Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tydzień po montażu, stwierdzam, iż gałki z  XO były dobrym zakupem :)

 

Jeśli wypuszczą jakąś nowszą wersję pada wtedy założę zajechane gałeczki i odeślę na gwarancję.

BTW. Ile jest czasu gwarancji na DS4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tydzień po montażu, stwierdzam, iż gałki z  XO były dobrym zakupem :)

 

Jeśli wypuszczą jakąś nowszą wersję pada wtedy założę zajechane gałeczki i odeślę na gwarancję.

BTW. Ile jest czasu gwarancji na DS4

 

Powinno być 24 miesiące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinno być 24 miesiące.

A jest 12 miesięcy...

2 lata, to można od sklepu egzekwować jako niezgodność towaru z umową - ale to nie jest gwarancja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest 12 miesięcy...

2 lata, to można od sklepu egzekwować jako niezgodność towaru z umową - ale to nie jest gwarancja...

 

Ja mam gwarę na 24m od Euro RTV na piśmie :) nie wiem jak oni to załatwiają, ale mam pisemne potwierdzenie :)

Przed zakupem poprosiłem o taki gleit ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest 12 miesięcy...

2 lata, to można od sklepu egzekwować jako niezgodność towaru z umową - ale to nie jest gwarancja...

 

Jak zwał tak zwał. Masz mieć 24 miesiące i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Mnie ciekawi kiedy zacznie sie wydobywac ta dziwna breja spod analogow.  :biggrin:

Edytowane przez wili23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Analogi od xona i bateria(2x mocniejsza) zamontowane w czarnym, wieczorem napisze jakie wrażenia.  Do czerwonego niestety jeszcze nie przyszły aluminiowe analogi bo pan z allegro dzwonił i proponował mi srebrne bo przysłali mu tylko takie a na czerne trzeba czekać jeszcze ponad tydzień. Gdyby ktoś się spotkał z zestawem przycisków z alu tzn, L1,L2,R1,R2,KRZYŻAK,PS BUTTON,SHERE,OPTIONS, dajcie znać lub najlepiej wrzucie link

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd macie pisemną garancję na pady 24 m-ce?

Czy to tylko rarytas odd rtv euro, czy wszędzie tak powinno być? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież każdy sklep ma obowiązek przyjąć produkt w ramach niezgodności z umową przez 24 miesiące. Gwarancja jest u Sony i trwa tylko 12 miesięcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież każdy sklep ma obowiązek przyjąć produkt w ramach niezgodności z umową przez 24 miesiące. Gwarancja jest u Sony i trwa tylko 12 miesięcy.

 

"W gwarancji Sony zapewnia, że produkt wolny jest od wad materiałowych i konstrukcyjnych od dnia zakupu przez okres:

•DWÓCH LAT dla telewizorów LCD BRAVIA ( zakupionych po 15 stycznia 2008 roku ), 

•DWÓCH LAT dla laptopów VAIO ( zakupionych po 1 lipca 2008 roku ),

•DWÓCH LAT dla pozostałych kategorii produktów zakupionych po 1 października 2009 roku,*

•JEDNEGO ROKU dla kategorii WALKMAN." 

* Produkty sprzedane konsumentom przed datą 1 października 2009 roku, pozostają przy rocznej gwarancji i wszelkie reklamacje dotyczące tych sprzętów rozpatrywane będą na dotychczasowych warunkach.

Szczegółowe warunki gwarancji zostały zamieszczone na stronie:

http://support.sony-europe.com/repair/warranty/index.aspx?site=odw_pl_PL

http://services.sony.pl/support/files/warranty/pdf/warranty_pl_PL.pdf

 

 

 

 

 

To tak nawiasem jeśli chodzi o Sony. Radzę zapamiętać i nie gadać głupot.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Produkty Playstation rządziły i będą się rządzić swoimi prawami. Pisane to było setki razy. Na te produkty jest 1 rok gwarancji producenta.

http://pl.playstation.com/media/qYJ4gXIx/EEA%20Guarantee.pdf

 

No to tylko na PS.

Tak czy siak, mamy 24 miesiące. Kto się za to weźmie czy Sony czy sprzedawca ma chyba mniejsze znaczenie dla konsumenta.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gwarancja a niegodność towaru z umową to dwie różne rzeczy, choć oczywiście w sporym stopniu się pokrywające. Przede wszystkim z tytułu niezgodności dużo trudniej cokolwiek wyegzekwować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gwarancja a niegodność towaru z umową to dwie różne rzeczy, choć oczywiście w sporym stopniu się pokrywające. Przede wszystkim z tytułu niezgodności dużo trudniej cokolwiek wyegzekwować.

W którym momencie jest trudniej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gwarancja a niegodność towaru z umową to dwie różne rzeczy, choć oczywiście w sporym stopniu się pokrywające. Przede wszystkim z tytułu niezgodności dużo trudniej cokolwiek wyegzekwować.

 

Gwarancja tak naprawdę to dobra wola sprzedawcy. Niezgodność towaru z umową to podstawowe prawo jakie ma konsument a zarazem najmocniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gwarancja to dobra wola producenta a nie sprzedawcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No z gwarancją też jest różnie, jak na przykład z naszym kochanym serwisem Playstation :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złazi wam też taka folia z tyłu DS4? (zabezpiecza oznaczenia) . U mnie po kilku miesiącach użytkowania słabo to wygląda i chyba sam to zerwę i wyczyszczę to miejsce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złazi wam też taka folia z tyłu DS4? (zabezpiecza oznaczenia) . U mnie po kilku miesiącach użytkowania słabo to wygląda i chyba sam to zerwę i wyczyszczę to miejsce...

To od razu wymień analogi na te od XBone bo czyszcząc klej zejdzie razem z numerem seryjnym i kodem kreskowym.

Edytowane przez SephiroT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do tych co mają analogi z xone.

Czy przy maksymalnym wychylenia "gałki" w która kolwiek stronę macie prześwit i widzicie że tak jak by  osłona była za krótka???(tzn że widzicie wnętrze między "gałką" a obudową)

po porównaniu  ze starymi widzę że są ok 1mm mniejsze, może ja takie trafiłem

Co do jakości grania jest Bajka :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, mamy tak samo. W niczym nie przeszkadza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tak nie mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem juz kilka gałek do XOne na Allegro i eBay. Niestety wszystkie mają minimalnie za duży otwór w wyniku czego gałka ma małe luzy na boki i można ją zbyt łatwo podnieść do góry zsuwajac prawie całkowicie z potencjometru.

Ma tak ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do rozmiaru otworu, to fakt u mnie też jest trochę luźnej. Nie wyczułem jednak tych luzów o których piszesz lecz mogę wyżej podnieść gałkę niż to było wcześniej możliwe, ale nie mam tak że mogę ją zdjąć całkowicie bez rozkręcenie pada. Na chwilę obecną gra mi się dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kupiłem konsolę z jednym padem w premierę w media markcie i z 2 tyg później dokupiłem drugiego w olioli. Do niedawna wszystko było ok, ludziom zdzierały się gumki, a ja pomimo częstego grania nie doświadczyłem tego problemu aż do teraz. Na jednym padzie pękła gumka na lewym analogu. no to zacząłem szukać gwarancji, bo czytałem tutaj na forum, że bez problemy w Pramie wymieniają na nowy po czym zauważyłem, że problem dotyczy dokupionego pada z olioli po którym raczej nie został mi już żaden paragon, a tylko pudełko. Drugi pad jest troche starty na lewej gałce. I tutaj  moje pytanie: jak wygląda oddawanie pada do serwisu w takich okolicznościach? Chyba raczej nie zrobią mi tego na gwarancję konsoli, więc ile będzie wynosiła naprawa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×