Skocz do zawartości
Patricko

Sleeping Dogs

Rekomendowane odpowiedzi

Hej mam pytanie, czy można gdzieś w statystykach sprawdzić, jak wygląda sprawa z medalami ? To znaczy, czy jest gdzieś w statystykach podane np. Ile razy zabiliśmy headshootem, ilu na ślepo, ile kontr wykonaliśmy, ile minut przejechaliśmy samochodem klasy A przy pełnej prędkości xD. Czy trzeba to wszystko robić na czuja, czy można jednak jakoś to sprawdzić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest, w menu wybierz "Sieć społecznościowa" czy jakoś tak. Tam jest wszystko, medale, powtarzanie misji itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Zhackowałem wszystkie kamery, ale na TV nie mam z wszyskich obrazu, zadań policyjnych już nie ma. Czy to jest przez to że nie które kamery hackowałem gdy bandziorów nie było? Da radę jeszcze nadgonić te zadania z łapaniem dilera? 

Z drugiej beczki.. Przeszedłem kręgi a dalej są na mapie, je trzeba wykonać więcej razy?

 

Zakończone wydarzenia mam 22, przy braku zadań policyjnych,triady i fabule 100%

Zostało mi tylko nadgonić statystyki do złota i poziom triady na 10 i 2 wyścigi.

 

.........................................

 

Już wiem w czym tkwi problem. Wszystkich złodzieji złapałem, ludzi powyciągałem i brakuje mi ostatniego..

Dilerów.

 

Tylko że taki jest problem że mam zhackowane kamery, ale nie na wszystkich jest obraz.. 

Być może hackowałem ją gdy bandytów nie było czy coś.

Wie ktoś jak zaradzić? 

Edytowane przez Toman94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny poradnik do świetnej gry. Robię platynkę, bo gra się naprawdę wyśmienicie. Mam tylko pytanie co do 'przysługi' Napad na konwój :). Dostaje instrukcje rozwal wszystkie cieżarówki od 18K, rozwalam, a gra pokazuje mi ekran misja nieudana - ciężarówki zostały zniszczone :(. Nie kapuje tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie jak dodac wlasna playliste ? (muzyka podczas jazdy)

Nie da się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy da sie osiagnac platyne bez kupowania jakiegokolwiek z DLC? bo jak nie to lekka lipa;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy da sie osiagnac platyne bez kupowania jakiegokolwiek z DLC? bo jak nie to lekka lipa;/

1000 razy było no nic bedzie 1001 DLC NIE LICZĄ SIĘ DO PLATYNY W ŻADNEJ GRZE

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy da sie osiagnac platyne bez kupowania jakiegokolwiek z DLC? bo jak nie to lekka lipa;/

ezuzy8u3.jpg

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×