Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

My tu gadu gadu, a Nacon wypuszcza tego samego pada po raz trzeci i nadal bez bezprzewodowego połączenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja obecnie uzywam tego:

https://www.amazon.ae/eXtremeRate-Programable-Controller-Redesigned-Buttons/dp/B07RLSXWC2

 

Mialem: aima, 3 scufy, nacona 1 i 2 i pada od controler people i ten mod moim zdaniem jest najlepszym wyborem, przy tych wszytskich "pro" padach cena 150zl to grosze. Jedyne co moze od niego odstraszac to to, ze trzeba samemu go zamontowac ale jest pelno filmow w necie jak to zrobic wiec nawet najwieksza ameba sobie poradzi. Wszystkie potrzebne narzedzia przychodza w pakiecie, nic nie trzeba lutowac wystarczy tylko tasma dwustrona (tasme trzeba miec swoja) jak by ktos sie zdecydowal to taka mala rada, nie montujcie tego tasiemki odpowedzialnej za w wchodzenie w tryb remapowania przyciskow. Z racji ze jest dotykowa lubi sie zalaczyc bez naszej woli i wtedy "lopatki nie dzialaja". 

Edytowane przez princ18
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jaka cena z dupy :)
Ja sprzedaje bez straty nacona v2... chcialem dac szanse no ale nie siedzi mi po prostu. Nawet w takiej glupiej grze jak fifa mialem pare sytuacji, gdzie w ostatniej chwili zapadala decyzja o finezyjnym strzale R1+O i robiac to szybko przypadkowo naciskalem cos innego i pilka leciala lobem w kosmos. Z asymetrycznymi galami tez dam se spokoj bo jak czlowiek cale zycie gra na pleju i jest ok to po co to zmieniac.. nie czuje tego super komfortu.

Testowal ktos pierwszego razera raiju?
geekbuying-Razer-Raiju-Gaming-Controller

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
 
Prawie jak switch
Czy te głąby z Sony nie mogę zrobić swojego oficjalnego pada zamiast dawać licencje na kolejnego crapa? Ten of Trusta wygląda wyjątkowo ujowo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie wygląda lepiej niż ten raiju piętro niżej. Jak dobrze ze w kontrolerach wygląd to sprawa trzeciorzędna....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie większość tych wszystkich pseudo propadów  dyskwalifikuje brak bezprzewodowego podłączenia. Kto w dzisiejszych czasach gra na kablu????

I nie mówię tu o jakimś e-sporcie czy cuś. Zwykła casualowa gra na kanapie.  Zaraz odkładając go zrzucę coś ze stolika, albo pies mi się w niego zaplącze :30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosi grają na kablu :)

 

A btw Sony coś się zająknęło w kwestii kompatybilności?

Bo Xbox oficjalnie potwierdził że wszystkie Elity będą też działać na następnym systemie.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście zmarnował bym potencjał takiego pada za kilka stówek grając w single, kabel to straszne zło ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

C40 od astro i nic więcej.

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zastanawialiśmy się nad zastosowaniem łopatek od wiatraka, i pedałów od kierownicy dla zwiększenia kontroli wspomagając się nogami :obama:

Sony pewnie oleje wsteczną i trzeba kupować nowe sponsorowane produkty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, pablos_83 napisał:

Prosi grają na kablu :)

 

A btw Sony coś się zająknęło w kwestii kompatybilności?

Bo Xbox oficjalnie potwierdził że wszystkie Elity będą też działać na następnym systemie.

 

No prosi to wiem,  zgarbieni na swoich taboretach przed monitorem z input lagiem 0,000001 :wink:   

Gdzie mi tam, ja jestem zwykły filthy każul :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No prosi to wiem,  zgarbieni na swoich taboretach przed monitorem z input lagiem 0,000001 :wink:   
Gdzie mi tam, ja jestem zwykły filthy każul :wink:
Ja nie jestem prograczem, gram na naconie, mam kabel 3 metry, siedzę wygodnie na kanapie. I nie mam problemu z baterią . A psa wymieniłem na akwarium z rybkami. Dupy przynajmniej nie zawracają.
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Psa na ryby... no co ty... Pies to członek rodziny, ma nawet swoje miejsce na kanapie :xzibit:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do grania pro na kablu to był koleś na reddicie które robił dokładne testy opóźnień podczas grania bezprzewodowego i przewodowego.

I wyszło, że grając przewodowo były większe opóźnienia :D Zabawne jest to, że nie jestem jakoś szczególnie zaskoczony tym faktem.

O kant dupy rozbić takie Wired Connection.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Psa na ryby... no co ty... Pies to członek rodziny, ma nawet swoje miejsce na kanapie :xzibit:
No fakt, nie pomyślałem. Ciężko będzie zabrać akwarium na kanapę. Na swoje usprawiedliwienie powiem że dzialalem pod wpływem chwili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się ma długi kabel to na serio bez różnicy czy wired czy nie... Chyba że ktoś ma takie ustawienie w pokoju/salonie że to może innym domownikom przeszkadzać... Plus jest taki że nie trzeba ruszać dupska bo się kontroler rozladowuje

 

Zupełnie inaczej podchodzę do słuchawek bo tutaj komfort bez kabla jest zdecydowanie wyższy bo nic nie wisi z ryja i można się spokojnie przemieszczać 

Edytowane przez bany®

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 25.09.2019 o 15:37, SkibaPL napisał:

Ciekawe jaka cena z dupy :)
Ja sprzedaje bez straty nacona v2... chcialem dac szanse no ale nie siedzi mi po prostu. Nawet w takiej glupiej grze jak fifa mialem pare sytuacji, gdzie w ostatniej chwili zapadala decyzja o finezyjnym strzale R1+O i robiac to szybko przypadkowo naciskalem cos innego i pilka leciala lobem w kosmos. Z asymetrycznymi galami tez dam se spokoj bo jak czlowiek cale zycie gra na pleju i jest ok to po co to zmieniac.. nie czuje tego super komfortu.

Testowal ktos pierwszego razera raiju?
geekbuying-Razer-Raiju-Gaming-Controller

Ja bym odpuscil, razera nie mailem ale na necie mozna wyczytac ze pady nie warte swojej cenny a po moich doswiadczeniach jakie mialem z "pro" kontrolerami jestem w stanie w to uwierzyc. Jak bym mial jeszce raz wybierac bazujac na swoim doswiadczeniu to wybral bym aima(wiem ze ta firma ma nie najlepesze opinie) pad od nich dzialal mi bez problemu przez 2 lata i dopoki L3 sie nie zjebalo wszytko bylo wporzadku. Lopatki i smart trigery dzialaja do dzis ale juz 2 razy wymienialem L3 wiecej nie zmaierzam. Na black friday maja pady po 300-350 max i teraz daja gwarancje for life. 

 

A za najlepsza opcje uwazam ten mod do ktorego link dalem wyzej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wlasnie czytalem podzielone opinie raiju vs nacon. Jedyna wada o jakiej slyszalem to przyciski na mikrostykach jak w myszce, ktore moga pasc po jakims czasie... ale byly to raczej pojedyncze przypadki. Z drugiej strony jest to dosc stary pad i na allegro sa oferty za 250 zl typu "odnowiony przez producenta" czyli pad wysylany na gwarancje gdzie oni wymienili to co trzeba i wraca z powrotem do sprzedazy z ewentualnymi malymi ryskami na obudowie. I teraz dylemat czy warto sie w to pakowac czy odpuscic bo moze faktycznie sie sypia. Co do kabla to nie od dzis wiadomo, ze to jedna wielka sciema.. nie dosc, ze te pady sa drogie to zmniejszaja takim mykiem koszt produkcji rzucajac dodatkowo slogan NO INPUT LAG itd..

Tego moda do ds4 mozna gdzies u nas kupic czy trzeba sciagac z ebayow?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się już nie pchał w takie rzeczy i spokojnie poczekał na PS5 i kwestie kompatybilności.

Co do Aima to powinno się oceniać same mody od nich, a te są bardzo kiepskiej jakości. Pad to po prostu przerobiony DS4, oni nie robią swojego pada od podstaw tak jak Scuf czy Razer.

Ktoś tam wyżej przytoczył jeszcze C40 od Astro. Mam słuchawki od nich (A50) i lepszych w życiu nie miałem. Do tego Logitech przejął Astro, a z padami od nich też problemów nie miałem, do dzisiaj wszystko działa, więc może to być rzeczywiście czarny koń tych wszystkich padów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko cena C40 jest wieksza niz konsoli. Scuf to gowno mialem 3 pierwsze dwa po 2 tygodniach lopatki nie dzialaly a w trzecim prawy analog byl zjebany od poczatku i dwa serwisy nic z tym nie zrobily (3 miesiace histori z scufem i pady byly wiecej w serwisie niz na nich gralem) 

 

@SkibaPLja zamawialem z amazona uk bo obecnie jestem w uk, wiec nie mam pojecia czy jest to dotepne gdzis na allegro ale moze aliexpres? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uruchamiam bloga na naszej stronie to wam pokażę jeszcze lepsze podróbki (wrzucę link) - sam ostatnio prawie się nabrałem a jedyne co mi nie pasowało to wygląd przycisku PS. W środku lekki szok - bardzo ładna jakość wykonania ale niestety podróbka. No i cena standardowo 170zł za "prawie oryginał".

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edit: Chodzi mi o pady Nacon. 

 

Witam. Mam pytanie do użytkowników tych padów. Czy można w nich normalnie całkowicie wyłączyć wibracje? W opisach urządzenia nie znalazłem odpowiedzi, a pamiętam że w jakiejś recenzji widziałem, że ktoś pisał, że nie mogł znaleźć takiej opcji.

Przymierzam się do kupienia tego pada, ale nie lubię efektu wibracji w grach i bardzo zależy mi na możliwości ich całkowitego wyłączenia

Edytowane przez Sachitoro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×