Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Można wyłączyć w ustawieniach .

Przynajmniej w wersji Nacona 1

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz kupować Nacona to tylko Pro Revolution, cała reszta to kupy i oryginalny DS4 jest znacznie lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chcesz kupować Nacona to tylko Pro Revolution, cała reszta to kupy i oryginalny DS4 jest znacznie lepszy.

Pisałem o Nacon Revolution v1.Nacony typu compact raczej nie są programowalne a więc raczej nic nie można wyłączyć. I racja, szkoda kasy.  

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy polecicie mi jakiś pad, w którym można wyłączyć wibracje i który jest tylko przewodowy? Nie musi być jakiś dobry. Nie gram dużo, więc nie chcę padów za 300 zł, może być jakiś nie tak dobry, byle by można wyłączyć wibracje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wibracje możesz wyłączyć w opcjach konsoli, a pada podpiąć kablem. Nie rozumiem czemu na siłę musisz mieć innego?

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie galka od do powoduje ze kamera w lewą stronę kręci. Może ktoś wie jak to naprawić.

Panowie galka od do powoduje ze kamera w lewą stronę kręci. Może ktoś wie jak to naprawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dualshocki to jednak jest to. Mozna rzucac o sciane a i tak bedzie dzialac :) lewy analog zaczal swirowac i juz bylem przygotowany na przelutowanie z innego dawcy, a wystarczylo sprezonym solidnie dmuchnac i smiga jak nowy.  Taki padzik jest niezastapiony na fut champions :siara:

0d20483da2ab0.jpg
 

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybko szybko, 6 lat po premierze. Szybko jak zawsze, jak stabilność systemu w pierdyliardzie aktualizacji. Konsola przyszłości....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 13.12.2019 o 16:49, SkibaPL napisał:

Dualshocki to jednak jest to. Mozna rzucac o sciane a i tak bedzie dzialac :) lewy analog zaczal swirowac i juz bylem przygotowany na przelutowanie z innego dawcy, a wystarczylo sprezonym solidnie dmuchnac i smiga jak nowy.  Taki padzik jest niezastapiony na fut champions :siara:

0d20483da2ab0.jpg
 

 

Woooow, niezły sztos !!!!  Inspirowałeś się joy conami do Switcha  czy Golfem 3  od Mirka handlarza?  :pazura:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak bateria szybko padnie z tą przystawką, druga sprawa mam stację ładującą będzie problem, trzeba by za każdym razem to wypinać:ExHPnhn:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie wszystko spoko, tylko powiedzieć, że cena z dupy to jak nic nie powiedzieć. Zajebisty mają przelicznik za jeden guzik, dobrze że dualshock kosztuje tylko 250 zł niecałe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super pomysł. Jestem wielkim fanem....  Trochę późno, ale lepiej niż wcale. Tylko jedno pytanie:

Dlaczego wyświetlacz zlokalizowali od spodu???? ....:seriously:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lustro trzeba będzie postawić i można grać :LUL:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może będzie tak świecił, że będziemy obserwować odbicie w TV  :smart:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, xavris napisał:

Jak dla mnie wszystko spoko, tylko powiedzieć, że cena z dupy to jak nic nie powiedzieć. Zajebisty mają przelicznik za jeden guzik, dobrze że dualshock kosztuje tylko 250 zł niecałe.

Cena właśnie jak najbardziej pozytywna. Jest to najtańsza i najprostsza opcja na dwie łopatki/przyciski a w dodatku programowalne i bez ingerencji w pada. Jak dla mnie jedyny minus to wydanie tego pod koniec generacji. Powinno to wyjść ze 2-3 lata temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy będzie pasować do pada od ps5, czy każą nam czekać kolejne 4 lata no nową wersję;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, manoszek napisał:

Ciekawe czy będzie pasować do pada od ps5, czy każą nam czekać kolejne 4 lata no nową wersję;)

 

A może planują  dodać  tą funkcjonalność do nowego dual shocka?  W ten sposób badają rynek. Zwłaszcza, że ma być wsteczna więc w gry z PS4 będzie można grać na PS5. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim przypadku inwestycja w tą nakładę ma sens w dłuższej perspektywie czasu, poczekam na opinie, w sumie najwięcej gram w single, dodatkowe łopatki nie są mi potrzebne, ale do Coda można by podpiąć:1_grinning: już oczami wyobraźni widzę jak skaczę w powietrzu robię wślizg i strzelam jednocześnie :banderas:

Edytowane przez manoszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytalem, ze wedlug plotek podstawka ma pasowac do ds5 rowniez. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To powinien byc standard w DS5... a nie jako doczepiany dodatek.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie, jak by to byl standard to na pewno padl byl by drozszy a nie wszyscy potrzebuja dodatkowych przyciskow. Takie rozwiazanie ma swoje plusy i minusy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×