Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Lepiej mój miał bliskie spotkanie z wodą , na szybko był rozkręcony żeby odłączyć akumulatorek i wysuszony. Niestety okazało się że lekko pad zgłupiał , bez ładowania wyświetlał że ładuję się ,przyciski zaczeły świrować więc zaryzykowałem wysłanie na gwarancje i przyszedł nowy,ale zaznaczam że srubki odkrecałem dopasowanym wkrętakiem i na moje oko zero śladów na wkrętach tak samo jak wśrodku wszystko poskładane i wysuszone i przeszło, także można ryzykować najwyżej odeślą stary.

Edytowane przez Gidyja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swojego oddawałem do mediaexpert po rozkrecaniu, a dokładnie wyciagałem tą sprężynkę ze spustu R2 bo mi się zjepsuł, a rozkęcałem jakimś małym bitem, także slady byly na moje oko i dostałem nowego pada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, co polecacie z zamienników DS4 ?? bo musze kupić sobie drugiego a nie chce koniecznie tego od sony...

Nie ma zamienników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma zamienników.

Błąd. Jest jeden - PS Vita przez Remote Play. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błąd. Jest jeden - PS Vita przez Remote Play. :D

Jemu chodzi o nie orygnalne pady :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poradzi ktoś jak rozkręcić pada nie tracąc gwarancji?

Te śrubki są wyjątkowo delikatne, każde włożenie śrubokrętu powoduje wytarcie się czarnej farby z główki śrubki. Planuje kupno nowego dualshocka i od razu chciałbym wymienić na analogi z xboxa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te śrubki są wyjątkowo delikatne, każde włożenie śrubokrętu powoduje wytarcie się czarnej farby z główki śrubki.

Moze uzyj srubowkretu z dopasowanym do tej srubki bitem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ktoś ma doświadczenie z bezśladowym rozkręcaniem tych padów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie doświadczenie trzeba posiadać, poprostu dobrze dopasowany śrubokręt , chyba że ktoś ma paranormalne zdolności i bezdotykowo odkręci. Ja u siebie bynajmniej śladów nie widziałem chyba że przez mikroskop , a odnośnie patentu to kiedyś co prawda większe wkręty miedzy bita a wkręt wkładałem kawałek foli ala strech żeby metal nie dotykał metalu i śladów nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za ostro grasz w PESa. :D

Lepiej chyba będzie jak wyślesz bezpośrednio do Sony. Bo nawet jak kupiłeś 29.11 to gwarancje Sony jeszcze masz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi czasami x jak wcisnę to zostaję tam wciśnięty czy na taką wadę mogę reklamować? chyba za mocno wćiskam grając w fife :) co muszę dołączyć do pada jak był z konsolą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od tego masz osobny temat.

Nic nie dołączasz, najlepiej zetrzyj gumki i reklamuj gumki - dostaniesz nowego pada. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a masz jakiś pomysł jak je zetrzeć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Papier ścierny poradzi sobie najszybciej chyba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaproś kolegów na FIFĘ.

Stare gumki łatwo zetrzeć bo są miękkie. Jeżeli masz nowe gumki (nowe modele padów) to tego raczej nie zetrzesz.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary, mocniej pociągnąłem i się kawałek oderwało gumki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to nie ma 2 lat gwarancji ? Raz już wymieniono mi gumę w padzie, ale znowu zaczyna pękać i teraz nie wiem czy reklamować bo konsola kupiona 29.11 i szkoda by było gdyby gwarancja przepadła (o ile jest tylko rok). Wolałbym poczekać aż guma całkiem odpadnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na akcesoria chyba jest rok(jak się mylę proszę poprawić), albo masz extra rok z tytułu niezgodności, ale nie słyszałem póki co osoby która reklamowala z tytułu niezgodności i wygrała :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary, mocniej pociągnąłem i się kawałek oderwało gumki  :)

Czyli masz stary model pada - dzwoń od razu do wsparcia Playststion.

 

Na akcesoria chyba jest rok(jak się mylę proszę poprawić), albo masz extra rok z tytułu niezgodności, ale nie słyszałem póki co osoby która reklamowala z tytułu niezgodności i wygrała :-)

Dokładnie. Na konsolę też jest rok.

 

A to nie ma 2 lat gwarancji ? Raz już wymieniono mi gumę w padzie, ale znowu zaczyna pękać i teraz nie wiem czy reklamować bo konsola kupiona 29.11 i szkoda by było gdyby gwarancja przepadła (o ile jest tylko rok). Wolałbym poczekać aż guma całkiem odpadnie...

Nie - jest rok.

Z tego co ludzie pisali to gwarancja jest przedłużona o pobyt pada w serwisie - reklamuj od razu to ci jeszcze bez pierdnięcia wymienią. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli masz stary model pada - dzwoń od razu do wsparcia Playststion.

Dokładnie. Na konsolę też jest rok.

Nie - jest rok.

Z tego co ludzie pisali to gwarancja jest przedłużona o pobyt pada w serwisie - reklamuj od razu to ci jeszcze bez pierdnięcia wymienią.

Rok u producenta, ogólnie dwa lata w sklepie w którym się kupiło, w UE każdy sprzęt ma 2 lata gwarancji. Tak mówi mi kolega który 6lat robił w RTV AGD. A jak sklep się wykręca to można z tym iść wyżej, to tak na przyszłość jak po gwarancji producenta ktoś by pytał. Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rok u producenta, ogólnie dwa lata w sklepie w którym się kupiło, w UE każdy sprzęt ma 2 lata gwarancji. Tak mówi mi kolega który 6lat robił w RTV AGD. A jak sklep się wykręca to można z tym iść wyżej, to tak na przyszłość jak po gwarancji producenta ktoś by pytał.

Drugi rok to tytuł niezgodności towaru z umową a nie gwarancja.  Nie mieszaj pojęć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kupiłem dzięki Wam rewizję 1116a a na DS4 mam CUH ZCT1E to są juz te nowe pady z polepszonymi gałkami ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cuh zct1e to kazdy pad w europie ma, to chyba oznaczenie regionu. Nowe pady rozpoznajesz po serii - pod kodem kreskowym masz ciąg cyfr, 3 pierwsze cyfry to seria. 

Dokladniej to jesli druga liczba wynosi 1, to masz starego pada. Jesli druga liczba wynosi 2 i w góre ( teraz chyba jest tylko 1,2,3) to masz pada z nowej serii.

Edytowane przez DeX
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×