Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj idę na fifę do kumpla który ma ps3. Czy mogę wziąc sobie ds4 i bez problemu będę mógł na nim grać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Która Fifę?

  • FIFA 13 działa
  • FIFA 14 (Use a DualShock 3 to navigate menu when pop up says to use wireless controller and then use Dualshock 4.) - czyli działa ale trzeba coś tma pokobinować - nie mam Fify więc nie wiem jak to wygląda.\

 

Weź ze sobą kabel i przeczytaj jak sparować DS4 z PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On ma chyba 12 jeszcze :P Chyba, że ktoś będzie miał nowszą. Ok zobaczę jak się to się sparuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się grać np.we dwóch - kolega na ds3 a ty na ds4. Wyskoczy jakiś komunikat o tym, że trzeba użyć kontrolera bezprzewodowego, wiem bo sam próbowałem. Zadziała tylko jeśli podłączysz ds4 bezprzewodowo. Mówię o fifie 13

Edytowane przez Hell-BoyPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sparowałem DS4 z PS3, w menu wszystko działało jak należy, a jak włączyłem TLOU to nie czytało mi pada... Ktoś też tak miał z jakąś grą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pad wykrywany jest jako standardowy, nie oryginalny pad. Taki jak byś podpiął do PC.

Na internecie jest lista gier w których pad jest normalnie wykrywany i działa a w których sprawia problemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem ze skrzypiącymi spustami (L2 i R2). Wymieniał ktoś pada z takowym problemem na gwarancji? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skrzypią dosyć mocno i jest to bardzo denerwujące. Nie mniej dam im jeszcze tydzień. Jak nic się nie zmieni to oddam go do sklepu.

Edytowane przez Marcossik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sparowałem DS4 z PS3, w menu wszystko działało jak należy, a jak włączyłem TLOU to nie czytało mi pada... Ktoś też tak miał z jakąś grą?

 

Ayakashi, a próbowałeś zmieniać przypisanie DS3 na przykład jako drugi kontroler? Mi czasami zdarzało się, że w grze nie działał DS4, ale okazało sie, że poprzednio grałem na DS3 w inną grę i musiałem w następnej sesji/grze zmienić przypisanie DS3, jeśli chciałem grać na DS4. Ponieważ chyba w niektórych grach nie działa opcja, że DS3 jest pierwszym padem i DS4 też pierwszym. ;).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szybko, pad kupiony 21.04, oczywiscie gumki popekane. Dzisiaj zwrot w irlandzkim Game Stop i od reki nowy DS4. Jestem w szoku jak to tutaj dziala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ayakashi, a próbowałeś zmieniać przypisanie DS3 na przykład jako drugi kontroler? Mi czasami zdarzało się, że w grze nie działał DS4, ale okazało sie, że poprzednio grałem na DS3 w inną grę i musiałem w następnej sesji/grze zmienić przypisanie DS3, jeśli chciałem grać na DS4. Ponieważ chyba w niektórych grach nie działa opcja, że DS3 jest pierwszym padem i DS4 też pierwszym. ;).

 

Dzięki wielkie, pomogło! ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szybko, pad kupiony 21.04, oczywiscie gumki popekane. Dzisiaj zwrot w irlandzkim Game Stop i od reki nowy DS4. Jestem w szoku jak to tutaj dziala.

To nie nie Polsza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam pytanie, a mianowicie uznają mi takiego pada jako starte gumki ?

 

 

 

Nie patrzcie na kurz :D

 

1oagzc.jpg

11t6fcy.jpg

 

 

 

 

PS. Pad ma (prawie) 8 miesięcy, kupiony w dzień premiery :)

Edytowane przez Qurrix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, lewy analog nadaje się do wymiany. Najlepiej mu trochę "pomóc" żeby nie było wątpliwości :P

Edytowane przez kevcio23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już mam dosyć odsyłania, zdecydowałem się i kupiłem analogi z xbox one. Czekam aż przyjdą i zamieniam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już mam dosyć odsyłania, zdecydowałem się i kupiłem analogi z xbox one. Czekam aż przyjdą i zamieniam.

Nie wystrasz się jak touchpad przestanie działać.

Tak jak pisał Cwir, łatwo przypadkiem go wypiąć.

Edytowane przez SephiroT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko. Ja mam nietypowy problem. Otóż.. Mój prawy analog "sam" działa. Gdy gram w BF4 (np.) często wykonuje ruchy w dół co nie umożliwia normalną grę. Miał ktoś taki problem? Jest na to sposób?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie rozkrecal, raczej sam nie naprawisz a stracisz gwarancje. Oddaj do serwisu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie , możesz nic nie poradzić , a zdaje się , że jedna ze śrub jest pod plombą gwarancyjną . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie , możesz nic nie poradzić , a zdaje się , że jedna ze śrub jest pod plombą gwarancyjną .

nie jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Ale są tak mocno zakręcone że trudno jest na nich nie zostawić śladu.

Żadnych plomb nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sruby sa pomalowane specjalnie na czarno i to tak cienko zeby sie rysowaly jak ktos przy nich grzebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×