Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, krzyzak86 napisał:

Po dwóch miesiącach się wytarly, a po trzech pękło :/ Macie jakieś sprawdzone źródło gdzie kupię solidne analogi z X'a a nie jakieś podróby z allegro:/39b1e310a4cc3e8dbf77599c497ce0d0.jpg

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
 

Jak masz na gwarancji to oddaj. Wymienią na nowy jak tak miałem. A jak nie to polecam analogi od Xboxa. Wygodniejsze i nis ścierają się. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to wlasnie sa analogi od xboxa:) 3 miesiace temu je kupilem:D

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie analogi to się bierze na kilogramy :)  tzn. chińczykowe :D i najlepiej do tego nakładki :P  mam parę sztuk chińskich ale szkoda było to nakładać więc wróciłem do oryginalnych które nie były aż tak zdarte ale już zaczynały i do tego pasujące nakładki i jest git :) myślałem o aluminiowych ale... może kiedyś :P  a oryginalne xboxowe to nie wiem, ciężko bo na allegro i aliexpress same chińskie ;D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiec wlasnie:( No nic, pozostaje kupic pada do xboxa, wyjac analogi a reszte wyrzucic:D

 

Ps.

https://konsolowo.pl/shop/pl/czesci-naprawcze-ps4/85-aluminiowe-grzybki-analoga-do-kontroler-ps2-ps3-ps4-xbox-360-xbox-one.html

 

Ktoś ma takie?

 

 

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brał ktoś od chińczyka te wymienne gałki? Takie jak ma Xbox elite, czyli podstawka + wymienne końcówki? Są za parę euro takie zestawy i się zastanawiam jak z wytrzymałością samego uchwytu. Są wersje plastikowe oraz aluminiowe na magnes. Ktoś coś?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy macie jakiś sposób na strasznie skrzypiący pad? Mam jednego pada czarnego z pierwszej wersji jeszcze bez tego świecącego paska na przodzie i ten tak strasznie skrzypi i luzy są w obudowie ze jakby miał się rozlecieć. Drugi nowszy v2 niebieski lepiej jest sprasowany trochę.  Śrubki są dokręcone bo sprawdzałem. Macie jakiś sposób bo straszna tandeta to. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wszytko działa to bym nie ruszal tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Planuję zakup nowego pada i myślę o takim cudzie https://www.razer.com/eu-en/gaming-controllers/razer-raiju-ultimate .

Ktoś ma/miał tego pada i mógłby podzielić się swoimi przemyśleniami ?  Wiem cena jest wysoka ale dla mnie to nie jest problemem i z góry dziękuję za wszelkie zbędne komentarze.

Pad głównie będzie służył do gry w BFa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, majkel73 napisał:

Planuję zakup nowego pada i myślę o takim cudzie https://www.razer.com/eu-en/gaming-controllers/razer-raiju-ultimate .

Ktoś ma/miał tego pada i mógłby podzielić się swoimi przemyśleniami ?  Wiem cena jest wysoka ale dla mnie to nie jest problemem i z góry dziękuję za wszelkie zbędne komentarze.

Pad głównie będzie służył do gry w BFa.

Miałem i nie jest wart 800 zł, never ever. Gdyby koształ 400 zł to spoko, ale za 800 zł? Grałem na nim dużo w Destiny 2 i szczerze mówiąc te wszystkie dodatkowe bajery, łopatki, profile, itd. były mi zbędne. Gdyby zrobili takiego pada bez tych udziwnień, tylko solidna konstrukcja to brałbym (oczywiście za niższą cenę).

Jakościowo pad jest bardzo dobry, to nie ulega wątpliwości, ale często miałem problemy, że profile same się zmieniały bo przycisk od nich jest w strasznie głupim miejscu.

Triggery zablokowane działały u mnie średnio, ale to z tego względu że w Destiny nie tylko się strzela triggerami, ale w BFie mogą dać rady.

 

W każdym razie, żaden pad nie jest warty takiej kwoty. Przekonałem się na własnej skórze. Lepiej kupić świeżego DualSchocka, sprawdzona szkoła. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kontroler Aimcontrollers za grube pieniądze.

Ciekawe czy zawsze taką "jakość" wykonania prezentowały czy tylko ostatnio im spadła?

 

Ostatnio wpadł nam jeden na naprawę 

 

 

20181218_154810.jpg

20181218_154807.jpg

20181218_154803.jpg

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od zawsze robią taką tandete, a ludzie im jeszcze za to płacą... Sypiące się triggery i te ich śmieszne łopatki to norma.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemanko 

mam do wymiany lewy analog od ds4, widziałem na YT jak pewien Pan naklejał taśmę aluminiowa żeby ochronić elektronikę wokół analoga 

czy ja mogę zamiast tej taśmy nakleić zwykłą folie aluminiowa za pomocą taśmy izolacyjnej dajcie znać ewentualnie co mogę przykleić żeby nie uszkodzić elektroniki gorącym powietrzem

Edytowane przez waski88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Co sądzicie o takich padach: https://allegro.pl/pad-przewodowy-do-ps3-usb-playstation-3-play-i7309049404.html

Przecież od razu nie będą felerne ale mogą się popsuć po 3,4 miechach. Chodzi mi o to czy jak kupię i podłączę to będę mógł tymczasowo pograć bo mój pad w lewej gałce sam skręca w prawo a w lewo już nie bardzo chce, nie da się grać.

 

Nie stać mnie aktualnie na droższego pada, na kilka miesięcy potrzebuje tanizny, dlatego pytam czy wytrzyma.

 

Albo taka opcja:
https://allegro.pl/oferta/zcc6-adapter-przejsciowka-z-usb-na-pad-z-psx-ps2-7122067695?reco_id=3678cf75-12ad-11e9-b72a-ecf4bbd02448

Słyszałem, że działają przez tą przejściówkę pady od PS2 tylko jak rozwiązać problem z brakiem okrągłego przycisku "P3" na środku? Jak konsola się ustawi pod pada? Bo po uruchomieniu trzeba nacisnąć ten okrągły "P3". O wyjściu z gry do xmb nie ma mowy?

 

Będę wdzięczny za jakiekolwiek posty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Eld_re

z tego co kojarzę to dualshock 3 nie działa z ps4 standardowo, potrzeba jakiś przejściówek bajerów 

https://www.drivereasy.com/knowledge/easy-to-use-ps3-controller-on-ps4/ 

wiem że ds4 działa z ps3 ale w drugą stronę niezbyt :) może coś się zmieniło ale niestety nie mam ds3 żeby sprawdzić 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Traws

Chodzi o konsolę PS3, mam PS3 i chciałem dokupić do niej. Jakiś mądry moderator tylko mi przeniósł temat...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ah :D no to do ps3 pamiętam że używałem nawet pada za 20zł 
https://www.empik.com/esperanza-pad-z-wibracjami-eg106-do-pc-ps2-ps3-esperanza,p1046022081,elektronika-p
coś tego typu tylko na samo usb. fakt że było to na turnieju w pesa więc gra już odpalona ale takie dziadostwo działało :)  nie wiem jak z obsługą tego knefla na środku niestety. zwykły pad z ps2 na przejściówce najtańszej na usb też śmigał :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.12.2018 o 21:40, Patricko napisał:

Miałem i nie jest wart 800 zł, never ever. Gdyby koształ 400 zł to spoko, ale za 800 zł? Grałem na nim dużo w Destiny 2 i szczerze mówiąc te wszystkie dodatkowe bajery, łopatki, profile, itd. były mi zbędne. Gdyby zrobili takiego pada bez tych udziwnień, tylko solidna konstrukcja to brałbym (oczywiście za niższą cenę).

Jakościowo pad jest bardzo dobry, to nie ulega wątpliwości, ale często miałem problemy, że profile same się zmieniały bo przycisk od nich jest w strasznie głupim miejscu.

Triggery zablokowane działały u mnie średnio, ale to z tego względu że w Destiny nie tylko się strzela triggerami, ale w BFie mogą dać rady.

 

W każdym razie, żaden pad nie jest warty takiej kwoty. Przekonałem się na własnej skórze. Lepiej kupić świeżego DualSchocka, sprawdzona szkoła. 

Jednak skusiłem się na tego pada i jestem bardzo zadowolony.  Po dwutygodniowym intensywnym testowaniu tylko w BFa muszę powiedzieć, że naprawdę komfort grania jest o niebo lepszy i nigdy więcej Dualshocka. Triggey fajna sprawa ale te tylne łopatki to jest coś wspaniałego. Co do przycisku zmiany profili to nie mam z nim problemu i ani razu podczas gry mi się nie zmieniły.

Oczywiście cena jest zdecydowanie za wysoka ale ja jestem bardzo zadowolony i nie żałuję zakupu.

No i jednak wbrew moim oczekiwaniom nie stałem się wymiataczem a dalej jestem mięsem armatnim ale na to to już żaden pad ani nic innego nie pomoże :8_laughing:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×