Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pewien kłopot z padem a konkretnie nie wykrywa on podłączonego kabla pod port usb (w ogole nie zapala się pomarańczowe światło po podłączeniu kabla do pada) a co za tym idzie nie ładuje on baterii. Wymieniłem już całą płytkę usb wraz z taśmą, sprawdzałem też baterię z drugiego pada i dalej to samo, ma ktoś pomysł w jaki sposób można by rozwiązać ten problem ?

Edytowane przez szyma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

1 godzinę temu, szyma napisał:

Mam pewien kłopot z padem a konkretnie nie wykrywa on podłączonego kabla pod port usb (w ogole nie zapala się pomarańczowe światło po podłączeniu kabla do pada) a co za tym idzie nie ładuje on baterii. Wymieniłem już całą płytkę usb wraz z taśmą, sprawdzałem też baterię z drugiego pada i dalej to samo, ma ktoś pomysł w jaki sposób można by rozwiązać ten problem ?

Może być coś nie tak z kablem. Sam kiedyś kupiłem jakiś tani, który przestał ładować po miesiącu, mimo że był sprawny. Sprawdź jakiś inny. Może być nawet ładowarka do telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z kablem wszystko ok, ładuje drugiego pada bez problemu, ale dla pewności już wcześniej sprawdziłem dwa inne i nic. Dodam że wejście płytka usb jest sprawna na 100% bo podłączeniu jej do drugiego sprawnego pada wszystko działa jak należy a pad się ładuje. Problem więc pewnie leży gdzieś w całej płycie sterującej. Chyba bez serwisu się nie obejdzie niestety...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakby ktoś nie wiedział to istnieje już jakiś czas pad podobny (bardzo) do tego Hori. Nazywa się Nacon Revolution Pro.  

 

 

cab7b725f45074ead4bd76a08c574100.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, rgomez napisał:

Jakby ktoś nie wiedział to istnieje już jakiś czas pad podobny (bardzo) do tego Hori. Nazywa się Nacon Revolution Pro.  

 

 

cab7b725f45074ead4bd76a08c574100.jpg

Tak zgadza się tylko że Nacon działa tylko i wyłącznie na kablu a Hori jest bezprzewodowy i to jego plus:good: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak zgadza się tylko że Nacon działa tylko i wyłącznie na kablu a Hori jest bezprzewodowy i to jego plus:good: 
Niby tak ale mowa była o układzie gałek. A brak kabla jeżeli o mnie chodzi nie jest żadnym plusem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, rgomez napisał:
14 minut temu, MrArt-PL napisał:
Tak zgadza się tylko że Nacon działa tylko i wyłącznie na kablu a Hori jest bezprzewodowy i to jego plus:good: 

Niby tak ale mowa była o układzie gałek. A brak kabla jeżeli o mnie chodzi nie jest żadnym plusem.

Ja zdecydowanie wolę właśnie taki układ gałek i wygląd pada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja zdecydowanie wolę właśnie taki układ gałek i wygląd pada
Nie no, mi także odpowiada. Kabel mi w Naconie ( którego posiadam) nie przeszkadza. Oprócz kabla to dla mnie są prawie identyczne pady. No i nie wiadomo jaka cena Hori.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, rgomez napisał:
5 godzin temu, MrArt-PL napisał:
Ja zdecydowanie wolę właśnie taki układ gałek i wygląd pada

Nie no, mi także odpowiada. Kabel mi w Naconie ( którego posiadam) nie przeszkadza. Oprócz kabla to dla mnie są prawie identyczne pady. No i nie wiadomo jaka cena Hori.

Cena przyzwoita 259 zł tylko w Naconie masz multum ustawień gałek,spustów itd....a tutaj nic nie ustawisz.

Zamówiłem więc jak dostanę to zdam relację jak się spisuje.

http://allegro.pl/pad-hori-ps4-onyx-bezprzewodowy-kontroler-lic-sony-i7120879099.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyglada na kolejny badziew od Hori. Mega plastikowy

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem wczoraj..............pad o dziwo wykonany bardzo fajnie-jakościowo plastik zbliżony do pada od Xboxa.W sumie całość robi wrazenie kopii tego pada.Dla mnie bardzo wygodny i ergonomiczny.

Brak gniazda jack akurat dla mnie nie robi bo uzywam bezprzewodowych słuchawek ale dla niektórych to bedzie minus.Troche dziwnie działaja spusty L2/R2 i maja mały skok ale moze to kwestia przyzwyczajenia...........

Narazie tyle

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy próbował ktoś nawiercić małe otworki w spustach L2 i R2 od dołu i wkręcić tam dwie małe śrubki? Po co, po to żeby nacisnąć tylko trochę guzik a już będzie aktywny. Wiem, że w wyścigówkach się to nie sprawdzi ale w strzelankach może być okej. Co o tym myślicie? W Tych plastikowych guzikach nie powinno nic być w środku co by można uszkodzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, cykor napisał:

Czy próbował ktoś nawiercić małe otworki w spustach L2 i R2 od dołu i wkręcić tam dwie małe śrubki? Po co, po to żeby nacisnąć tylko trochę guzik a już będzie aktywny. Wiem, że w wyścigówkach się to nie sprawdzi ale w strzelankach może być okej. Co o tym myślicie? W Tych plastikowych guzikach nie powinno nic być w środku co by można uszkodzić?

Strzelanie możesz sobie przełączyć na L1 i R1. Na uj kombinować.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przełączyć mogę sobie w takich grach w których wydawca nie przewidział 10zastosowań dla jednego przycisku.

Głównie chodzi mi o Fortnine. Próbowałem to zamienić miejscami, jednak źle mi się gra. Dodatkowo opis przycisków w grze myli mnie jeszcze bardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie jest to do zrobienia ale praktycznie to po 2 tygodniach grania będziesz miał gumki i/lub taśmy przycisków do wywalenia - konstrukcja gumek nie przewiduje wstępnego naprężenia na dłuższy okres czasu - jedynie mikrostyki sprawdzają się w takich sytuacjach = dedykowany pad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie posiada ktos silikonowe nakladki na pada ? Warto kupowac ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Hiirek napisał:

Mam pytanie posiada ktos silikonowe nakladki na pada ? Warto kupowac ?

Na całego pada nie warto, założyłem kiedyś i od razu wywaliłem strasznie nie wygodnie mi się go trzymało, mam tylko na analogach założone nakładki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś problem z nowym padem v2 który był w zestawie z ps4 pro?

A mianowicie prawie w każdej grze po naciśnięciu celowania (l2) postać poruszą się do przodu( nie , nie dotykam lewego analogu) . Jest to dosyć frustrujące i strasznie utrudnia grę :38_worried:. Z tego co czytam w google to nie jestem pierwszy z tym problemem i to dosyć częsta przypadłość tych modeli. Rozwiązania oczywiście brak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak miałem. Wysłałem zgłoszenie przez stronę Sony, odesłałem pada i po jakiś 2 tygodniach dostałem nowego bez tej wady.

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, psajtex napisał:

Ja tak miałem. Wysłałem zgłoszenie przez stronę Sony, odesłałem pada i po jakiś 2 tygodniach dostałem nowego bez tej wady.

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka
 

Dwa tygodnie bez grania niezaciekawie tym bardziej że jest to mój jedyny pad no ale nic kupie drugiego..Najwyżej jak naprawią to będę miał dwa. Ciekawe czy w ogóle gwarancja jeszcze to obejmuję konsole kupiłem właśnie w końcówce stycznia 2017 roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dwa tygodnie bez grania niezaciekawie tym bardziej że jest to mój jedyny pad no ale nic kupie drugiego..Najwyżej jak naprawią to będę miał dwa. Ciekawe czy w ogóle gwarancja jeszcze to obejmuję konsole kupiłem właśnie w końcówce stycznia 2017 roku.
Skorzystaj z rękojmi, masz na to dwa lata. Korzystniejsza jest niż gwarancja. Tylko nie do sony a do sprzedawcy zgłaszaj.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.02.2018 o 06:00, rgomez napisał:

Skorzystaj z rękojmi, masz na to dwa lata. Korzystniejsza jest niż gwarancja. Tylko nie do sony a do sprzedawcy zgłaszaj.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
 

No tak też zrobię :1_grinning: przy okazji nowego pada kupie w Saturnie jak już tam będę. Wątpię że mi dadzą zastępczego na czas na rozpatrzenia sprawy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×