Skocz do zawartości
LionelPL

Rayman Legends

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ta gra ma jakieś wady ?

Ma :), bardzo wciąga. Muszę przyznać że podchodziłem do niej trochę z rezerwą bo myślałem- gdzie tam facet z prawie z 30 na karku będzie grał w Raymana, a bawię się przy tym lepiej niż przy wielu "poważnych" produkcjach. Do tego jest jeszcze granie we dwóch, a to już podnosi radochę na jeszcze wyższy poziom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem wszystko na 100%, 700/700 małaków, i wszystkie poziomy na złoto, i wraz czuję niedosyt, jeszcze bym pograł, gdybym miał Vitę, to pewnie kupiłbym tą wersję i ponownie maksował co się da. Niezła jazda jest przy najazdach, czyli poziomach, gdzie musimy dobiec do mety poniżej 40 sekund, miałem kilka takich poziomów, że musiałem zrobić wszystko idealnie, żeby zmieścić się w wyznaczonym czasie, także choć podstawowe poziomy są prostsze od Origins, to i dla hardkorowców się coś znajdzie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram na PC i ta gra jest genialna w 100% polecam. W RTV EURO AGD na PS3 za niecałe 70zł jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram na PC i ta gra jest genialna w 100% polecam. W RTV EURO AGD na PS3 za niecałe 70zł jest

Za 70 to na PC jest ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e e sprawdziłem specjalnie (na górze od swojej pracy mam euro) i mają za 79 zł (może się walnęli....)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rayman Origins jest w Euro stacjonarnym po 69 pln. Pytanie kto się walnął, sklep czy Ty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno na ps3 a cena też się zgadza bo obok leżała origins i się zdziwiłęm że ta sama cena. A nie znałem ceny z "innych' sklepów. Sklep się ładnie grzmotnoł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to fajna promocja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rayman Origins jest w Euro stacjonarnym po 69 pln. Pytanie kto się walnął, sklep czy Ty?

 

W Auchanie też za ,69zł ale wersja na pc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rayman Origins jest w Euro stacjonarnym po 69 pln. Pytanie kto się walnął, sklep czy Ty?

Byłem w carrefourze w Krk i nie było :( Ale za taką cene trzeba brać ;) Jak ktoś z Krk potwierdzi to jadę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak...myślałem że ganianie skrzynek w Rayman:Origins to była rzeźnia ale po ograniu 8-bitowej wersji muzycznego levelu z Legends stwierdzam że w tyłku byłem i kup[e widziałem...

 

Tam to jest dopiero hardcore...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś? Chciałbym zaliczyć trochę trofeów online a potrzebni mi są znajomi :) Mój PSN ID to kedarpol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś pięknego. Szkoda że ten level jest tak krótki.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktos z Was problem z zapisem gry? Za każdym razem jak włączam konsolę to nie mam dostępnej opcji kontynuuj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam znajomych do pobicia w Raymanie Legends. Proszę o dodanie nick - michasz87 i polecam wspólną zabawę w tą grę bo jest na prawdę zacna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla singla jak najbardziej, w coop dla jaj się gra raczej. 

 

Macie jakiś sprawdzony sposób na szybkie nabicie lumsów brakuje 500k (jedno z ostatnich trofików do platyny)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla singla jak najbardziej, w coop dla jaj się gra raczej. 

 

Macie jakiś sprawdzony sposób na szybkie nabicie lumsów brakuje 500k (jedno z ostatnich trofików do platyny)

Wyzwania, codzienne zbieranie lumow od mutantow ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli osiagnales maksymalny poziom "czaderskosci" a nie masz jeszcze 1mln lumow to chyba jestes debesciak :) Jesli nie, to tak jak kolega wyzej pisze--->codzienne wyzwania i z czasem lumy nazbieraja sie same.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem 2 światy na maksa (lumy i małaki) i na razie na usta ciśnie się tylko : zajebista gra :biggrin: Wciąga niesamowicie.

Rzeczywiście ten boost Czaderskości to taka masakra? ;D

Edytowane przez crix15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli celujesz w platynę to jest masakra, chcieli na maksa wydłużyć żywotność gry.

Po przejściu wszystkiego zostaje do zdobycia ok. 2000 pkt do poziomu 11.

Jeśli we wszystkich wyzwaniach w tygodniu będziesz miał złoto daje to 160pkt.

Czyli jak widać daje to około 12 tygodniu gry, czyli 3 miesiące codziennego logowania.

Oczywiście zakładając, że zawsze zdobędziesz złoto :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakra :D Wygląda na to że sobie odpuszczę ten boost. W niektórych wyzwaniach mam ledwo brąz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi wbicie ostatniego poziomu czaderskosci zajelo pol roku :) Ani razu nie udalo mi sie zdobyc diamentowego pucharu (50pkt), wiec pozostalo powolne kulanie punktow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×