Skocz do zawartości
erwines

Assassin's Creed IV: Black Flag

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czego Ty się spodziewałeś na ośmioletnich konsolach.

Wracając do tematu:

Along with the PlayStation 3, Xbox 360, PC, and Wii U versions confirmed earlier today, the page says that Black Flag is “also coming to Next-Gen consoles”.

Source

Jeśli to jednak Cross-Gen, to na PS4 oraz PC będzie istna uczta dla oczu ;).

Can't wait!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa lata temu Włoch, rok temu Indianin, w tym roku pirat. A w przyszłym roku kto, Sebastian Vettel?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa lata temu Włoch, rok temu Indianin, w tym roku pirat. A w przyszłym roku kto, Sebastian Vettel?

I'd settle for Ninja :ph34r:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najśmieszniejsze jest to że nikt nie liczy na przełom, na świeży gameplay na ...... HIT ?

Ale i tak kupują tą z roku na rok coraz bardziej oklepana serią a na prawdę piękne i innowacyjne tytuły przechodzą w branży bez echa .

Ta okładka jest dla mnie śmieszna ten assasin na tle statku piracjiego ..... WTF ?

Pasuje to jak wół do karety .

Mam juz pomysł na okładke AC 5

Assasin na tle charakterystyczniej żółtej taksówki w Nowym Jorku (mógł by skakać po dachach oczywiście - coś ala infamous :D )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem cxzemu niektórzy się dziwią, że UBI wydaje czarną flagę na PS3/X360- przecież powód jest oczywisty- ile osob ma sprzęt obecnej generacji a ile będzie mioeć sprzęt nowej po premierze? nie ma szans by liczna posiadaczy ps4 przebiła ps3 po premierze a UBI, jak każda firma chce zarobić - odcięcie się od obecnej generacji zabiłoby sprzedaż.

Jestem niemal pewny, żę kolejna część AC też będzie jeszcze cross-gen a i w ciągu kolejnego roku będzie masa gier cross-gen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jak, za dwa lata restart?

Coś w tym jest naiwniaki łykną wszystko co ma AC w tytule, ładna kolorowa okładka też zrobi swoje :D

A jak za 2/3 lata zrobią reset i pirat tfu assasyn znów będzie skakał po średniowiecznych zamkach itd to gimbaza obsra się z radości i giera pójdzie mln :P

Kto wie może taką właśnie mają polityke :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Assasin na tle charakterystyczniej żółtej taksówki w Nowym Jorku

Niczym katarynka, na okrągło nawijasz tą samą melodię, kręcąc bezmyślnie korbką. Nie potrafisz przytoczyć absolutnie żadnych konstruktywnych argumentów.

Seria jest zła bo Ci się okładka nie podoba? Skoro oczekujesz poważnych innowacji w jej wyglądzie, to wydrukuj sobie własną.

Ponadto jakie tytuły Ty preferujesz, innymi słowy jakie są lepsze i bardziej innowacyjne od serii Assassin's Creed? Wejdę do odpowiednich tematów i podobnie jak Ty, na każdej stronie zrobię bałagan, pisząc tak samo płytkie wypowiedzi.

Chociaż nie, wiesz dlaczego? Otóż nie czuję takiej wewnętrznej potrzeby, nie mam problemów emocjonalnych i nie muszę się dowartościowywać w tak prymitywny i debilowaty sposób.

Dodatkowo wieje od Ciebie desperacją na kilometr, Twój styl pisowni z używanymi zwrotami na czele dowodzi, że zbyt inteligentny nie jesteś. Szkoda czasu na tą konwersację.

Edytowane przez PonurakPS3
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najważniejszy plus to jest brak najgorszej postaci z calego uniwersum AC-Connora.

spoiler z AC3

No tak Connor był ch.ujowy ale jego ojciec templariusz był w zajebista postacia(lepszy od swojego synusia). A najlepsze jest to że on sam był templariuszem a jego przodkowie należeli do assaynow. Może się wyjasni dlaczego Haythem został templariuszem. Najbardziej ciekawi mnie to kto będzie "siedzial" w Animusie? Przeciez Desmond nie żyje.

Może być ciekawie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok już wystarczy?

Długo jeszcze macie zamiar się sprzeczać?

Rzygać już mi sie chce od tego...

Każdy ma swoje upodobania. Jedni uwielbiają serię Assassins Creed inni nie. To normalka. Nie namawiajcie nikogo do swoich przekonań bo to nie ma najmniejszego sensu. Każdy lubi co innego.

http://www.ps3site.pl/wiemy-kiedy-zadebiutuje-assassins-creed-iv-black-flag/144384#more-144384

Jest data premiery

Już 29 października

Gra ma się ukazać zarówno na PS 3 jak i na PS 4.

No bardzo ciekaw jestem co z tego wyjdzie.

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zwrócić uwagę, że na początku na Ezio też wieszano psy dla tego odwalcie się od indianina, który praktycznie nigdy nie widział takie cywilizacji i był zielony w tych sprawach. Nie wiedział komu miał ufać i przez to był wykorzystywany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Same niewiadome w tym nowy Assassynie :D

Tylko zastanawiam się czy kupować grę w dzień premiery.W 3 te bugi początkowe były naprawdę wkurzające

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Same niewiadome w tym nowy Assassynie :biggrin:

Tylko zastanawiam się czy kupować grę w dzień premiery.W 3 te bugi początkowe były naprawdę wkurzające

Całe 5 miesięcy będziesz się zastanawiał ? :)

Ja pewnie kupie już na PS4 razem z nową konsolą :)

I nie będę się zastanawiał nad bugami bo uwielbiam tą serię :)

Edytowane przez lennox
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Pirates Of The Caribbean

Nic dodać, nic ująć.

Ale wstępnie mi się podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda zacnie, ale widać, że podobne czasy, bo nawet ubranko ma to samo, co Connor, albo też bardzo podobne. Czekamy na koniec października ^^ czyli na standardowy okres wydawania Asasyna przez Ubisoft.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi zwiastun bardzo się podoba. Zobaczymy jakie zmiany wprowadzą ( może nasz bohater też będzie potrafił śmigać po drzewach albo chociaż po masztach) :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się, kurde, wstępnie podoba bardziej od klimatów AC3. Zobaczymy jak Ubi z tego wyjdzie. :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to fake, tylko po prostu Ubisoft blokuje wszystkie filmiki na YT, bo był wyciek. Daliby sobie siana i opublikowali sami, bo tak to będą się w blokowanie bawić do poniedziałku. Ja np. trailer sobie ściągnąłem na dysk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Huhuhu KLIMAT

ARRR.png

Can't fuckin' wait! Wreszcie moze jakas fajna gra o piratach bedzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×