Skocz do zawartości
pablos_83

Killzone Shadow Fall

Rekomendowane odpowiedzi

Killzone 2 i 3 nadal żyją serwery,ale zależy od regionu i trybu. Np. najwięcej na partyzance...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wciskajcie człowiekowi kitu, że gra dużo ludzi, bo tak nie jest. Kupiłem kz za 80zl, sprzedałem po dwoch tygodniach za 70, na szczęście. Ta gra ma jedną zaletę-grafikę, nic poza tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wciskajcie człowiekowi kitu, że gra dużo ludzi, bo tak nie jest. Kupiłem kz za 80zl, sprzedałem po dwoch tygodniach za 70, na szczęście. Ta gra ma jedną zaletę-grafikę, nic poza tym.

Kit to Ty możesz wciskać w dupe se...ale nie mi bo dopiero co odszedłem od konsoli gdzie po 4 meczach pełne składy na extended warzone. Nie wiem jaki masz cel wciskając ludziom takie bzdury. Singiel może i nieco rozczarował, ale multi to całkiem inna bajka. Najmniej osób jak grałem to miałem w składzie 8 (w mojej drużynie) i to w tygodniu przed południem. W weekendy mecze w Killzonie są praktycznie zawsze pełne.

P.S Jakby ktoś chciał wiedzieć ile trzeba czasu by zdobyć te 400 challangey to mnie zajęło to jakieś 20-25h.

Edytowane przez Castiel
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kit to Ty możesz wciskać w dupe se...ale nie mi bo dopiero co odszedłem od konsoli gdzie po 4 meczach pełne składy na extended warzone. Nie wiem jaki masz cel wciskając ludziom takie bzdury. Singiel może i nieco rozczarował, ale multi to całkiem inna bajka. Najmniej osób jak grałem to miałem w składzie 8 (w mojej drużynie) i to w tygodniu przed południem. W weekendy mecze w Killzonie są praktycznie zawsze pełne.

P.S Jakby ktoś chciał wiedzieć ile trzeba czasu by zdobyć te 400 challangey to mnie zajęło to jakieś 20-25h.

Zapomniałem. Tobie co innego się wkłada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 sprzedałem po dwoch tygodniach za 70, na szczęście

również się cieszę że nie spotkam Cię na serwerze. :laugh:

 

Ludzie nawet jak jest wchodzisz dio gry gdzie jest mało osób to wystarczy poczekać trochę i się serw zapełni, a jak nie to w nastepnym meczu dołączy do pełniejszego. i tyle.;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpalilem killzone dzisiaj od 2 mies z nudów i mysle kurde ta gra w multi jest bardzo dobra. Ludzie grają. Jezeli ktos odchodzi to po chwili ktos dochodzi. Super sprawa to taka ze mapy darmowe dodają ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde ja właśnie zassałem za free z japońskiego plusa, ale nie mogę znaleźć w gąszczu krzaczków jak zmienić na inny język. 

Edytowane przez seba842005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde ja właśnie zassałem za free z japońskiego plusa, ale nie mogę znaleźć w gąszczu krzaczków jak zmienić na inny język. 

Może tu Cię coś naprowadzi --> 

 

Sorry nie sprawdziłem bo tragicznie chodzi mi YouTube.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez pobralem z japońskiego psn i nasuwa mi się jedno pytanie, może troche głupie.. Czy jeśli minie okres tych 14dni triala ps plus to czy dalsza gra w kz będzie możliwa? Różni sie ona od innych wersji oprócz tego ze jest z jpsstore??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie możliwa. Prosta zasada - nie masz plusa - nie grasz. Wątpię by były jakieś różnice, jeśli już to kosmetyczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeśli mam na innym koncie psplus na 90 dni? Eu oczywiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeśli mam na innym koncie psplus na 90 dni? Eu oczywiście.

Nie wiem. Mam tylko jedno konto od kilku lat i nigdy się w takie kombinacje nie bawiłem, ale podejrzewam że będzie działać tylko na kupionym koncie czyli tym japońskim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem. Mam tylko jedno konto od kilku lat i nigdy się w takie kombinacje nie bawiłem, ale podejrzewam że będzie działać tylko na kupionym koncie czyli tym japońskim.

Nie wiem, ale się wypowiem...

 

Powionno działać. Jeśli działa z konta US, to myślę, że z JPN też będzie działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, Kilzone: Shadow Fall będzie moim pierwszym Kilzone'm dlatego zastanawiam się czy jest ktoś w stanie polecić mi jakąś stronkę gdzie znajdę ogarnięty spis co się wydarzyło w poprzednich częściach czyli w Kilzone, Kilzone: Liberation, Klizone 2, Kilzone 3 i Kilzone: Najemnik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ograj Shadow Fall, poprzednie Killzony nadrobisz kiedy wyjdzie kolekcja HD na PS4 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wole jednak wiedzieć co się wydarzyło przed grając w najnowszą część. Poprzednie jak wyjdą pewnie i tak ogram. :)

Edytowane przez Dziumas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się tego opowiedzieć. Sprawdź tutaj na forum była omówiona cała fabuła z całego uniwersum Killzone. Ludzie skolonizowali 2 planety. Jedni mieli lepiej, drudzy gorzej, potem drudzy zaczęli nieźle kombinować i się bogacić aż nazwali się Helgastami itp itd i doszło do wojny. To taki mini skrót.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×