Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wziąłem te za 9.90. Tak jak koledzy pisali sa prześwity bo średnica podstawki jest mniejsza. Ale ogólnie jest duzo lepiej niż na oryginale. Ciekawe skąd można by zamówić oryginalne od XOne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za niedługo (w poniedziałek) wrzucę fotki w dużej rozdzielczości oryginalnych gał - z demontażu pada od XONE. 

Będzie wzór na porównanie z podróbkami.

Edytowane przez konstant
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładowarka od xperii moge naladowac rowniez DS4?

Wszystkim co ma Micro USB naladujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca ,ładowarki od samsunga s2 s4 ładują a od lg g2 nie ,mam też philipsa z podwójnym wyjściem usb i też nie ładuje .Do końca nie wiem od czego to zależy.

Edytowane przez Gidyja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obiecane fotki porównujące gałki z allegro za 9,90 zł do 100% oryginalnych gał (pochodzących z demontażu pada od XONE).

Różnice widać gołym okiem, a szczególnie:

- patrząc od góry w ory. gałkach koło ma większą średnicę

- w replikach gołym okiem widać łączenie (te kreski), w ory. jest to praktycznie niewidoczne

- patrząc od spodu ory. są ciut szersze i to dlatego siedzą idealnie na DS4 podczas gdy repliki mają luz i można je "wyciągnąć" do góry. W ory. się to nie dzieje.

- ory. mają wygrawerowany symbol od spodu - jedna gałka ma J06, druga J11, repliki nie mają żadnego symbolu

- wgłębienie, o którym wspomniał @cwir jest w obu gałkach

ps. pad od XONE rządzi.

ps2. dorwałem jakiś nowy model DS4 - options i share inaczej 'chodzą' (wg mnie gorzej - sprawiają wrażenie tandetnych) przyciski są matowe, a reset w środku przytwierdzony na stałe - nie wypada już

Zdjęcia

Edytowane przez konstant
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Planuję na dniach kupić PS4. Problem z wycierającymi się gałkami nadal występuje?

Sorry jeśli powielam temat.

Edytowane przez michal71284

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie powielaj, tylko poczytaj trochę stron wstecz... To się dowiesz

Nie szybciej jest napisać- nie, nie występuje lub tak, występuje?

Mam biały pad od jakiś... 100 meczów na Fifie i jest wszystk ok. Czarny, wymieniony jakieś 3 miesiące temu też daję radę. Czas dla nich stanął w miejscu bym rzekł. W końcu.

Edytowane przez awakeman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie szybciej jest napisać- nie, nie występuje?

Mylisz sie. Po pierwsze jesli kupi konsole ze starej serii co jest bardzo prawdopodobne bo jeszcze sporo tego lezy na magazynie czyli CUH 1004a to gałki 'z zasady' powinny sie wycierac.

Aczkolwiek sa tez przypadki ze ludzie maja od premiery pada i sie im gumki nie wytarly, a wytarly sie ludziom ktorzy maja juz nowa serie konsol czytaj cuh 1116a. Przynajmniej tak pamietam z tego co pisali ludzie tu na tym forum... :)

 

Od siebie dodam ze moj 2 miesieczny pad z serii 211 jeszcze sie nie wytarl, a drugi miesieczny ale bardzo malo grany z serii 121 dziala jak nowka, gumki sa zdecydowanie twardsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dex, czy ty nie śpisz i tylko F5 naciskasz? Lol. W moich dwóch DS tak jak napisałem wcześniej gumy się nie ścierają ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli juz Cie to interesuje to fakt slabo spalem :D

Gdy pisalem to zadnego editu nie bylo.

Faktem jest ze jesli kupi nawet nowa konsole to jesli trafi stara serie to pad bedzie sie pewnie przecieral.

Ktos tez psioczyl ze nawet w nowej serii pada przetarl sie analog.

Nie rozumiem w ktorym miejscu wyrazilem sie blednie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie powielaj, tylko poczytaj trochę stron wstecz... To się dowiesz

Niestety, nie mam czasu na przeczytanie 107 stron o DS4. 

Dzięki za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...czy Wy też macie wrażenie że nowe pady (seria 221) mają wszystko bardziej matowe?

Przyciski, triggery, spodnia część plastiku. Wszystko jakby pokryte czymś matowym i nie, nie jest to kwestia wytarcia się pada bo porównuję też części których się nie łapie paluchami i na pierwszy rzut oka widać różnicę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...czy Wy też macie wrażenie że nowe pady (seria 221) mają wszystko bardziej matowe?

Przyciski, triggery, spodnia część plastiku. Wszystko jakby pokryte czymś matowym i nie, nie jest to kwestia wytarcia się pada bo porównuję też części których się nie łapie paluchami i na pierwszy rzut oka widać różnicę.

Mam takie samo wrazenie.

Wg Ciebie bumpery w padach z nowej serii wchodza lzej i przyjemniej niz te ze starej serii?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce oddać na gwarancje dualshocka 4 (gumki analogów) ps4 kupiłem w satrurnie w dniu premiery i nie wiem gdzie mam oddać czy do saturna czy do sony wysłać?

Edytowane przez ziomalnikx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Sony i od tego masz osobny temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...czy Wy też macie wrażenie że nowe pady (seria 221) mają wszystko bardziej matowe?

Przyciski, triggery, spodnia część plastiku. Wszystko jakby pokryte czymś matowym i nie, nie jest to kwestia wytarcia się pada bo porównuję też części których się nie łapie paluchami i na pierwszy rzut oka widać różnicę.

Wspomniałem o tym w poście #2132 Edytowane przez konstant

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,gdzie można kupić te poprawione pady?

Jak je wykryć?W blistrze chyba nie widać z jakiej serii jest pad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup jakikolwiek - najwyżej szybko zetrzesz gumy, wyślesz na gwarancję i dostaniesz poprawiony. ... 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupował ktoś z allegro te zamienne kolorowe gałki analogów? Jak z ich wykonaniem i żywotności, warto je kupować, czy pozostać przy zwykłych gumkach?

Edytowane przez DarkMonk__

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×