Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

siemka 

Od czego moge podpasowac tasme polaczeniowa podswietlenie/ladowanie  12 PIN i czy dostane taka tasme w sklepie elektrycznym 

zamowie z allegro w ostatecznosci 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy pady NACON są dobre czy lepiej DS4 wziąc?
Moje zdanie - są dużo lepsze. Należy tylko w pierwszej wersji pada zadbać o kabel i gitara. Wygoda, ergonomia, programowalne dodatkowe hmm, łopatki/przyciski, wykonanie, są na bardzo dobrym poziomie. Pięknie leży w łapie a układ xboksowy wbrew opiniom wielu psowców jest fajniejszy. Ja nie miałem problemu z przestawieniem się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@rgomez

Co do ukladu - moim zdaniem to tylko kwestia przyzwyczajenia.

Grajac na padach od PS3, PS4, X360 i XO poczatki po przyzwyczajeniu sie do padow od PS byly takie se. Ale jak juz przywyklem to nie mialem najmniejszego problemu z asymetrycznymi analogami.

Teraz grajac raz na padach od PS raz na tych od Xboxa nie robi mi to wiekszej roznicy.

Po prostu sie gra i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam ds4 lewa gałka chodzi dosc mozolnie , ma ktos pomysl co moge na to poradzic ? pad uzywka gwarancji juz od dawna nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu zauważyłem,że po wciśnięciu L2 postać w grach idzie do przodu.Testowałem kilka gier, i w każdej to samo :( analog też chyba przerywa ponieważ postać w grze zwalnia dziwacznie.Miał ktoś taki problem ? kupować nowego czy może oddać do jakiegoś serwisu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz dużo pieniędzy to kup nowy, jak chcesz mieć taniej a to samo co nowy to naprawiaj.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie kasa by się przydała na nowego God Of War'a :D nigdy nie naprawiałem dlatego pytam,bo nie chce wydać przykladowo 80 zł za naprawę,a za tydzień ma znowu paść.Myślałem,że ktoś miał podobną sytuacje lub już naprawiał pada i wie czy to opłacalne,czy lepiej odrazu kupić nowego,bo szkoda kasy na naprawy D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może u nas nie ma najtaniej ale za to nie mamy reklamacji - robimy tylko na oryginalnych częściach, rok gwarancji. Powinno się zmieścić w budżecie max do połowy wartości pada, gratis masz zawsze czyszczenie wnętrza (a potrafi tam być "wspaniale") ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6d190ea11190e09113a0595c1eadf1e8.jpg

Wersja Ultimate, tym razem już bezprzewodowo. Dało się? Dało... Szkoda, że w tej cenie nikt normalny tego nie kupi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6d190ea11190e09113a0595c1eadf1e8.jpg

Wersja Ultimate, tym razem już bezprzewodowo. Dało się? Dało... Szkoda, że w tej cenie nikt normalny tego nie kupi.
Pady w cenie konsoli, trochę przegięcie.

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to bym sobie kupił takiego lepszego pada ale już chyba do PS5 i nie z tym aracjonalnym rozkładem gałek

 

edit: z tego co wygooglałem turnament ma już prawidłowe gałki.

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko symetryczne gałki. Pod PS5 może się zastanowię, ale wtedy będzie już masa lepszych.
Jak chcesz rozstaw gałek z Xa to masz Scuf Vantage.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No na ps5 na pewno się skuszę na gałki z iXa o ile będzie coś w okolicach premiery. Wtedy wydać te 600 zl na kilka lat generacji ma sens. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście preferuję pady od PlayStation, ale cieszy mnie, że Xbox dba o osoby z nierównymi kciukami :) maja takie same prawa jak wszyscy :p

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nintendo też dba i 90% padow na pc. 

Sony testowało asymetryczne gałki bo lepiej wypadły w testach a jedyny argument za normalnymi to tradycja. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko symetryczne gałki. Pod PS5 może się zastanowię, ale wtedy będzie już masa lepszych.
Jak chcesz rozstaw gałek z Xa to masz Scuf Vantage.
To już taniej wyjdzie kupić cronusmax plus i pada od Xboxa one zwykłego czy też Elite i bezprzewodowo będzie działać z ps4

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam  kłótnie o układ analogów. Moim zdaniem nie ma lepszych czy gorszych rozwiązań. Sam nie lubię układu asymetrycznego, a miałem parę lat x360 i uważam go za średniego pada(miał najgorsze strzałki i przyciski na jakich grałem) i przesiadając się na ps3 pod koniec generacji w końcu poczułem, że to jest to mimo, że ps2 mnie ominęła, więc raczej to nie przyzwyczajenie. Oczywiście ds3 miał gorsze triggery i pozornie był mniej wygodny, ale świetnie się na nim grało. Do dzisiaj gram na modyfikowanych grzybkach z ds3  w ds4 bo uważam je za najwygodniejsze i mające świetną fakturę, a są też tacy co ich nienawidzili. 

Co do razera ultimate, to w końcu wygląda porządnie czego nie można powiedzieć o zwykłej wersji i ma jedyny prawidłowy układ analogów(hahaha) 

Cena niby kosmos, choć z drugiej strony ma masę funkcji. Customowe ds4 od aimcontrollers, który będzie miał tylko dwa dodatkowe przyciski(łopatki) i brak regulacji triggerów wchodzi niewiele taniej.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@piotras3

Eee takie tam przepychanki... :)

zgodze sie czesciowo co do porownania x360 do ds3. Triggery lepsze w padzie od x'a, asymetrycznosc dla mnie kwestia przyzwyczajenia zmieniam pady miedzy (ds3, ds4, x360, XO i przywyklem juz do obu ukladu analogow). Wygoda akurat ja ta postrzegalem lepiej w ds3 bo miejsce na baterie w padzie od x360 jakos nie do konca jest kompatybilne z moimi lapskami.

Niecha kazdy wybiera co mu pasuje...

 

Byle by tylko sony popracowalo nad padem do PS5 bo triggery w ds4 sa zwyczajnie slabe no i ta krotkosc pracy na jednym ladowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To już taniej wyjdzie kupić cronusmax plus i pada od Xboxa one zwykłego czy też Elite i bezprzewodowo będzie działać z ps4

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Taniej wyjdzie kupić Nacona Revolution.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz mialem pada od aim controllers, 2 scufy, pada od the controller people plus nacona 1 i 2. Najdluzej wytrzymal pad od aim controllers prawie 2,5 roku ( wyslalem im swojego do przerobki i kosztwalo mnie to okolo 200 zl, za przyciski od spodu i smart trigery). 

W pierwszym scufie (infinity chyba sie nazywal) po dwoch tygodniach lewa lopatka przestala dzialac. Tydzien po serwisie pada prawa, zwrocilem pada wzialem impacta ktory dostalem juz zepsuty serwis w tym wypadku nie pomogl. 

Pad od controller people byl nawet ok ale oddalem go bo niewygodnie naciskalo sie przyciski od spodu (moze bym sie przywyczail ale mialem tylko 14 dni na zwrot i nie chcialem ryzykowac) Nacon to porazka moim zdaniem nie dosc, ze kabel to czulosc prawego anologa jakas dziwna byla niby szlo celowac ale grajac mialem wrazenie jak bym walczyl z sterowaniem. 

Uwazam ze najlepszy jest zwyklym ds z jakas nakladka na prawego anologa jak gramy w fps-y. Mam ladowarke( kosztowala 5 dyszek) gdzie odstawiam pada zawsze po zakonczonej sesji wiec problem rzekomo slabe baterii mnie nigdy nie spotkal. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×