Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Lewa gałka płaska nakładka żeby palec się nie ślizgał, prawa gałka: https://www.kontrolfreek.com/fps-freek-vortex.html
Do gier FPS w życiu bym na nic vortexów nie zamienił, polecam każdemu bo komfort i precyzja nieporównywalnie lepsza.
Już prawie 2 lata używam Vortexy. Kupiłem je zaraz po premierze Black Ops III i w pełni potwierdzam to co napisałeś.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam zamiar kupic Nacon Revolution Controller Pro czy warto to brac czy dolozyc do Razer Rajiu 

podzielcie sie opinia jak ktos posiada nacona czy razera 

Edytowane przez waski88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oba pady to solidne konstrukcje, tyle że chyba Nacon nie ma blokady triggerów? To akurat przydatna funkcja w fpsach. Do tego Nacon ma układ gałek z Xboxa, a Razer z PlayStation. Osobiście wolałbym Razera, ale oba te pady zabija dla mnie wymóg podłączenia kablem. Za taką kasę pad powinien mieć wszystko...
Dlatego właśnie patrzę w stronę Scuf Impact, ale tylko jak będzie jakieś promo u nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z DS lewy analog przerywa - bieganie po wciśnięciu albo nie działa albo przerywa. 

Jak najlepiej zgłosić naprawę aby sprawnie poszło?

Przerabiał ktoś ostatnio?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie przerabialem usterke pada ktory przyszedl z PS Pro mialo to miejsce z 2tyg temu.

 

Spust L2 po wcisnieciu oprocz domyslnej akcji dodawal jeszcze extra ruch do przodu/gory przez co granie w np fpsy bylo niezlym bolem.

 

Zadzwonilem wiec do amazona ktory przelaczyl mnie do sony ktore z kolei po sprawdzeniu waznosci gwarancji (paragon/numer seryjny) wyslalo mi na maila “postal order” (sorki nie mam pojecia jak to przetlumaczyc na polski by mialo sens i nie brzmialo z “dupy”).

Po wyslaniu pada do sony po okolo tygodniu dostalem nowego (pewnie odnawiany )

 

Dodam jeszcze ze wiekszosc kontaktu z Sony (oprocz pierwszego telefonu) bylo poprzez strone i ich automatyczny system gwarancyjny. Jak znajde to podam linka.

 

I znalazlem. Domyslam sie ze w Polsce powinno sie to odbywac podobnie.

 

https://hardware.support.eu.playstation.com/en_GB#/

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem tu dac znac jak moje wrazenja z uzytkowania impacta. To ogolnie pad lezy w dloni dobrze, nie ma problemu z dosiegnieciem lopatek tak jak to ma miejsce w infinity. Plus pad posiada wszystkie zalety scufa. Mozna sobie ustawic pod jakim naciskiem dzialaja trigery itp. Ale pad i tak leci spowrotem bo dostalem go z wada prawej galki, odeslalem na serwis i chlopy z tym nic nie zrobili. Uwazam ze warto sprobowac, bo jak sie trafi dobrze to pad jest naprawde bardzo fajny ale w moim przypadku to drugi pad od nich ktory jestem zmuszony oddac. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, vasyndrom napisał:

Ja osobiscie przerabialem usterke pada ktory przyszedl z PS Pro mialo to miejsce z 2tyg temu.

 

Spust L2 po wcisnieciu oprocz domyslnej akcji dodawal jeszcze extra ruch do przodu/gory przez co granie w np fpsy bylo niezlym bolem.

 

Zadzwonilem wiec do amazona ktory przelaczyl mnie do sony ktore z kolei po sprawdzeniu waznosci gwarancji (paragon/numer seryjny) wyslalo mi na maila “postal order” (sorki nie mam pojecia jak to przetlumaczyc na polski by mialo sens i nie brzmialo z “dupy”).

Po wyslaniu pada do sony po okolo tygodniu dostalem nowego (pewnie odnawiany emoji4.png)

 

Dodam jeszcze ze wiekszosc kontaktu z Sony (oprocz pierwszego telefonu) bylo poprzez strone i ich automatyczny system gwarancyjny. Jak znajde to podam linka.

 

I znalazlem. Domyslam sie ze w Polsce powinno sie to odbywac podobnie.

 

https://hardware.support.eu.playstation.com/en_GB#/

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

Mój pad jest niestety po gwarancji. Szkoda że nie wiesz co mogło być przyczyną :/ Zostaje mi go jedynie otworzyć i zobaczyć czy wszystko znajduje się na swoim miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam, że folie szlak trafił. One są tak gówniane że hej. U mnie któreś guziki nie kontaktowały po pary miesiacach, nie pamiętam które. Można pieciopak tanio na aliexpress kupić. Na tej chińskiej już 2 rok śmiga i git.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam zamiar kupic Nacon Revolution Controller Pro czy warto to brac czy dolozyc do Razer Rajiu 
podzielcie sie opinia jak ktos posiada nacona czy razera 
Pisałem wyżej że mam Nacona. Dla mnie super pad, kabel mi nie przeszkadza ( nie ma przynajmniej problemu z baterią) , do ustawień xboksowych się przyzwyczaiłem szybko. Pad dobrze wykonany, super leży w łapie, nie zauważyłem żeby cosik szwankowało. Dolne przyciski M1 itp. fajna sprawa. Zapłaciłem 330 zł. a za Razera musiałbym dołożyć jeszcze raz tyle kasy. Bez brawury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, rgomez napisał:
W dniu 22.10.2017 o 15:45, waski88 napisał:
mam zamiar kupic Nacon Revolution Controller Pro czy warto to brac czy dolozyc do Razer Rajiu 
podzielcie sie opinia jak ktos posiada nacona czy razera 

Pisałem wyżej że mam Nacona. Dla mnie super pad, kabel mi nie przeszkadza ( nie ma przynajmniej problemu z baterią) , do ustawień xboksowych się przyzwyczaiłem szybko. Pad dobrze wykonany, super leży w łapie, nie zauważyłem żeby cosik szwankowało. Dolne przyciski M1 itp. fajna sprawa. Zapłaciłem 330 zł. a za Razera musiałbym dołożyć jeszcze raz tyle kasy. Bez brawury.

a jak z awaryjnoscia psuja sie cos te pady od nacona bo slyszalem ze kabel czesto siada ze sie przegina i nie styka 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Pad podczas gry naglę się wyłączył. Jak wciskam przycisk PS to miga na jasnoniebieski i nic się nie dzieje, konsola go nie wykrywa, co począć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zresetuj pada (wloz cos cienkiego w maly otworek na jego spodzie i przytrzymaj przez chwile) i sparuj z konsola ponownie


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Niestety nie pomaga, na Psie dalej po włączeniu wywala ekran żeby nacisnąć PS aby użyć kontrolera, wciskam PS, pad chwile miga i nic.

 Sprawdzałem w recovery modzie, pad normalnie łączy i działa, po odpaleniu normalnie konsoli już go nie wykrywa. Jakieś pomysły ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Nie działa ani bez kabla ani na kablu. Miga ciągle po nacisnięciu przycisku PS i nic, nie paruje z konsolą. Ale jak mówiłem w recovery modzie pada wyszukuje.  Nie wiem czego to wina, konsoli czy pada?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jak z awaryjnoscia psuja sie cos te pady od nacona bo slyszalem ze kabel czesto siada ze sie przegina i nie styka 
Zbyt krótko go używam abym mógł powiedzieć coś o awaryjności. Również słyszałem o awariach tego kabla więc zaraz po zakupie usztywniłem lekko ten odcinek taśmą zwykłą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, rgomez napisał:
W dniu 25.10.2017 o 23:07, waski88 napisał:
a jak z awaryjnoscia psuja sie cos te pady od nacona bo slyszalem ze kabel czesto siada ze sie przegina i nie styka 

Zbyt krótko go używam abym mógł powiedzieć coś o awaryjności. Również słyszałem o awariach tego kabla więc zaraz po zakupie usztywniłem lekko ten odcinek taśmą zwykłą.

hehe to samo zrobilem jak sie o tym dowiedzialem xd 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hehe to samo zrobilem jak sie o tym dowiedzialem xd 
Czyli posiadasz tego pada rozumiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak kupilem na dniach nie moglem sie zdecydowac i wybralem nacona
Pad ogólnie spoko. Nie wiem za bardzo czy razer jest aż tyle lepszy ( o ile w ogóle jest lepszy) żebym musiał bulić za niego aż tyle kasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, rgomez napisał:
12 godzin temu, waski88 napisał:
tak kupilem na dniach nie moglem sie zdecydowac i wybralem nacona

Pad ogólnie spoko. Nie wiem za bardzo czy razer jest aż tyle lepszy ( o ile w ogóle jest lepszy) żebym musiał bulić za niego aż tyle kasy.

zobaczymy jak dlugo wytrzyma tylko nie wiem gdzie dostane sam kabel do niego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zobaczymy jak dlugo wytrzyma tylko nie wiem gdzie dostane sam kabel do niego
Tylko u Nacona. Podobno przesyłają, tylko nie wiem czy gratis w ramach gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
możne sobie zamówię na zapas tylko nie widze na ich stronie gdzie moge to kupic
Na zapas bez sensu. Ale napisz do supportu Nacona ( jeśli jest), może idzie kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×