Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Pany,a ktoś może używa tego pada z hori  onyx co też ma asymetryczne gałki? Bo widzę że cenowo hori i ten nacon co kolega wyżej wkleił są w podobnej cenie i się zastanawiam którego wybrać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pany,a ktoś może używa tego pada z hori  onyx co też ma asymetryczne gałki? Bo widzę że cenowo hori i ten nacon co kolega wyżej wkleił są w podobnej cenie i się zastanawiam którego wybrać...
Na Twoim miejscu, jeżeli kabel nie stanowi przeszkody, kupiłbym tego Nacona który kolega sprzedaje. Dla mnie kabel to akurat zaleta a łopatki/przyciski na dole wykorzystuje na maksa. Zarąbistyi pad a mam już drugiego. Pierwszego rozwaliłem w szale na potyczkach w division 1. Ale nie był słaby bo najpierw stół z grubego szkła poległ. Wykonanie Nacona jest pierwsza klasa. Jeżeli używany Ci przeszkadza to nowe Nacony Rebolution V1 są do wyrwania za trzy stówki z małym kawałkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze wolałbym jednak nowego bo jak widzisz po sobie,używka mogła być używana w różny sposób:) a kabel też nie jest dla mnie problemem,byle kabel był długi żeby nie przeszkadzał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szczerze wolałbym jednak nowego bo jak widzisz po sobie,używka mogła być używana w różny sposób a kabel też nie jest dla mnie problemem,byle kabel był długi żeby nie przeszkadzał 
To kupuj nowego Revolution jeżeli dodatkowe, programowalne przyciski się Tobie przydadzą. Cena - jakość jest rewelacyjna. Dual shock to przy tych padach zabawka jest rodem z Chin. I nie patrz raczej na kijowe opinie. Ja, jak pisałem, mam drugiego Nacona. I do wykonania, użytych materiałów żadnych zastrzeżeń nie mam, jest wręcz rewelacyjnie. Jeżeli zadbasz o kabel, zaprogramujesz/ ustawisz pada pod siebie to będziesz miał super granie. Wesołych świąt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jeszcze "starego" DS4 v2 nie wysłałem na naprawę a po miesiącu sporadycznego używania nowego pada (dostałem na urodziny DS4 Alpine Green) zaczęły mi szaleć analogi...

 

Kupiony w Neonet więc czy zgłaszać do nich o problemie czy może do Sony? Jeśli 2 opcja to gdzie?

 

Kupiony na stronie z dostawą do domu. 

 

Thx za jakąkolwiek pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kupował w Mall.pl? Mają po 205 zł, a na allegro to nie wiadomo skąd biorą te wody. Chodzi mi o to czy Mall ma oryginalne z naszej dystrybucji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat kupiłem pada za 217 zł i będą za 169 zł pewnie za tydzień... Wiedziałem że tak będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się nie chce na pocztę lazić, te parę złoty przeżyję Czekam czy pomarańczowy pojawi się w tych niższych cenach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiadomo gdzie i kiedy można spodziewać się padów w lepszej cenie? Moje 3 pady już są dosyć zasłużone i wypadałoby kupić jeden nowy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Oranje napisał:

A wiadomo gdzie i kiedy można spodziewać się padów w lepszej cenie? Moje 3 pady już są dosyć zasłużone i wypadałoby kupić jeden nowy

W MM, ME, i euro masz już dualshocki po 169-179 zł.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 23.05.2019 o 08:30, bonieknowy napisał:

Witam,

 

Jeszcze "starego" DS4 v2 nie wysłałem na naprawę a po miesiącu sporadycznego używania nowego pada (dostałem na urodziny DS4 Alpine Green) zaczęły mi szaleć analogi...

 

Kupiony w Neonet więc czy zgłaszać do nich o problemie czy może do Sony? Jeśli 2 opcja to gdzie?

 

Kupiony na stronie z dostawą do domu. 

 

Thx za jakąkolwiek pomoc.

 

Sam Siebie zacytuje i napisze dla informacji :D 

 

Wysłałem pada oczywiście na gwarancje, Neonet sam odebrał towar. Decyzja ze naprawiają. Po 2-3 tygodniach info ze nie da rady naprawić i zwracają kasę bo nie mają nowych na stanie... W zasadzie lekko analog żył własnym życiem, ponoć to jest do naprawy. 

 

Teraz się zastanawiam czy kupować taki sam, czy brać inny. Nie chce jeszcze raz się bawić w reklamacje i stąd moja obawa.

 

Miał ktoś problemy ostatnio z nowym padami?

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z analogiem od pada z półrocznej Pro. Trochę się zmarszczyłem, bo pierwszy mój pad od slima ma już chyba ze cztery lata i działa,  a ten najnowszy padł po pół roku sporadycznych gierek w Apexa.

Nie wiem co robić,  czy wysyłać na gwarancję i czekać trzy tygodnie,  czy może podesłać do firmy naprawiającej pady i konsole,  analoga  wymieniają w max dwa dni, koszt 50 zł. 

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysyłaj na gwarancje jak jest! Rozumiem jakbyś miał tylko jednego, to czas tu ma znaczenie. Ale przy dwóch to bym sie nawet nie zastanawiał:)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle że naprawa za 50 to na chińskim zamienniku... ja bym sobie krzywdy na własne życzenie nie robił :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że niektórzy zachwalają tego Nacona to zamówiłem  NACON Revolution Pro V2 Rig i sam przetestuje. Co prawda czasami używam pada Elite z Xa z Cronusem ale tam trzeba więcej kabli podłączać a dwa, że brakuje przycisku zastępującego toucha. No nic jestem ciekaw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@rgomez

Ile czasu mniej więcej zeszło Ci na przestawienie się, aby w miarę komfortowo grać? Kupiłem używkę nacona revolution 2 pro za 220 i poza delikatnie startym plastiku gdzie się wkłada kluczyk do wymiany ciężarka reszta igła.. a nowy ponad 4 stówki. Postanowiłem przerzucić się na trwalsze pady, że jak pacniesz w kolano to ucierpi kolano a nie pad. Po pierwszym dniu ogólnie nie pasuje mi w 100% wygoda trzymania, kontroler jest jakis napuchniety i korzystanie z  przycisków z tyłu nie jest jakoś super wygodne. Podczas budowania w fortnite gdzie trzeba szybko klikać 4 spusty paluch ma wiecej roboty niz przy zabawkowym ds4 i kompletnie tego nie ogarniam. Oby to byla kwestia przyzwyczajenia się i po 2 tyg będzie git bo sam pad miodzio :p bardziej celowałem w nacon assymetric bo jest bezprzewodowy, ale za to nie ma lopatek, które dla mnie w pro są chwilowo bezużyteczne.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używałem tych "Pro" padów i nie widzę w nich jakiejkolwiek zalety nad oryginalnym. Może poza trwałością, bo ta jest znacznie lepsza niż w zwykłym. Nie mówię o Elite od Xa bo to jest normalny pad z dużo lepszych materiałów, coś co Sony piwnno zrobić już dawno temu i tak powinien wyglądać pad (mówię wciąż o materiałach, bo asymetryczne gałki to nie dla mnie).

Razer Raiju Ultimate - 800 zł za to sroga przesada. Nawalone przycisków jakbym miał grać w jakieś mmorpg na tym. Gdyby sprzedawali ten sam pad bez ty Ergonomia uchwytu całego pada jest ok, ale tak mówię, nie za tę cenę. Jakość materiałów jest dobra, po kilku długich sesjach czuć, że pad może sporo wytrzymać, chociaż słyszałem, że analogi lubią lagować, a mechanizm pod triggerami szybko zużywać. Nie miałem pada aż tak długo, żeby się o tym przekonać, ale jak znam Razera jestem w stanie w to uwierzyć. Do tego dochodzi ten cały panel z profilami, dla mnie kolejny bezsens. Przez nieuwagę bardzo łatwo go wcisnąć i przez to zmieniamy profil, czyli w środku meczu wciskamy przycisk i nagle przycisk od skoku robi coś innego. Bardzo frustrujące.

Nacon - tego miałem jeszcze krócej, bo jak pisałem asymetryczne gałki to nie mój konik. Jednak jakość materiałów trochę odstaje od Razera, jednak na plus można zaliczyć "prostotę" pada. Do tego dochodzi w miarę normalna cena. Gdyby zrobili podobny z normalnymi gałkami to może bym pomyslał. Możliwość ustawiania na kompie różnych makr też na plus, ale na to trzeba troszkę więcej czasu już.

Scuf - byłem bliski zakupu, ale po licznych opiniach że pad się sypie jak szalony to odpuściłem. Mimo wszystko duża możliwość konfiguracji pada przed zakupem to ogromna zaleta i gdybym miał pewność, że pad będzie działać na PS5 to bym grubo pomyślał, szczególnie że Sony dało oficjalne wsparcie dla modelu Vantage (jeśli się nie mylę). Chętnie bym poczytał jakieś opinie tego pada.


Koniec końców wróciłem do poczciwego DS4 i nie żałuję. Jest to chińska tandeta pod względem materiałów, ale ergonomia to dla mnie wciąż #1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie gamę changerem jeśli chodzi o pady były łopatki czy przyciski na dole. Usprawnienie które powinno być montowane standardowo w kolejnych kontrolerach...  Możliwość nieodrywania kciuka od gałki podczas skakania czy kucania czy co kto tam sobie ustawi robi robotę....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elitę od X to jak pisze Patricko świetna sprawa. Raz ze materiały znakomite, dwa to jednak możliwości konfiguracji świetne. Pomijam już odpinane łopatki, ale wymiana analogów na krotsze lub dłuższe w zależności od gry to mega sztos. I przełączanie profili mega bezpieczne bo mało wystającym suwakiem. Pewnie dwójkę trzeba będzie zakupić jak wyjdzie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[mention=28645]rgomez[/mention]
Ile czasu mniej więcej zeszło Ci na przestawienie się, aby w miarę komfortowo grać? Kupiłem używkę nacona revolution 2 pro za 220 i poza delikatnie startym plastiku gdzie się wkłada kluczyk do wymiany ciężarka reszta igła.. a nowy ponad 4 stówki. Postanowiłem przerzucić się na trwalsze pady, że jak pacniesz w kolano to ucierpi kolano a nie pad. Po pierwszym dniu ogólnie nie pasuje mi w 100% wygoda trzymania, kontroler jest jakis napuchniety i korzystanie z  przycisków z tyłu nie jest jakoś super wygodne. Podczas budowania w fortnite gdzie trzeba szybko klikać 4 spusty paluch ma wiecej roboty niz przy zabawkowym ds4 i kompletnie tego nie ogarniam. Oby to byla kwestia przyzwyczajenia się i po 2 tyg będzie git bo sam pad miodzio bardziej celowałem w nacon assymetric bo jest bezprzewodowy, ale za to nie ma lopatek, które dla mnie w pro są chwilowo bezużyteczne.
 
Ja sie przyzwyczaiłem po paru godzinach gry. Teraz nie wyobrażam sobie grać na innym ustawieniu gałek, dla mnie po prostu tak jest wygodniej. Co do wygody to, jak dla mnie, pad idealny, bije DS4 na głowę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 16.09.2019 o 13:03, Patricko napisał:

Nacon - tego miałem jeszcze krócej, bo jak pisałem asymetryczne gałki to nie mój konik. Jednak jakość materiałów trochę odstaje od Razera, jednak na plus można zaliczyć "prostotę" pada. Do tego dochodzi w miarę normalna cena. Gdyby zrobili podobny z normalnymi gałkami to może bym pomyslał. Możliwość ustawiania na kompie różnych makr też na plus, ale na to trzeba troszkę więcej czasu już.

@PatrickoJesli chodzi o nacony to troche tych modeli nastukali:
Nacon compact - wyglada jak zwykly ds4 i cenowo wyglada lepiej, ale jest na niewypinanym kablu (kazdy ma chyba 3m)
Nacon assymetric - bezprzewodowy z asymetrycznymi galami
Nacon pro revolution - asymetryczne galy, wypinany 5 pinowy kabel, lopatki
Nacon pro revolution 2 - tutaj nie wnikalem jaka jest wieksza roznica poza zrezygnowaniem z wlasnej wtyczki na rzecz usb c i profilem do grania na PC. Po podpieciu do kompa mozna ustawiac wszystkie czulosci/wychylenia gal i spustow, sekwencje przyciskow (np. jakies combo w bijatyce) i sa 4 profile do wyboru jak ktos chce sobie poprzestawiac przyciski pod konkretne gry. Mozna nawet pobawic sie wibracjami (wieksze/mniejsze, prawa/lewa) lecz obstawiam, ze w v1 tez to wszystko jest.
Nacon unlimited -  jebac... cena z czapy..

Ogolnie bylem napalony na bezprzewodowego (bo kabel be, a najbardziej zalezalo mi na asymetrycznych galach skoro kazdy gada, ze wygodniejsze), ale jesli w mniejszej cenie mozna kupic "nowego uzywanego" v2 z lopatami to why not :) kabel zupelnie nie przeszkadza.

 

W dniu 16.09.2019 o 13:25, rgomez napisał:

Ja sie przyzwyczaiłem po paru godzinach gry. Teraz nie wyobrażam sobie grać na innym ustawieniu gałek, dla mnie po prostu tak jest wygodniej. Co do wygody to, jak dla mnie, pad idealny, bije DS4 na głowę.

Jesli chodzi o galy od ixa to spoko bo to siadlo po 5 minutach. Gorzej z madrym wykorzystaniem przyciskow z tylu i czy na pewno mi to potrzebne :P no ale jak juz mowilem.. trzeba potestowac max miesiac i wtedy mozna wyciagac wnioski bo to pewnie kwestia przyzwyczajenia.

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki kurwa cwir?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×