Skocz do zawartości
Patricko

Sleeping Dogs

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam problem...

Znajduje teraz wszystkie skrzynki. Wszędzie mam tylko w Central mi ostatnia została. Szukam po tej mapie i za cholerę nie mogę znaleźć tej ostatniej skrzynki. Albo jestem ślepy albo jakiś błąd... ;/

Chyba, że w jakiejś misji jest ukryta, a na mapie się nie wyświetla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przydałoby się to info umieścić w poradniku bo ja też miałem z tym wczoraj problem, dobrze że przewertowałem kilkanaście stron w temacie SD i znalazłem rozwiązanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No ja to co nie wiedziałem to do poradnika tylko zaglądałem. Teraz też sprawdzałem i myślę, że nie ma nic w poradniku to mam jakiegoś babola w grze.

Coraz bliżej mi to platynki ;-)

Edytowane przez Kisiel-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczwiście przeoczenie, za co przepraszam.

Mapki zostały już poprawione i wstawione na serwer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam

Mam problem Wchodzę w menu, wybieram statystyki, pierwsza pozycja tj. zakończone wydarzenia i mam takową informację:

"zakończone wydarzenia 27/28"

Możecie podpowiedzieć czego szukać?

Mapa czysta. Wszystkie skrytki, kapliczki, wyścigi wszystko zrobione... Nie mam pojęcia co mogłem przeoczyć

A mam do zrobienia jeszcze: Kupno wszystkich ubrań, wszystkich samochodów (brakuje mi 3), ataki parkour brakuje 20 do złota (50 złoto, ja mam 30), Hazardzista (100k do miliona wygranych z hazardu, więc to tylko jedna walka kogutów i z głowy), ale jak mniemam TO wszystko nie ma wpływu ja te 28 wydarzeń?

Screen w ramach wyjaśnienia:

http://postimage.org/image/dyy6m3k13/

Pomożecie

Edytowane przez Lambert PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wszystkie eventy są widoczne na mapie, ukazują się gdy jesteś w ich okolicy np uwolnienie kolesi z bagażnika, czy gonitwa za złodziejem, jest 17 policyjnych a reszta ukrytych

tu link do tych ukrytych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na mapce w poradniku masz wszystkie zaznaczone i napisane, że nie każdy pojawia się zawsze.

Gonienie złodzieja oraz usuwanie pijaków robimy tylko i wyłącznie w dzień, nigdy w nocy i nigdy jak pada.

Wystarczy się przejechać w miejsca gdzie się sądzi, że nie się nie robiło eventu i spróbować o różnych porach dnia (dzień przyśpieszamy poprzez spanie w domku).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam

Dziękuję... a w między czasie znalazłem coś takiego:

http://www.ps3trophi...oadmap.html#top

Pomogły rady, pijak był w sklepie ;)

DZIĘKUJĘ wszystkim którzy przyczynili się do powstania ów poradnika... 2 platynka w moim krótkim konsolowym stażu wpadła :)

Edytowane przez Lambert PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zrobione 100% "Lite srebro" i "Czyste złoto", a trofeum mi nie wpada. :angry:

Qrwa! Co mam zrobić? ;/

Zobaczcie - http://i50.tinypic.com/2liy250.jpg

A zrobiłeś wszystkie pozostałe wyzwania? Bo pamiętam, że to wyzwanie, które pokazujesz w screenie zdobywamy zanim zrobimy wszystkie pozostałe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, zrobiłem wszystkie wyzwania. Niestety nie wpada trofeum. Trudno, nie robię platyny. ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, pozycja ogólnie nie oznacza, że masz wszystkie. W ogólnie masz złoto już za 75 medali(tak widnieje w poradniku). A tak jak podaje poradnik jest 30 wyzwań x3 medale to daje 90 - Ty masz 87 jak zauważył tata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejrzyj wszystko z listy medali i zobacz czego Ci brakuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę związku pomiędzy powyższymi obrazkami, a trofeum za srebrne i złote medale. W sieciach społecznościowych przejrzyj Star Awards, a nie statystyki.

Edytowane przez Dilerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry poradnik, platynka wpadła dzisiaj ;) Jednak ta metoda z kogutami u mnie wgl nie działała, w tym wypadku lepiej polegać na intuicji c:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze a ja mam problem z broniami. Zostały mi cztery i nigdzie nie mogę ich znaleźć. Robię misje dla triady i przy okazji szukam ale wszystkie są z latarkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Któraś z początkowych misji, gdzie Wei uczy się strzelać, tam było parę zwykłych pistoletów.

Spróbuj też misję, gdzie zaczynacie w tym klubie Bam Bam (czy jak on się tam nazywał) i nie schodź na dół, tylko zabierz pistolet jednemu z tych dwóch gości, którzy będą do Ciebie strzelać.

W poradniku opisałem to chyba dokładniej, przy pucharku z broniami. Bo mi właśnie tych spluw brakowało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi brakuje tylko perfekcyjny w medalach. W statystykach pokazuje wykonane zadania 27/30. O które zadania może chodzić<br />Dobra mam nie widziałem, że od Trana trzeba też konkretną liczbę samochodów przywieźć<br />

Edytowane przez matispidi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze a ja mam problem z broniami. Zostały mi cztery i nigdzie nie mogę ich znaleźć. Robię misje dla triady i przy okazji szukam ale wszystkie są z latarkami.

W policyjnym aucie w bagażniku masz shotgun o ile dobrze pamiętam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz znów mam problem z medalem CZŁOWIEK GUMA atak parkour co to znaczy? Mam ich 12 więc jakoś tyle nabiłem ale nie wiem jak to zrobić świadomie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz znów mam problem z medalem CZŁOWIEK GUMA atak parkour co to znaczy? Mam ich 12 więc jakoś tyle nabiłem ale nie wiem jak to zrobić świadomie :(

Biegniesz, skaczesz przez przeszkodę jednocześnie atakując przeciwnika :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×