Skocz do zawartości
pablos_83

inFAMOUS: Second Son

Rekomendowane odpowiedzi

ciekawy trailer, poczekamy troszke na gameplaya to sie dokladnie oceni jakosc gry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

pablos Ty ogladaj meeting a nie tematy tworzysz :biggrin: tak, ta gra bedzie miazgą! czekamy na więcej :)

Edytowane przez DaaV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z twarzy nawet do niego trochę podbny :) filmik który zaprezentowali daje nadzieję na fajną kontynuacje serii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiadomo cos, czy jakis gameplay bedzie w najblizszym czasie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dawna chodził mi po głowie inFAMOUS z ogniem zamiast błyskawic i proszę. Po dwóch genialnych poprzednich częściach można mieć nadzieję na hit. Co do braku Cole'a to żeby nie spojlować napiszę tylko że ludzie z Sucker Punch mieli jaja :) ( których nie mają ludzie z S.Santa Monica )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się że jedyne co będzie miała wspólnego z infamousem 1,2 to nazwa i wybór ścieżki dobro-zło. Po za tym twórcy pewnie jedynie dodadzą jakieś smaczki dla tych co grali w poprzednie infamousy. Co do samej rozgrywki to nie jestem pewny czy zostanie ona zmieniona ponieważ to nowa konsola i generacje. Nie wiadomo czego się można spodziewać. Na pewno lepszej grafiki i efektów ale rozgrywka....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak gość Z sucker Punch zapowiadał grę to do ostatniej chwili byłem pewny, że to Watch Dogs (nie zauważyłem nazwy studia :D ).

Gra zapowiada się nie samowicie. to co pokazali wygląda super aż chce się rzec "dawać tą grę i ps4 już"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jedno z największych zaskoczeń konferencji. Zauważcie - tyle mówiło się o nowym Killzone, czy też Uncharted. Już czekaliśmy na GT6, czy też nowego Motorstorma. Tymczasem, Infamous wyskoczył totalnie z du**. Śledziłem ploty, przewidywania branży, nie przypominam sobie, by przewijał się wśród nich nowy inFamous. Początek z kamerami faktycznie wyglądał jak "Watch Dogs" i tak naprawdę dopiero pod sam koniec wyszło, że to nowy inFamous. Miło, bardzo miło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak dla mnie powód, by zakupić czarnulkę czwórkę. inFamous 1 był bardzo dobry, 2 zaś jest jedna z moich ulubionych gier. No i jeszcze ciekawość mnie zżera jaką piosenkę nam SP zaserwuje w napisach końcowych? Bo poprzednie części miały wspaniałe melodie.

BTW Nie to że się czepiam, ale czemu gry na PS4 maja miejsce w dziale o grach na PS3? Już wiem czemu.

Edytowane przez Tobi1989PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta seria zasługuje na trzecią część. Dwie pierwsze ubóstwiam (w dwójce mam platynę). Czekamy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masa nowych info o grze: http://blog.us.playstation.com/2013/02/20/infamous-second-son-announced-for-playstation-4/

w skrócie: akcja w Seattle (BTW, miasto -z główną siedzibą Microsoftu :D ) i na obrzeżach

- 7 lat po wydarzeniach z 2 części

- bohater: Delsin Rowe 24 letni, przeciwnik kontroli państwa realizowanej przez departament UP - urząd stworzony bu niedopuścić do powtórki z historii (wydarzenia w miastach 1 i 2 części)

- bohater będzie zadawał pytania, które są także teraz realnym problemem: mniej prywatności za więcej bezpieczeństwa teraz

a więcej na stronie :D

wkrótce mamy dostać jeszcze więcej info.

Mi się podoba już ta gra :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie sie zapowiada. Najpierw prąd teraz ogień. Za pare lat główny bohater będzie sikał wodą z nosa :D

Na pierwszy rzut oka przypominało mi to Prototype. Nic dziwnego, gry są podobne.

Czekamy na gameplay i jakieś konkretne informacje.

Ciekawe jak się nazywa główny bohater :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecież jest info jak się nazywa: Delsin Rowe

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

wydaje mi się że jedyne co będzie miała wspólnego z infamousem 1,2 to nazwa i wybór ścieżki dobro-zło. Po za tym twórcy pewnie jedynie dodadzą jakieś smaczki dla tych co grali w poprzednie infamousy. Co do samej rozgrywki to nie jestem pewny czy zostanie ona zmieniona ponieważ to nowa konsola i generacje. Nie wiadomo czego się można spodziewać. Na pewno lepszej grafiki i efektów ale rozgrywka....

mój bląd, nie doczytałem że jest nowe info o grze

Edytowane przez Norman1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co to za inFamous bez Cole'a?

Ograłeś dwójkę? Jeżeli tak, to dziwne pytania zadajesz.

Są jakieś szanse że wyjdzie na ps3?

Nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla fanów serii to naprawdę gratka, ja osobiście sam jestem zaskoczony oczywiście pozytywnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka ciekawostek -->

UWAGA! Jeśli ktoś nie grał w poprzednią część to odradzam. SPOILER.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się doczekać! Uwielbiam serię inFamous, splatynowałem zarówno jedynkę i dwójkę, a Second Son jest stanowczo pierwszym tytułem, w który zagram na Playstation 4. Ciekawy jestem daty wydania gry i mam nadzieję, że cena 70 funtów nieco spadnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kupie PS4 to to bedzie gra ktora kupie razem z konsola bo obie czesci sa rewelacyjne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×