Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tu nie chodzi o szpare, bo ja mam z Amazona gałki, są świetnej jakości i przeżyły już w cholerę godzin ostrego ciorania w Destiny i cały czas wyglądają jak nowe. No i właśnie minimalna szparka jest, ale jest ona wręcz mikroskopijna, więc nie zwracał bym sobie tym głowy.

Ja gałki z XO polecam, niestety jest to jedna jedyna rzecz która wypadła lepiej u konkurencji :)

 

Założę się e mówisz to jako użytkownik tylko PS4, więc jako właściciel obu platform powiem Ci że jesteś w błędzie. <rotfl> Troll off a więc zamawiam obojętnie które gały z allegro, no może te droższe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stacja dokująca -ma ktoś? Jak sie sprawuje i ile czasu ładuje?

Myśle zeby albo dodatkowy pad albo ta stacja bo irytuje mnie częste ładowanie w uśpionym stanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@arkadiuszj

 

Posiadam od wakacji, prezent na imieniny jak do tej pory spisuje się bez zarzutu.

Stacja ładuje pada max do 3 godzin  całkowicie rozładowanego.

Idealna sprawa, bo odkąd posiadam te sprytne urządzonko pady znalazły swoje miejsce.

Bo tak zawsze nie wiadomo gdzie je było szukać :)

 

Oczywiście nie mam oryginalnej stacji lecz marki speedlink.

W przypadku takich produktów można sobie pozwolić na zamienniki.

 

Ps.Jedyne czego mi w nim brakuje to możliwość ładowania za pomocą usb.

Mój egzemplarz ma tylko opcję  przez zasilacz sieciowy.


 
Edytowane przez sisioro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ładuje pada ladowarka z samsunga galaxy S2. Pasuje idealnie a czas naladowania podobny jak przy stacji ladujacej.

Niestety ale jak sie w sobote siadzie o 18 do grania to szybciej padnie pad niz skoncze wiec trzeba sobie radzić. Jeśli bateria slaba a akurat gram to laduje przez ps4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim starym padzie bateria szybko siada. Jakiś czas temu drugi reklamowałem i ten nowy, który przyszedł wytrzymuje dłużej. Pewnie akumulatorki w padach mają tak samo z żywotnością jak np. w telefonach. Im więcej ładowany i używany, tym coraz krócej będą trzymać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ładuje pada ladowarka z samsunga galaxy S2. Pasuje idealnie a czas naladowania podobny jak przy stacji ladujacej.

Niestety ale jak sie w sobote siadzie o 18 do grania to szybciej padnie pad niz skoncze wiec trzeba sobie radzić. Jeśli bateria slaba a akurat gram to laduje przez ps4.

Myślałem o tym ale czytałem ze to nakrótsza droga do zlikwidowania pada, oczywiście wejście pasuje ale sa inne napięcia

Bateria w padzie ma 800mA a ładowarki zazwyczaj 1,2 np. moja S3

Stad tez szybciej ładuje niż przez ps4 ale kosztem żywotności baterii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem o tym ale czytałem ze to nakrótsza droga do zlikwidowania pada, oczywiście wejście pasuje ale sa inne napięcia

Bateria w padzie ma 800mA a ładowarki zazwyczaj 1,2 np. moja S3

Stad tez szybciej ładuje niż przez ps4 ale kosztem żywotności baterii

Przeczytałem to i przemyslalem, sprawdzilem - moja ladowarka ma 700mA, i rzeczywiście laduje dluzej niz ps4 bo mniejszy prąd ale lepiej tak niż katowac pada prądem ponad 1 A.

, a napiecie 5V, czyli podobne jak w porcie USB.

Edytowane przez cykor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arkadiuszj - bateria ma 1000-1800mAh (w zależności od wersji) i oznacza jej pojemność prądową a nie to jakim prądem ją ładujesz/możesz ładować. Przy obecnej żywotności i sposobie ładowania ogniw Li-On w padach nie ma praktycznie znaczenia jakim prądem ładujesz - i tak prędzej rozpadnie się pad mechanicznie niż padnie bateria - wyjątkiem są wadliwe egzemplarze ale to promil z liczby padów. 

Edytowane przez Serwis Konsol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No moja ma 800 mA i to jest nowa wersja pada nie słyszałem o fabrycznym ds4 z 1800- wtedy nie byłoby takiego problemu z krótkim czasem

Czyli ładując ładowarka z 1200mA znacząco skrócę czas ładowania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mylisz ampery z ampero godzinami. Natężenie z pojemnością. Dwie różne bajki.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Taką ładowarką tylko szybciej naładujesz, nie ma to nic wspólnego z niszczeniem baterii.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno jest powiązanie, bo jakby nie było to byłaby ładowarka np 20000mA która by ładowała baterie w parę minut

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im szybciej ładujesz baterię tym ją szybciej zabijasz. O tym wie każdy.

Dla tego masz standard 1.1 dla portów USB w komputerze a oraz 2.1a dla ładowarek sieciowych.

Można szybciej ale jest to nie zdrowe dla żywotności baterii.

Nadal pojemność z natężeniem bezpośredniego związku nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba najlepszym rozwiązaniem jest kiedy pad działa i na zwykłe paluszki(także te do ładowania) i na akumulator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...I waży 5 kilo.

Zawsze możesz podpiąć powerbank albo do konsoli/laptopa/ładowarkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po roku czasu uzytkowania gumka od pada zostala zniszczona.. pytanie teraz nic juz z tym nie zrobie? gwarancja minela, czyli koszt na wlasna kieszen? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklep w którym kupiłeś - niezgodność towaru z umową.

Ewentualnie możesz spróbować zadzwonić na wsparcie i próbować reklamować pada - nie wiem czy już proszą o paragony czy jeszcze nie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może czy są już w sprzedaży pady z poprawioną baterią i analogami ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zrozumiałem z rozmowy z poprzednich stron to te najnowsze są już poprawione i maja numer 221 (chyba) kupowałem czerwonego pada tydzień temu w rtv i ma ten właśnie numer więc są w sprzedaży

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×