Skocz do zawartości
pablos_83

Killzone Shadow Fall

Rekomendowane odpowiedzi

Ma tez ktoś taki problem: pobrałem nową mapkę posąg kilka dni temu, bo o dziwo była już do pobrania. Wiedziałem, że oficjalnie jeszcze nie wyszła ale mogłem na niej grać z botami lub na tych prywatnych strefach wojny ale nie na oficjalnych serwerach. Myślałem, że dzisiaj się to zmieni ale nic sie nie stało. Mapka nadal jest dla mnie niedostępna na oficjalnych strefach wojny. Nawet na ekranie wczytywanie serwera jest zaznaczone:15 z 16 map. Myślalem, że jak zawsze dadzą jakąs specjalną playlistę, lecz to sie nie stało. Dziwna sprawa ale tez wgl pobieranie tych map jest kłopotliwe i wiele osób na innych forach się na to skarży, że za kazdym razem gdy wychodzi nowa mapa do listy pobierania musisz dodac całą resztę, bo na storze wszystko jest w jednym pliku.Zauważyłem, że w zakładce killzone w meny ps4 na samym dole są Moje dodatki i tam można osobno pobierać, ale nie pamiętam już czy to się pojawia dopiero po tym jak ściągniesz ten jeden plik wszystkich map ze stora czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze to rocznicowe DLC to nie jest trzecie DLC z przepustki sezonowej, bo jezeli tak to czulbym sie lekko wydymany a kupowanie season passa okazaloby sie zupelnie nieoplacalne, bo tak szczerze to ni ziębią ni grzeją mnie te dodatkowe skiny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzi ktoś, że Killzone Shadow Fall z PSN ma język polski? ;)

Z góry dzięki za odpowiedź :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzi ktoś, że Killzone Shadow Fall z PSN ma język polski? ;)

Z góry dzięki za odpowiedź :)

Potwierdzam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo słabych ocen, postanowiłem jednak sięgnąć po Shadow Fall, i o ile chciałbym powiedzieć że się nie zawiodłem, to niestety zawiodłem się, i to bardzo... Wypowiem się tylko o singlu, bo nie gram w multi ;) Od grafiki oczekiwałem wiele, po tych wszystkich trailerach itd, ale ona dupy nie urywa moim zdaniem. Silnik wygląda ładnie, ale jest mocno ograniczany przez korytarzowe lokacje. Infamous wygląda moim zdaniem dużo lepiej. Pukawek mało, AI słabe... Na fabułe to szkoda języka strzępić. Gra nie umywa się nawet do poprzedniczek. Przed premierą PS4 postanowiłem zaliczyć 2 i 3, zanim przejde do Shadow Fall, i okazało się, że tamte gry do przejścia których musiałem się zmusić, były znacznie lepsze od tego gniota. Nie polecam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do kampanii to faktycznie nie jest to najlepszy aspekt tej gry.Multi jest tutaj najważniejsze i gwarantuje zdecydowanie lepszą zabawę niż kampania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem swego czasu troche w multi jak był darmowy weekend, i zgodzę się, w multi pyka się przyjemnie. Zdaje sobię sprawe że w fps'ach liczy się dla większości głównie multi, ale są jeszcze takie osoby jak ja, które preferują rozgrywkę solo, i z takiego punktu widzenia się wypowiedziałem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj trudno o FPS'a z porządną kampania,sam znam jedynie Metro:Redux,Wolfenstein,Far Cry 4,wszystko zależy czego oczekujemy od gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko dzis o dobra fabule filmu akcji, a co tu wymagać od gry? Jest słaba bo jest pogmatwana, a jak ktos nie gral 2 czy 3 części to jeszcze bardziej będzie zagubiony. Gra jest wystarczająco długa, ładna i gra sie dobrze. A Multi jest jednym z najlepszych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie tyle słaba co ma swoje irytujące momenty. Nie jest tak źle. Lepsze to jak jakiś durny COD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo ludzi gra online? Czy hajp już opadł i ludzie sie rozeszli po innych sieciowych fpp? Bo kz jest za śmieszne pieniadze do wyrwania wiec sie zastanawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś 300-400 osób na oko wieczorami, zostali wyjadacze, nie ma lekko, ale fun z gry duży, najlepsze multi na ps4. Za kilka miesięcy pewnie trafi do plusa i nieco odżyje

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo ludzi gra online? Czy hajp już opadł i ludzie sie rozeszli po innych sieciowych fpp? Bo kz jest za śmieszne pieniadze do wyrwania wiec sie zastanawiam :)

Bardzo duże prawdopodobieństwo, że w marcu będzie u nas albo wcześniej w Plusie. Bo Japonia już teraz dostaje chyba więc u nas to raczej kwestia czasu.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo ludzi gra online? Czy hajp już opadł i ludzie sie rozeszli po innych sieciowych fpp? Bo kz jest za śmieszne pieniadze do wyrwania wiec sie zastanawiam :)

Dzisiaj grałem chyba 2-3 godziny i mapy prawie pełne. Strefa wojny (ta duża) i po 12 osób na przeciw siebie. 80% z niskim poziomem. Więc ja akurat trafiam do meczy gdzie są różni gracze, a nie wyjadacze. Owszem trafiają się goście którzy na koniec strefy wojny mają około 30 tys exp i wyżej ale nie tak często. Grają różni gracze. Najważniejsze, że grają, a teraz dojdzie sporo japońców więc będzie na kim robić te wyzwania.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie zanim kupię PS4 to Killzone zdąży wylądować w Plusie. Choć w sumie ten jeden tytuł wolałbym mieć w pudełku.

 

Co do multi - czy oprócz strefy wojny ludzie grają np w czysty deathmatch?

 

Coś nie chce mi się wierzyć, że ledwie 300-400 osób codziennie gra po Sieci, choć pewnie takie statystyki pokazuje w grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie grają we wszystkie tryby - czy to tdm czy warzone czy dominacja. Nie wiem jak ze statystykami ile ludzie dokładnie gra ale takie coś można na stronie killzone sprawdzić.... Gram codziennie od premiery i zawsze jest z kim grać ;]

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Awierone, nawet się wczoraj na serwerach spotkaliśmy, jaki ten świat mały ;)

Ja nie wiem czy z Tobą kiedyś nie grałem  :)

 

Co do multi - czy oprócz strefy wojny ludzie grają np w czysty deathmatch?

 

Coś nie chce mi się wierzyć, że ledwie 300-400 osób codziennie gra po Sieci, choć pewnie takie statystyki pokazuje w grze.

Grają cały czas. Też mi się nie chce wierzyć w te staty bo gram na co dzień i widzę na własne oczy jak wygląda sytuacja. Ludzi jest dużo dużo więcej. Bardzo często gram w pełnych pokojach.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakis podział na serwery, chyba nie da się grać na azjatyckich, amerykanskich, bo jeszcze nie widziałem nikogo z japońskimi krzaczkami, liczbe graczy w danym momencie można łatwo określić jak dołączasz do jakiegoś trybu masz informacje o liczbie aktywnych gier wystarczy pomnożyć przez liczbę graczy na gre i gotowe, ja czasem trafiałem na pusta gre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×