Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mi się też długo trzymała pierwsza guma na analogach.

...tylko po co wałkować w kółko to samo i pisać co było kiedyś?

Zacznijmy rozmawiać o faktach:

Pierwsze serie padów miały inne gumy na analogach.

Teraz wymieniają na nowe z lepszymi gumami.

...ale ja gralem w fife i gram w pesa :P

Mam pada ze starej serii i z nowej, stara seria - mniej matowy pad, gumy mieciutkie w dotyku (przyjemne), nowa seria - bardziej matowy pad, gumy troche jakby chropowate w dotyku, ogolnie mniej przyjemne i gorzej palec sie na nich trzyma wg mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to masz fart. Moje oba pady są 211 i w obu popękała guma. Tyle, że mam je od stycznia, a popękały dopiero w listopadzie jak zacząłem trochę intensywniej grać w fifę. Wcześniej też się dziwiłem, że ludzie piszą o jakiś pękniętych gumach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie zaczely sie na rantach scierac analogi z Xbox1, kupione za 9.99. Na lewym juz mam gładką powierzchnię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nr 211 to początkowe numery pada, to takie posiadam. Pady mam od premiery konsoli i po 3 miesiącach gałki zaczęly się ścierać... Musialem zakupic nakladki

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apropo nakładek.

To wczoraj zajrzałem sobie pod nie właśnie w swoim padzie i od razu zakryłem z powrotem, niezłe łajno się tam zrobiło.

Na szczęście analogi z XO są w drodze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktos sprawdzonego sprzedawcę tych analogów do ds4 i/lub Xbox one i chciałby sie podzielić nim na PW?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie nie widze roznicy miedzy analogami od xbox one a ps4. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie nie widze roznicy miedzy analogami od xbox one a ps4. :)

Jeżeli widzisz czy nie czujesz różnicy to współczuję ci z całego serca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie nie widze roznicy miedzy analogami od xbox one a ps4. :)

 

Może nie masz palców? 

Innego wyjaśnienia nie widzę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie masz palców? 

Innego wyjaśnienia nie widzę.

A gram na obu sila woli oyeha :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś przyszły całkowicie aluminiowe gałeczki. Jak dla mnie spoko, tylko trochę zimne :)

 

DSC_3878.jpg

 

DSC_3883.jpg

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...nie są za ostre na krawędziach? Krzywdy sobie tym dziecko nie zrobi?

Właśnie to że są zimne i ewentualne wady/braki w obróbce materiału mnie niepokoją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ani trochę nie są ostre. Są tak obrobione, że o nic się nie da skaleczyć. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wlasnie sie wkurzylem. Gram sobie w GTA, troche ostrzejsza akcja, to szybko zaczalem biec i nagle...

 

No wlasnie, nagle cos sie stalo z lewym analogiem. Przycisk L3 mial tak jakby podwojny skok, gdy analog byl wychylony do przodu. Potrzasalem chwile padem i problem ustapil, natomiast cos mi zaczelo latac w padzie podczas potrzasania. Co to moze byc? Jutro rozkrece pada, ale troche mnie to martwi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie rozkręcałeś to nie rozkręcaj i wyślij go na serwis. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie rozkrecalem. Ale to najpierw musze poczekac, az mi odesla mojego drugiego, ktorego odebral ode mnie kurier w srode. No i zeby nie uznali tego za uszkodzenie mechaniczne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zerwij gumki i po klopocie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha, troche smiesznie to brzmi, ale pewnie bede musial tak zrobic. Ale jak je zerwac tak, zeby wygladaly na starte? Nozykiem jakims? No i nie bedzie mialo znaczenia, ze pad jest z nowej serii?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Słuchajcie mam problem. Otóż moje ps4 było w serwisie(wymiana gniazda hdmi). Odebrałem konsole włączyłem, wszystko chodzi. Podłączyłem pada aby przejrzeć interfejs, zobaczyć czy aby faktycznie wszystko działa, a tu kicha. Pad po podpięciu do konsoli zostaje odczytany po ok 5 sekundach dopiero, jak latałem sobie po menu lewo prawo, żeby zobaczyć czy działa tak jakby traciłódź kontakt z padem i pi paru sekundach znowu działa. Jak odłącze kabel to chwilę działa a potem pad się wyłącza. Pad był pożyczony znajomym, ale u nich wszystko działało. Mogę jeszcze sprawdzić innego, ale jak myślicie czego to może być wina?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha, troche smiesznie to brzmi, ale pewnie bede musial tak zrobic. Ale jak je zerwac tak, zeby wygladaly na starte? Nozykiem jakims? No i nie bedzie mialo znaczenia, ze pad jest z nowej serii?

Pożycz skądś Fifę, same sie zetrą i popękają :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma reguły :) Grałem w Fifę 14, gram w Fifę 15 i gumki całe :) Moja rada - nie obcinaj paznokci :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dużo grasz online? Mi też nie pękały jak grałem tylko offline, dopiero potem się zaczęło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Słuchajcie mam problem. Otóż moje ps4 było w serwisie(wymiana gniazda hdmi). Odebrałem konsole włączyłem, wszystko chodzi. Podłączyłem pada aby przejrzeć interfejs, zobaczyć czy aby faktycznie wszystko działa, a tu kicha. Pad po podpięciu do konsoli zostaje odczytany po ok 5 sekundach dopiero, jak latałem sobie po menu lewo prawo, żeby zobaczyć czy działa tak jakby traciłódź kontakt z padem i pi paru sekundach znowu działa. Jak odłącze kabel to chwilę działa a potem pad się wyłącza. Pad był pożyczony znajomym, ale u nich wszystko działało. Mogę jeszcze sprawdzić innego, ale jak myślicie czego to może być wina?

Albo walniety nadajnik bluetooth w padzie, albo walniety odbiornik w konsoli. Jesli inny pad bedzie dzialal normalnie, to nadajnik jest uszkodzony, a jesli nie bedzie - wina konsoli.

 

Nie lubie grac w fife, a poza tym nie mam skad, zaden z moich znajomych nie ma ps4, wiec chyba pozostaje mi zabawa paznokciami, wlasnie mialem je obcinac, bo juz troche przydlugie sa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam tego problemu, bo nie dość że obcinam regularnie, to gałki w padzie obsługuję opuszkami palców. Po Twoim poście próbowałem paznokciami ale jakoś mi nie idzie ;)

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...nie są za ostre na krawędziach? Krzywdy sobie tym dziecko nie zrobi?

Właśnie to że są zimne i ewentualne wady/braki w obróbce materiału mnie niepokoją.

 

Mnie martwi inna kwestia, w sytuacji plastikowych gałek gałki po pewnym czasie mają obrobione linie w miejscu gdzie stykają się z obudową pada. Martwi mnie to ze w przypadku aluminiowych powyrzyna się cała obudowa pada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×