Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam problem z DS4,podczas grania sam się odłącza ,przyciski nie reagują.Gdy podchodzę bliżej TV wszystko śmiga.Można ten problem jakoś rozwiązać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, neuro napisał:

Panowie mam problem z DS4,podczas grania sam się odłącza ,przyciski nie reagują.Gdy podchodzę bliżej TV wszystko śmiga.Można ten problem jakoś rozwiązać?

Spróbuj pada zresetować. Na dole masz taki mały przycisk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ma wspólnego podchodzenie z padem bliżej do telewizora z jego wyłączaniem się? Może bliżej konsoli? Jeśli tak jest to masz problem z zasięgiem BT - jeśli konsola nie była rozbierana to winny pad, jeśli coś było dłubane w konsoli to sprawdź antenę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co ma wspólnego podchodzenie z padem bliżej do telewizora z jego wyłączaniem się? Może bliżej konsoli? Jeśli tak jest to masz problem z zasięgiem BT - jeśli konsola nie była rozbierana to winny pad, jeśli coś było dłubane w konsoli to sprawdź antenę.

Tak,tak bliżej konsoli:) Źle napisałem.Ten sam problem jest w dwóch padach.Nic nie było dłubane w konsoli.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to problem leży w konsoli - uszkodzenie anteny lub samego modułu BT - wymagana jest diagnostyka na serwisie bo sam raczej ciężko będziesz miał coś stwierdzić we wnętrzu konsoli :) - naprawa usterki tego typu to u nas 1 dzień

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed serwisem sprawdź sobie czy inne urządzenia nie mieszają Ci na linii konsola-pad. Miałem to samo. Okazało się, że headset wariował i cały czas próbował się ponownie połączyć z bazą. Brzmi niewiarygodnie ale tak właśnie było :D

Objawy- randomowe działania pada- nie reagowały przyciski, po chwili cała wciśnięta sekwencja się uruchamiała, samoczynne wyłączanie się pada-im bliżej konsoli (a raczej stacji bazowej słuchawek) tym gorzej. Po ponownym poprawnym podłączeniu headsetu do konsoli wszystkie problemy zniknęły.

Czy jest to wina urządzenia bt/wifi czy anteny w ps możesz sprawdzić sam rozkręcając konsolę i sprawdzając lut  na antenie wifi/bt.

Jeżeli jest przerwany to oddaj do serwisu, jak nie to najprawdopodobniej to co ja miałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy Scuf, tym razem pod oficjalnym logiem PlayStation. Jestem cholernie ciekaw jak z wytrzymałością bo to najważniejszy aspekt, a Scuf słyną z lipnego wykonania. Długo myślałem nad Impactem, ale złe opinie o jakości i do tego rzecz jasna cena odrzuciły mnie.

 

No i jeszcze kwestia kompatybilności z kolejną konsolą. Kupując pada za prawie kafla chciałbym, żeby działał na kolejnej generacji, a nie jedynie na tej... Chociaż tego nikt mi nigdy nie zapewni, a po tym jak 99% akcesoriów z PS3 przestało działać na PS4 to mam obawy. 4ab04c3083699659dc95190492bf0d85.jpg74bdf80228f47b6eb6964d079e372da6.jpg1860a0a69544803a0a3d58bd916eced7.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nowy Scuf, tym razem pod oficjalnym logiem PlayStation. Jestem cholernie ciekaw jak z wytrzymałością bo to najważniejszy aspekt, a Scuf słyną z lipnego wykonania. Długo myślałem nad Impactem, ale złe opinie o jakości i do tego rzecz jasna cena odrzuciły mnie.
 
No i jeszcze kwestia kompatybilności z kolejną konsolą. Kupując pada za prawie kafla chciałbym, żeby działał na kolejnej generacji, a nie jedynie na tej... Chociaż tego nikt mi nigdy nie zapewni, a po tym jak 99% akcesoriów z PS3 przestało działać na PS4 to mam obawy. 4ab04c3083699659dc95190492bf0d85.jpg74bdf80228f47b6eb6964d079e372da6.jpg1860a0a69544803a0a3d58bd916eced7.jpg
Pad za kafla. Przegięcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, rgomez napisał:
W dniu 24.05.2018 o 20:40, Patricko napisał:
 

Pad za kafla. Przegięcie.

 

 

Żeby chociaż jeszcze gotował albo psa wyprowadził. Ale kto bogatemu zabroni?

Z drugiej strony nawet gdybym wygrał kilka baniek to i tak bym nie kupił. Wiele lat pracowałem w handlu i wiem że są rzeczy absurdalnie drogie które kompletnie nie są warte tej ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tysiunc za tego pada? Sporo. 

@malpka

no ale tak jest z cala masa rzeczy ktora nie jest warta swojej ceny - prawo rynku towar wart jest tyle ile kupujacy jest sklonny zaplacic. 

 

Gram na ogryginalnych padach i sa jakie sa, jak padna, trudno kupie kolejny. 

Kierownice to tez niby tylko inny kontroler ale akurat te moim zdaniem duzo mocniej zmieniaja to jak czujemy sie grajac wiec tutaj moge wydac wiecej niz tysiaczka. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Może kilka słów o DS4, do osób które zastanawiają się jaki pad kupić do PC, lub czy będą mieli problem, przesiąść się z pada od X'a.

Problemu nie ma żadnego, ostatnie kilka lat korzystam z pada od X'360 i zmiana na DS4 nie jest jakaś bolesna. Wprawdzie sprzęt od MS jest wygodniejszy, ze względu na bardziej ergonomiczne rozłożenie analogów (przynajmniej jak dla mnie), ale tragedii nie ma. Także nie bójcie się, DS4 dobrze leży w rękach i gra się na nim całkiem przyjemnie- przyzwyczaicie się.

 

Żeby nie był tak kolorowo, napiszę co mi się nie podoba, zaznaczam, że porównuję z padem od 360 którego cały czas używam na PC. Zastrzeżenia mam do jakości wykonania, plastik w DS4 wydaje się - tandetny? a guma wykorzystana w analogach szpeci pada i nie wygląda na zbyt trwałą.

Podsumowując do PS4 - DS4, a do PC zdecydowanie pad od X'a.

Edytowane przez Feargeat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Feargeat

Uzywam padow DS3, DS4 jak i x360, XO

Powiem tak - DS4 testowany na tej samej grze wyscigowej jakis arcade w porownaniu do padow od MS jest slaby. Triggery sa duzo lepiej wykonane w padach od MS. 

Umieszczenie analogow rzecz gustu po tym jak dokupilem pada od X360 bylo dla mnie problemem ale teraz zmieniam pady i nawet tego nie odczuwam.

Ergonomia pada od X360 pozostawia do zyczenia bo nie mam jak ulozyc dlugich paluchow przez to ze miejsce na baterie odstaje co powoduje ze gra sie ciut mniej wygodniej. Problem rozwiazany zostal w padzie od XO. 

 

Do PC polecalbym pada od XO. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, MagEllan napisał:

@Feargeat

Do PC polecalbym pada od XO. 

Zapomniałem wspomnieć o triggerach - dzięki, zgadzam się. Ja mam stosunkowo małe dłonie, także w moim przypadku pad od 360 leży idealnie.

Spodziewam się, że ten od XO jest przynajmniej tak samo wygodny. Dodam jeszcze tylko, że po około 4 latach użytkowania (o różnym natężeniu), pad wygląda i działa w 99% jak nowy. Jedyna różnica jest taka, że na lewym analogu wytarły się małe gumowe kropki,a na prawym cały czas są.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałem wspomnieć o triggerach - dzięki, zgadzam się. Ja mam stosunkowo małe dłonie, także w moim przypadku pad od 360 leży idealnie.
Spodziewam się, że ten od XO jest przynajmniej tak samo wygodny. Dodam jeszcze tylko, że po około 4 latach użytkowania (o różnym natężeniu), pad wygląda i działa w 99% jak nowy. Jedyna różnica jest taka, że na lewym analogu wytarły się małe gumowe kropki,a na prawym cały czas są.
Ja, jak pisałem już, używam Nacona za 340 zł. Funkcjonalnie czyli programowalność, dodatkowe przyciski/łopatki, układ xboksowy, dużo lepsze analogi niż d dsie, wygoda. Jest o niebo lepszy dla mnie niż ds. I nie trzeba kafla wywalać. Wykonanie super z jednym wyjątkiem - kabel. Należy na wstępie zamocować go na stałe, taśmą jaką czy jakimś innym sposobem. Bardzo dobrze taki pad sprawdza się w strzelankach, ds niestety wymięka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzialem ten bajer :) mozna szybko  druknac na drukarce 3d.

Mam premierowego bialego pada i dla mnie jest niezniszczalny. Rozkrecany byl juz chyba z 10 razy zeby cos w nim podrutowac i caly czas smiga :)po pewnym czasie w srodku byla grzechotka czyli polamane plastiki, plusy od wibracji pourywane wiec nie dziala ale to kwestia przylutowania (w dodatku jeden "wibrator" urwal sie z mocowan zanim kabelki puscily i wibrowal obracajac sie swobodnie w raczce, no nie powiem ciekawy efekt ). Z tylu 2 dolne sruby wymienione na wkreciki i jest lux bardzo dobrra rrrobota :Gmoch:

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zniszczalny badziew :) gały to katorga jeśli nie chce się grać z nakładkami/aluminiowymi analogami :) w jednym r1 też dupło, chiński zamiennik ma inne dopasowanie i tak nie klika jak oryginał :) wyjątkowo nie wiem jakim cudem taśma pod przyciski (transmitująca czy coś) też coś poszła i nie łapała w ogóle dwóch przycisków :) z d pada których praktycznie w dzisiejszych czasach sie nie uzywa oprocz bijatyk... no patola :)  ahh no i przy naprawianiu takich gówien oczywiście taśmy 10/12/14 pin szybko do wymiany :) dobrze że jeszcze v2 nie musiałem rozkręcać :) bo potem to z górki z problemami :)

Edytowane przez Traws

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DS4 ergonomicznie jest super, ale jakościowo to gówno do potęgi niestety... W premierowym sypało się wszystko co tylko mogło, od gałek, po triggery, a na taśmach i wyjechanych pinach kończąc. Wszystko da się ogarnąć groszowymi zamiennikami, ale na boga, DS3 od premiery PS3 nie rozbierałem ani razu, a swoje przeżył, nie mówię już nawet o padać z N64 czy Dreamcasta, niezniszczalne... Mam nadzieję, że przy PS5 nie dadzą tak dupy z padami jak dali teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój DS3 po czterech latach jeden analog wymieniony, drugi też długo nie pociągnie.

Ponad trzy letni DS4 wygląda i działa jak nowy wyjęty z pudełka. Złego słowa nie powiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, malpka napisał:

Ponad trzy letni DS4 wygląda i działa jak nowy wyjęty z pudełka. Złego słowa nie powiem.

To chyba jakaś wada produkcyjna, przez przypadek wydali egzemplarz, który się nie rozlatuje xD
Od premiery PS4 miałem 3 pady, w końcu postanowiłem kupić Nacona na kablu i póki co mam spokój.
Najczęstsze bolączki w moim przypadku to R2/L2 ktore zaczynały łapać coraz głębiej, rozwalające się silniczki wibracji lub puszczające luty na kablach, w jednym analog dosłownie się rozleciał, po naprawie okazało się, że taśma pin też do wymiany bo nie chwyta X/O . Wszystkie pady głównie V1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest jak mowilem pad polamany z kazdej strony ale dziala : ) trigerry naprawialem tak, ze sprezynke mocno odginalem i smigaly jak nowe. Jedne mocowanie na L1/R1 tez sie polamalo ale dziala. Te galy z v1 to faktycznie dramat zrobiony z gownolitu mialem zalozone grzybki i pewnego razu sciagnalem to po paru miesiacach na lewej zeszlo 1/4 gumy lecz ogolnie jak na pada ktory latal i byl bity jestem poki co zadowolony i katuje go do konca:)

Ma ktos pada z lopatkami? do czego ich uzywacie? mialem wydrutowac takie cus ale po glebszym zastanowiemiu nie wiem jakie to by mialo sensowne zastosowanie w grach
Controller-Modz-555x328.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, SkibaPL napisał:

U mnie jest jak mowilem pad polamany z kazdej strony ale dziala : ) trigerry naprawialem tak, ze sprezynke mocno odginalem i smigaly jak nowe. Jedne mocowanie na L1/R1 tez sie polamalo ale dziala. Te galy z v1 to faktycznie dramat zrobiony z gownolitu mialem zalozone grzybki i pewnego razu sciagnalem to po paru miesiacach na lewej zeszlo 1/4 gumy lecz ogolnie jak na pada ktory latal i byl bity jestem poki co zadowolony i katuje go do konca:)

Ma ktos pada z lopatkami? do czego ich uzywacie? mialem wydrutowac takie cus ale po glebszym zastanowiemiu nie wiem jakie to by mialo sensowne zastosowanie w grach
Controller-Modz-555x328.jpg

 

Co prawda nie w ps4 ale na xie używam łopatek i bardzo się przydają szczegolnie w fps. Dajesz sobie np skok i nie musisz odrywać kciuka od prawej gałki.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×