Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Bierze ktoś ta nakładkę na pada z dodatkowymi przyciskami? Ja już złożyłem preodera ale mam weekendową zmianę więc dopiero we wtorek będę w stanie ja sprawdzić 

Edytowane przez princ18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakby kogoś interesowało to kupiłem Nacon Pro Controller 3...i powiem tak - nie widzi mi się to. Mam tego pada ponad miesiąc i...jeśli ktoś ma elite pada do Xboxa One...to nie ma nic lepszego jeśli chodzi o kontrollery. Cena 90 funtów i różnica między elite to jakieś 20-30 funtów do tego pada w pierwszej wersji i powiem tak - to jest przepaść. Kompletnie nie warto. Prędzej spróbujcie z tą nakładką co ma być dostępna niedługo do DS4. 

Jestem mocno zawiedziony bo to straszny plastik.

BTW czy da się jakoś podłączyć Elite'a do PS4?

Nie wiem co Ty kupiłeś ale ja mam drugiego Nacona jedynkę, koledzy mają wersje drugie i te najdroższe. . Nikt nie narzeka, każdy zadowolony. Nie znam pada Elite ale jeśli piszesz o Naconie " straszny plastik" to jak w takim razie określić dual shocka? Możliwe że Nacon jest gorszy od Elite ale pisać " straszny plastik" to przesada. Mam wrażenie, czytając twoje porównanie, że pad od xklocka wykonany jest ze złota albo z tytanu. Wątpię też czy nakladka do jakże gównianego Dual Shocka da to samo co programowalny cały pad typu Nacon. Tobie Nacon może nie pasować ale inni niech sobie sami sprawdzą jeśli mają ochotę. To jest moja opinia, jakby kogoś interesowało.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tego najnowszego i napisałem Pro Controller 3 i tak...to jest straszny plastik jak zwykły pad. Pad Elite na Xboxa to wciąż moim zdaniem nr 1 jeśli chodzi o kontrolery. Może poprzednie wersje były lepsze. Tego nie wiem, ale ta ostatnia - dramat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@rgomez Niestety, ale MS zniszczył jeśli chodzi o pady Pro. Miałem kilka i niestety żaden się nie umywa, a już tym bardziej Nacon. Raiju Ultimate był blisko, ale to wciąż nie to. Dużo bym dał za DS4 w wersji Elite, prosto od Sony a nie jakiś wyrobników.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś brał nakładkę z przyciskami? Ja mam od wczoraj ale jestem ciekaw czy ktoś jeszcze wziął i których palców używa do naciskania dodatkowych przycisków? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem wczoraj, pograłem trochę w Coda, nie miałem nigdy takich bajerów więc trzeba się przyzwyczaić i wypracować sobie nawyk używania tych przycisków, myślę że po paru godzinach już będzie się śmigać aż miło, za tą cenę żadne ryzyko, nie chciałem inwestować dużo w pro pada bo jednak głównie gram single i Coda z ekipą, więc spokojnie taki bajer mi wystarczy.

Środkowym palcem obsługuję przyciski, jedyny minus to muszę odpinać go aby położyć pada na stację ładującą.

Zastanawiam się jak długo będą działać, wrażenia ogólne jestem zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ciągle jeszcze nie dopasowałem chwytu odpowiedniego, pamiętam że jak miałem aima to używałem serdecznego do łopatek a w scufie środkowego i używając tej nakladki razy uzyw tego raz tego. 

 

Też mam tą stacje co ładuje pada od dołu i chyba ja sprzedam żeby kupić inna i nie musieć tego ciągle wypinać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam nie wiem co z tym ładowaniem zrobić, nie wiem jak długo wytrzyma takie odpinanie, zobaczę jak często będę musiał to przepinać, pewnie jak wyjdzie ps5 to i tak będą inne pady, poczekam na razie, montaż i demontaż jest błyskawiczny, mam zamiar na premierę kupić ps5 wiec poczekam;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nie opanowałem tego wpinania i dość ciężko mi to idzie. Wolał bym tego jednak nie ściągać, tym bardziej że zawsze po skończonej grze odkładam pada do ładowarki a czasami mam że 3 sesje w ciągu dnia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do rak, to w padzie elite używam palca serdecznego i małego do łopatek, tak zeby wskazujący i środkowy mieć do bumperow/triggerow. Wymaga to trochę innego chwytu ale idzie się przyzwyczaić.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem kiedyś z środkowymi na trigerach ale wciskałem je przez przypadek cały czas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Środkowe mam na triggerach. Serdeczny i mały na łopatkach. A wskazujący na bumperach(nad triggerami).


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie jakiś sprawdzony sklep z oryginalnymi gałkami do DS4? Ja kupiłem na Allegro i gówno nawet miesiąca nie wytrzymało:/ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czegoś takiego, same chińczyki. Ewentualnie szukać w ofertach, gdzie ktoś sprzedaje pada na części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś taki problem z padem od ps4, że jest mały i przez to niewygodny?

 

Dobrze się go trzyma i sprawia wrażenie wygodnego, ale po jakimś czasie zaczyna męczyć ręce - są jakoś dziwnie ułożone

 

Mały palec gdzieś zjeżdża z zaokrąglonej końcówki pada i nie ma go gdzie położyć

 

Czy są jakieś rozmiarowo większe / wygodniejsze pady niż dualshock?

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 29.02.2020 o 21:56, krzyzak86 napisał:

Macie jakiś sprawdzony sklep z oryginalnymi gałkami do DS4? Ja kupiłem na Allegro i gówno nawet miesiąca nie wytrzymało:/ 

Na serwisie mamy oryginalne analogi z prawidłową ich wymianą oraz roczną gwarancją - zapraszam.
A historię dotyczącą jakości gałek z allegro powinno się wytłuścić i przypiąć na samym początku tematu (z dołączonymi linkami do opowieści taka jak Twoja - "kupiłem za 5zł analoga i liczyłem że wygrałem milion w totka" ;))

Niestety "co tanie to drogie"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaki jest koszty wymiany analogów na coś porządnego? Bo widzę że po kilku latach i u mnie zaczyna się lewa gumka wycierać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A o co pytasz? O "gumkę" czy mechanizm gałki analogowej? Jak wytrzymała parę lat to chyba dobry wynik, czyż nie? Wystarczy zamontować (jeśli pytasz o plastikowo-gumowy grzybek) taki sam oryginał i znowu masz parę lat spokoju (w Twoim przypadku).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o samą gumkę. Tylko z nią jest problem. Czyli nic nie kombinować i szukać oryginalnej i taką wstawić? Nie ma jakiś lepszych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm ciekawa cena. A on odnowiony, podróbka czy nowiutki?


Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie cena jest super, ale nigdy nie kupowałem w tym sklepie i trochę "strach" co można dostać za te pieniądze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wali podróbą na kilometr, a jak nie podróba to jakaś lewizna. Trzymałbym się z dala. Jak już było wspominane, od 160 zł na promo można mówić o oryginale, czarnym. Unikatowe kolory jak ten nie mają prawa tyle kosztować jako nowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok to chciałem wiedzieć. Na peeperze chciałem dać wstawkę z zapytaniem ale usunęli ze względu na podejrzane źródło. Swoją drogą w zeszłym roku czy dwa lata temu szło dostać pady po 169zl a teraz ceny zaporowe

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że teraz w czasie tych Days of Play nie dali padów taniej. Zawsze były promo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×