Skocz do zawartości
erwines

Assassin's Creed IV: Black Flag

Rekomendowane odpowiedzi

A przyszłość serii jest taka, że będzie kolejna część końcem roku, a Ubi nie ma pomysłu na serię, stąd te coroczne ankiety, w jakie czasy powinni nas przenieść. Jak dla mnie im bliżej obecnych czasów tym gorzej, niech zabiorą się za Starożytny Rzym lub Egipt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i co historia connora juz skonczona jakos tak dziwnie. mogli jeszcze zrobic z nim jakąs przykade moze by sie koleszka rozkręcił.

a po za tym piracki assassyn jakos to dziwnie brzmi ale kto wie może bd szczał w 10.

choć nie ukrywam widziałbym assassyna w egipcie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Pirates and Assassin's of the Caribbean" - już w trójce czuć było potencjał bitew morskich, więc temat jak najbardziej pasuje. Przestrzegałbym jednak przed traktowaniem "Black Flag" jako pełnoprawnej czwórki. Nie spodziewam się wielu zmian w porównaniu z trójką. Pewnie grafika będzie przyjemniejsza dla oka, bo karaibskie klimaty zrobią swoje. "Black flag" jest tak naprawdę dla trójki tym, czym był Brotherhood i Revelations dla dwójki ;) Mam nadzieję, że ojciec Haythama będzie tak samo w porządku, jak on sam ;) Czekamy na zwiastun. Będzie jeszcze dziś!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

co z tym trailerem? dzisiaj to nie ma byc tylko prezentacja prasowa dla dziennikarzy?? ... znalazlem jakiies info że więcej się dowiemy 4 marca, co to ma znaczyć? po co to całe halo z 27 luty?

Edytowane przez Malakay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba odpadam, za dużo już tych asasynów, lepiej by się w końcu tym BG&E 2 zajęli, ewentualnie nowym PoP-em. Kolejny tasiemiec pokroju coda się zrobił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy Assassy co kilka miesięcy, jedziesz Ubi. :rofl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie szkoda. Po dla mnie niemal genialnej części drugiej, jakoś nie jestem w stanie się przekonać do nowszych części. Teraz jeszcze to ... Ciekawe co z tego wyjdzie, ale nie liczę na growy hit.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby nie na PS3, no już bez przesady.

Chyba że ukaże się też wersja Next-Gen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Oby nie na PS3, no już bez przesady.

Chyba że ukaże się też wersja Next-Gen.

AC3 miał podrasowany silnik z jedynki i wyglądał średnio nawet w wysokiej rozdzielczości na PC, sam fakt że AC4 będzie bazować na bitwach morskich chyba rozwiewa wszelakie wątpliwości że będziemy mieć do czyeniania z tym samym silnikiem, więc nie rozumiem jak mozna nie wierzyć że gra wyjdzie na ps3? poza tym każda część Assasyna ma premierę w listopadzie, a nowa generacja wychodzi pod koniec roku, więc na chłopski rozum - ACIV wyjdzie na 99% na obecna generację, natomiast odsłona z 2014 roku z numerkiem V pojawi się na PS4 :)

co do samej konwencji pirackiej, to po dłuższym zastanowieniu uważam że jest to jednak dobry zwrot, w branży jest wielka luka pozostawiona o grach z bitwami morskimi, jeżeli tylko nowy bohater dostanie nowe animację (walki - chodzenia - biegnia - pływania), dobrą fabułę, i faktcznie długie rejsy (w ac3 był świetne ale zbyt krótkie) ... plus bitwy morskie, przetrwanie na morzu, sztormy, element handlu, grabienia, rekrutowania piratów, wyspy skarbów, odległe lądy itd itd ... i oczywiście wolną rękę :) ... to mamy hit!!

A kolejna część, która wyjdzie na ps4 mam nadzieje powróci do korzeni i zabierze graczy w kolejną epokę historyczną i mam nadzieje będzie rozgrywać się w którymś z miast stolicy europy ... (marzy mi się barok w Paryżu :D ) ...

Edytowane przez Malakay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Otóż AC3 działał na zupełnie nowym silniku (Anvil Next - następca Anvila) i wyglądał bardzo dobrze, tym bardziej w wysokiej rozdzielczości na PC (zresztą w tym temacie masz wideo z porównaniem). Ponadto, na chłopski rozum, poprzednie części serii potrafiły zaliczyć nawet kilkumiesięczne opóźnienie na komputerach, a więc absolutnie nic nie wyklucza podrasowanej wersji na PS4. Nawet edycja Wii U trójki ukazała się później.

Pirackie klimaty? - Niech będzie! ;)

Każdego Asasyna i tak biorę w ciemno.

Edytowane przez PonurakPS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z was zamierza to kupić ? ja na pewno nie :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To po co się udzielasz w tym temacie?

Tak, wiemy, że AC jest: nudne, liniowe, a od czasu dwójki się nic nie zmieniło.

Nie trzeba tego pisać w każdym temacie, czy komentarzu po newsem na głównej.

Są osoby, które kupią tę grę w dniu premiery i ja się do nich zaliczam.

A takie komentarze jak Twój stają się powoli nudne i to tak jak seria AC nudna nigdy nie będzie....

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczam, że jakieś dwanaście milionów osób w pierwsze trzy miesiące od premiery. Ja najprawdopodobniej wezmę edycję kolekcjonerską, pytanie tylko czy na PS4, czy może na PC ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze zwrot ku piratom jak juz napisal ktos na górze jest to dobry pomysl tylko martwi mnie jak on bardzo będzie roznil sie od trojki i czy poprawia bledy skoro wypuszczaja dwie gry w jednym roku oby wszystko bylo dobrze i mam nadzieje ze nas ni zawioda. A co do kolegi ktory pytal sie kto to kupi to ja na pewno pytanie czy bede tego zalowal czy tez nie. Na koniec dodam ze moim zdaniem powinna wyjsc rowniez na PS4 lubie ladnie wygladajace gry a na nowej platformie taka ta gra na pewno będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Byłoby pięknie gdyby Ubisoft zapowiedział np. nowego Assassina na PS4, który dzięki nowemu silnikowi, może zaoferowałby także nowe możliwości. Widocznie próbują się upodobnić do ekipy znanej z serii CoD. Zauważyli, że społeczność graczy chwaliła bitwy morskie z AC3, to może uznali, że warto raz jeszcze na tym zarobić. Szkoda, że tak duża marka wychodzi tak często ... liczy się jakość, a nie ilość. Powinni dać ludziom odpocząć od tej serii, a potem pewnie hype na ten tytuł byłby dwa razy większy.

Edytowane przez KoRnick90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Otóż AC3 działał na zupełnie nowym silniku (Anvil Next - następca Anvila) i wyglądał bardzo dobrze, tym bardziej w wysokiej rozdzielczości na PC (zresztą w tym temacie masz wideo z porównaniem). Ponadto, na chłopski rozum, poprzednie części serii potrafiły zaliczyć nawet kilkumiesięczne opóźnienie na komputerach, a więc absolutnie nic nie wyklucza podrasowanej wersji na PS4. Nawet edycja Wii U trójki ukazała się później.

Pirackie klimaty? - Niech będzie! ;)

Każdego Asasyna i tak biorę w ciemno.

sluchaj, ten zupełnie nowy silnik pozwalał wyświetlać 10 x więcej ludzi naraz ok ... ale jakość tekstur, cieniowanie, szablony i wykonanie postaci - na moje oko był ten sam poziom co w Revelation, oczywiście przedzieranie się przez śnieg pozostawianie śladów, nowe animacje walki, bieganie po drzewach itd itd (wszystko na plus), ale pływanie, jazda na koniu, czy sam korzeń wspinaczki, został taki sam jak w AC1-2

ja również mam wszystkie części AC, seria jest lekcja historii i historii sztuki, mam nadzieje że zmiana kierunku jest jednorazowym wyskokiem, wiadome że na potrzeby AC3 zbudowano fantastyczny mechanizm korsarza i teraz go chcą w pełni pokazać, czarna bandera na maszt i płyniemy szabrować, zabijać i gwałcić ... oj będzie się działo :P

Edytowane przez Malakay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Silnik ten (podobnie jak Frostbite 2) nie był projektowany z myślą o tej generacji i rozwinie skrzydła dopiero na kolejnej, a więc wstrzymałbym się z oceną jego możliwości oraz potencjału do tego czasu ;).

Uważam że wersja na PS4 jest bardzo prawdopodobna i na 99% będzie to tytuł Cross-Genowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wszystko wyjaśni się w poniedziałek, na oficjalnej konferencji prasowej Ubisoftu. W sumie powoli wchodzimy w taki okres czasu, gdy zapowiadane są gry z premierą pod koniec 2013 roku, stąd nasze domysły, że wyjdą one zarówno na PS3, jak i max pół roku później na PS4. Nowy "Asasyn" to tak naprawdę jeden z bardzo wielu tytułów, które kupimy w czwartym kwartale, zagramy w niego na PS3 i istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że ukażą się też na PS4. Wydaje mi się, że Sony będzie za wszelką cenę chciało już na starcie posiadać jak największą liczbę tytułów startowych. Nie tylko tych ekskluzywnych jak nowy Killzone, czy też inFamous. Dla mnie np. idealnym zestawem była by konsola PS4 z Fifą 14 i GTA V. A dobrze wiemy, że obie gry wyjdą we wrześniu.

Przydałby się jakiś zwiastun tego "Black Flag" i konkrety, bo jestem ciekaw, czy faktycznie ta gra będzie na tyle rozbudowana, by nazywać się pełnoprawną "czwórką".

Edytowane przez blackhawkPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słabo się zapowiada. AC3 wcale nie pokazało super grafiki, zmienili trochę kamerę względem postaci, a tak naprawdę grafika jest na poziomie AC: Revelations. Nowe animacje dla postaci i oto mamy nową grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×