Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi



Ja juz mialem pada od aim controllers, 2 scufy, pada od the controller people plus nacona 1 i 2. Najdluzej wytrzymal pad od aim controllers prawie 2,5 roku ( wyslalem im swojego do przerobki i kosztwalo mnie to okolo 200 zl, za przyciski od spodu i smart trigery). 
W pierwszym scufie (infinity chyba sie nazywal) po dwoch tygodniach lewa lopatka przestala dzialac. Tydzien po serwisie pada prawa, zwrocilem pada wzialem impacta ktory dostalem juz zepsuty serwis w tym wypadku nie pomogl. 
Pad od controller people byl nawet ok ale oddalem go bo niewygodnie naciskalo sie przyciski od spodu (moze bym sie przywyczail ale mialem tylko 14 dni na zwrot i nie chcialem ryzykowac) Nacon to porazka moim zdaniem nie dosc, ze kabel to czulosc prawego anologa jakas dziwna byla niby szlo celowac ale grajac mialem wrazenie jak bym walczyl z sterowaniem. 
Uwazam ze najlepszy jest zwyklym ds z jakas nakladka na prawego anologa jak gramy w fps-y. Mam ladowarke( kosztowala 5 dyszek) gdzie odstawiam pada zawsze po zakonczonej sesji wiec problem rzekomo slabe baterii mnie nigdy nie spotkal. 


Może miałeś coś nie tak z naconem ( analog), ja nie mam takiego problemu. Mnie kabel nie przeszkadza, nie muszę martwić się o prąd. I dla mnie jest dużo wygodniejszy od DSa, nie mówiąc już o dodatkowych przyciskach o jakości wykonania pada. Wykonanie kabla to inna historia ale do ogarnięcia. No ale są różne gusta, jeden obrabia sąsiadkę z góry a drugi woli jej córkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, rgomez napisał:


 

 


Może miałeś coś nie tak z naconem ( analog), ja nie mam takiego problemu. Mnie kabel nie przeszkadza, nie muszę martwić się o prąd. I dla mnie jest dużo wygodniejszy od DSa, nie mówiąc już o dodatkowych przyciskach o jakości wykonania pada. Wykonanie kabla to inna historia ale do ogarnięcia. No ale są różne gusta, jeden obrabia sąsiadkę z góry a drugi woli jej córkę.
 

 

Ziomek ktory mnie namowil na nacona też mowi ze nie ma problemu z analogiem ale jak pozyczylem od niego kontroler to mialem to samo wrazenie. Moze z tym analogiem to jak z dzwiekami jedni slysza wiecej drudzy mniej jednie sa bardziej czuli na takie niuanse drudzy mniej. 

To byl powod dla ktorego kupilem nacona 2 bo tam rzekomo mial byc poprawiony ten analog ale niestety nie wyszlo. Teraz grajac w fps robie claw grip i jest dobrze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ziomek ktory mnie namowil na nacona też mowi ze nie ma problemu z analogiem ale jak pozyczylem od niego kontroler to mialem to samo wrazenie. Moze z tym analogiem to jak z dzwiekami jedni slysza wiecej drudzy mniej jednie sa bardziej czuli na takie niuanse drudzy mniej. 
To byl powod dla ktorego kupilem nacona 2 bo tam rzekomo mial byc poprawiony ten analog ale niestety nie wyszlo. Teraz grajac w fps robie claw grip i jest dobrze. 
Wiem że pytanie trochę naiwne ale rozumiem że bawiłeś się oprogramowaniem pada? Ale możliwe że jest tak jak piszesz, jesteś bardziej wyczulony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak i to dosc sporo jak juz znalazlem ustawienia dobre do bf to gdy wlaczalem overwatcha musialem szukac nowego. W tym trybie w ktory pad powinnien sie zachowywac jak dulashock to mialem wlasnie wrazenie jak bym nie panowal nad celownikiem. Stwierdzielm, ze za duzo zabawy z tym i poprostu oddalem. 

 

Tego nowego razera pewnie też wezme przetestowac i oddam po dwoch tygodniach no chyba ze mi urwie dupe XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To z naconem te wszystkie ustawienia w aplikacjach i jak sobie o tym pomyśle,  po prostu koszmar . Niby fajne, ale mnie już samo dostosowanie czułości w opcjach gry męczy, a tu jeszcze ustawiać mnóstwo rzeczy i testować. Może tak, a może tu ustawie tak i będzie lepiej itp. dramat. To samo miałem z kierownicami po przejściu z gran turismo na project cars. W GT 2 suwaki i jazda, a w pc kilka pod forcefedback a później testowanie i dodatkowe dostosowywanie pod każde auto. Więcej czasu na ustawienia niż samą grę. Dlatego taki scuf ten pierwszy co wygląda jak zwykły ds4 był dla mnie ideałem i takim ulepszony ds4, ale ta awaryjność. 

Jak komuś zależy tylko na łopatkach(bez remapingu) To trafiłem na firmę shockcontrollers i z tego co wynika ze strony za 80 zł robią łopatki do wysłanego pada, a gotowego mają za 330, więc kupno nowego i wysyłka wychodzi 50 zł taniej. Ciekawe tylko jak z jakością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Kupilem tego Nacona

 

https://www.euro.com.pl/kontrolery-do-gier/nacon-compact-controller-pomaranczowy.bhtml?gclid=EAIaIQobChMI-MvMyteX3QIVU4myCh2LggWpEAQYASABEgLwgfD_BwE&gclsrc=aw.ds&dclid=CIGowczXl90CFdWOGAodSzEMTA

 

Te male grzybki mi troche przeszkadzaja sczegolnie gdy celuje:D

 

Probowalem nakladek od ps4 ale sa za duze i podczas wiekszej akcji lubia sie zeslizgiwac.

 

Widzieliscie moze gdzies  mniejsze nakladki ktore by pasowaly do tego pada??

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Thetruth90

Obawiam sie, ze bedzie ciezko cos znalezc. Widzialem na necie filmiki jak ktos zakladal kontrolfreeki na nacona ale jako tako oficialnych pasujacych nakladek nie ma. Sam na swojego nie probowalem, nie chcialem uszkodzic anologa. 

 

@Patricko

Czekam az pojawi sie w argosie I napewno sobie potestuje przez dwa tygodnie. Dam potem znac na forum co i jak. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja juz mialem pada od aim controllers, 2 scufy, pada od the controller people plus nacona 1 i 2. Najdluzej wytrzymal pad od aim controllers prawie 2,5 roku ( wyslalem im swojego do przerobki i kosztwalo mnie to okolo 200 zl, za przyciski od spodu i smart trigery). 
W pierwszym scufie (infinity chyba sie nazywal) po dwoch tygodniach lewa lopatka przestala dzialac. Tydzien po serwisie pada prawa, zwrocilem pada wzialem impacta ktory dostalem juz zepsuty serwis w tym wypadku nie pomogl. 
Pad od controller people byl nawet ok ale oddalem go bo niewygodnie naciskalo sie przyciski od spodu (moze bym sie przywyczail ale mialem tylko 14 dni na zwrot i nie chcialem ryzykowac) Nacon to porazka moim zdaniem nie dosc, ze kabel to czulosc prawego anologa jakas dziwna byla niby szlo celowac ale grajac mialem wrazenie jak bym walczyl z sterowaniem. 
Uwazam ze najlepszy jest zwyklym ds z jakas nakladka na prawego anologa jak gramy w fps-y. Mam ladowarke( kosztowala 5 dyszek) gdzie odstawiam pada zawsze po zakonczonej sesji wiec problem rzekomo slabe baterii mnie nigdy nie spotkal. 
Po Twoim wpisie zacząłem analizować moją grę na naconie. Kuźwa, może coś w tym jest. Czasami walę wszędzie tylko nie w przwciwnika, zganiałem to na gówniane umiejętności, nerwowość. Ale może nie w tym problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Thetruth90 napisał:

Witam

 

Kupilem tego Nacona

 

https://www.euro.com.pl/kontrolery-do-gier/nacon-compact-controller-pomaranczowy.bhtml?gclid=EAIaIQobChMI-MvMyteX3QIVU4myCh2LggWpEAQYASABEgLwgfD_BwE&gclsrc=aw.ds&dclid=CIGowczXl90CFdWOGAodSzEMTA

 

Te male grzybki mi troche przeszkadzaja sczegolnie gdy celuje:D

 

Probowalem nakladek od ps4 ale sa za duze i podczas wiekszej akcji lubia sie zeslizgiwac.

 

Widzieliscie moze gdzies  mniejsze nakladki ktore by pasowaly do tego pada??

 

 


Te wszystkie tanie gumowe nakładki co mają być niby do ds4 pasują bardziej do ds3 gdzie jednak analog jest grubszy i ma większą średnice, więc nie dziwne, że spada jak już w ds4 się bardzo przesuwają. Mi w ds4 nie odpowiadał kształt analogów i zanim zacząłem zmieniać na te z ds3, to podklejałem małą ilością super glue i wtedy nic się nie kręciło i nie spadało. Może coś z xbox one bo tam jest chyba mniejsza średnica(ale chyba znowu grybszy), ale to tak jak pisałem raczej większość tych tanich jest uniwersalne i pasują bardziej do tych z ps3.

Edytowane przez piotras3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@rgomez

Czasami tez wale wszedzie tylko nie tam gdzie chce ale na naconie tylko czasami sztrzelam tam gdzie chce :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem analogi na te z boxa, dokupilem zwykle gumowe nakładki z hamma czy jak jej tam. Za 30 zł lewa niższa prawa wyższa jest cały zestaw. Wszsytko działa jak trzeba już z rok albo więcej. Nic się nie kręci nie spada. Polecam. Wymiana analogow to chwila. 

Edytowane przez Warga13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wygląd super, ale raczej niepraktyczny.

Wysłane z mojego LG-H320 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość stwierdzenia modelu płytki w ds4 bez rozkręcania go np. po numerach na tej naklejce z tyłu kontrolera? Chce kupić clickstick mod od the controllerpeople, ale do wyboru jest aż 5 typów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Po prostu nieużywanego pada mam gdzie indziej, a chciałem szybciej zamówić. No nic czyli trzeba będzie rozebrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam 

Mam problem z padem od ps4. Rozładował się i od tamtej pory nie działa po podłączeniu do ładowania też się nie ładuje i pod konsola też co moze byc przyczyna

https://zapodaj.net/be31f3e06cd74.jpg.html
https://zapodaj.net/7a99e20118353.jpg.html
https://zapodaj.net/b284d03b52b00.jpg.html

Edytowane przez waski88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciu to sobie można diagnozować... Są 3 obszary podejrzane przy takim zachowaniu i bez posiadania pada w rękach i narzędzi nic się nie wskóra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok udalo mi sie ozywic pada tylko w menu konsoli sam mi przeskakuje w lewo jak odlacze touchpad to jest ok a jak tylko go podlacze spowrotem to dalej to samo wymienilem tasme i dalej to samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumpel ma problem z padem, pozwolę sobie w jego imieniu się wywiedzieć co to może być.

Sprawa jest dość prosta do opisania. Mianowicie prawa gałka nawet w pozycji neutralnej wywołuje obrót w prawo, tak jakby cały czas była lekko wychylona. Obwinia o to syna, ja też obwiniam o to jego syna XD

Ktoś wie, czy to jest coś co można w domu ogarnąć czy raczej to będzie coś poważnego?

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kumpel ma problem z padem, pozwolę sobie w jego imieniu się wywiedzieć co to może być.
Sprawa jest dość prosta do opisania. Mianowicie prawa gałka nawet w pozycji neutralnej wywołuje obrót w prawo, tak jakby cały czas była lekko wychylona. Obwinia o to syna, ja też obwiniam o to jego syna XD
Ktoś wie, czy to jest coś co można w domu ogarnąć czy raczej to będzie coś poważnego?
Ja miałem z premierowym padem podobnie. Prawa gałka szwankowała. Grałem np. w Guacamelle (gra jako przykład). Steruje w prawo analoga a postać robi co innego. Gałka w pozycji normalnej a postać idzie np. w górę lub robi jakieś sinusoidy. Nie koniecznie obwiniał bym syna znajomego. Ja miałem pada na gwarancji więc poszedł na reklamacje. Przysłali mi nowego i nie dowiedziałem się co było przyczyną. Może wystarczy wymienić analoga. Może SerwisKonsol się wypowie.

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W drastycznym wypadku wymiana analoga - w przyjemniejszym regulacja - mamy taką możliwość przy takich małych odchyłkach :) - wszelkie info proszę o kontakt na PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po dwóch miesiącach się wytarly, a po trzech pękło :/ Macie jakieś sprawdzone źródło gdzie kupię solidne analogi z X'a a nie jakieś podróby z allegro:/39b1e310a4cc3e8dbf77599c497ce0d0.jpg

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×