Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

mam 1210 itd. To znaczy ze mam nowego?

Mam ps3 z 5 lat i 2 pady i na żadnym nawet najmniejszego śladu używania a te gałki nowe gram od 4h i tak wyglądają mi na szczuplejsze i delikatniejsze

Edytowane przez arkadiuszj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, zgłosiłem naprawę mojego zużytego DS4. Nie trzeba dołączać kopii paragonu do pada? Zapomniałem o tym zapytać, a konsultantka nic nie wspomniała poza tym, ze trzeba wydrukować 4 egzemplarze etykiet wysyłkowych + protokół przekazania towaru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie trzeba bo pady są mniej niż rok na rynku.

Konsultantka miałaby obowiązek Cię o tym fakcie poinformować.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drugi rok to tytuł niezgodności towaru z umową a nie gwarancja.  Nie mieszaj pojęć.

Czy pęknięte gumki się pod to zaliczają ? Albo zepsuty napęd w konsoli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co normalnie byś reklamował się pod to zalicza ...tylko nie jest to w ramach gwarancji (producent) tylko w ramach zmagań bezpośrednio ze sklepem ;)

...chyba że sklep dał pisemną 2 letnią (lub więcej) gwarancję/ubezpieczenie ale to już jest w gestii sklepu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co normalnie byś reklamował się pod to zalicza ...tylko nie jest to w ramach gwarancji (producent) tylko w ramach zmagań bezpośrednio ze sklepem ;)

...chyba że sklep dał pisemną 2 letnią (lub więcej) gwarancję/ubezpieczenie ale to już jest w gestii sklepu.

To tylko nazewnictwo pomylilem, a dwa lata w sklepie ma się tak czy siak, dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem dzisiaj i już kurier zamówiony do mnie po obiór, mam jeszcze drugiego pada i zaczyna L1 szwankować ale nie chcę zostać całkiem bez pada, nie musisz dołączać paragonu wszystkie produkty ps4 są do 29.11 na gwarancji bez paragonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam drugiego pada z lekko wytartą gumą, mógłbym go doprawić aby ta guma całkiem zeszła (mam nakładki silikonowe) i reklamować, ale zostałbym wtedy bez padów na miesiąc. Szkoda, że się wcześniej nie zorientowałem, to miałbym 2 nówki sztuki ;)

Edytowane przez dreamtox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez dziś dzwoniłem, kurier będzie w czwartek. Drugiego pada kupowałem trochę później na szczęście, bo też już guma zaczyna pękać. Mam więc trochę czasu jeszcze.

Generalnie prosto i miło zgłasza się tą reklamację. Dzięki dla Sephirota za pomoc ;)

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem 6 grudnia razem z konsolą a drugiego na allegro i nie mam paragonu, teraz sam nie wiem który był w zestawie, czy serwis może to jakoś sprawdzić po nr. seryjnym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem 6 grudnia razem z konsolą a drugiego na allegro i nie mam paragonu, teraz sam nie wiem który był w zestawie, czy serwis może to jakoś sprawdzić po nr. seryjnym?

Nie :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z moim dualshockiem. Chodzi o to że podczas gry w gta v nic z głośnika w nim zamontowanego sie nie wydobywa głucho jest. Tak samo jak włącze playroom gdzie z głośnika powinna lecieć muzyka też nic nie gra.. Miał ktoś może podobny problem ? pozdawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A sprawdzałeś w ustawieniach czy masz włączony dźwięk i jaką głośność?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głośność mam na maksa 

i w ustawieniach też mam Dźwięk w kontrolerze włączony i jak zwiększam głośność to też nic nie słychać 

Edytowane przez strejcik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że pad po liftingu jest gorzej wykonany niż ten starszy. Ktoś jeszcze porównywał?

I jeszcze takie pytanko, niech mi ktoś powie jaka jest seria tego pada? Czytałem, że nowe to numer 221 a nigdzie tu tego nie widzę. Pad ten ma matowe klawisze, więc jest po lifcie.08070e32e1aa339260aa03833950b2ee.jpg

Edytowane przez konstant

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reki nie dam sobie uciąć, ale z tego co pamiętam to te pierwsze tez bylybmatowe, tym sie roznily od ds3, tylko z czasem sie wyslizguja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie pierwsze się świecą jak psu jaja.

Dopiero nowe - ze zmienionymi gumkami są bardziej matowe - a przynajmniej ja takiego dostałem z wymiany ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze takie pytanko, niech mi ktoś powie jaka jest seria tego pada? Czytałem, że nowe to numer 221 a nigdzie tu tego nie widzę. Pad ten ma matowe klawisze, więc jest po lifcie.

Pierwsze 3 cyfry kodu (131). Z tego co ktoś tu pisał to druga cyfra mówi o tym czy jest to nowsza seria czy nie (im wyżej tym nowszy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze 3 cyfry kodu (131). Z tego co ktoś tu pisał to druga cyfra mówi o tym czy jest to nowsza seria czy nie (im wyżej tym nowszy).

Chyba tak nie jest.... pierwsza cyfra mówi, że to nowa seria. Ja mam pada 211 i takie są już poprawione, bo sony takie po wymianie odsyła. 131 nie może być nową serią. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Chyba tak nie jest.... pierwsza cyfra mówi, że to nowa seria. Ja mam pada 211 i takie są już poprawione, bo sony takie po wymianie odsyła. 131 nie może być nową serią. 

 

Doedukuj sie zanim zaczniesz radzic innym  :thumbsup:

 

Właśnie pierwsze się świecą jak psu jaja.

Dopiero nowe - ze zmienionymi gumkami są bardziej matowe - a przynajmniej ja takiego dostałem z wymiany  ;)

 

Moj drugi pad 121 też jest bardziej matowy.

 
@konstant 

Najnowsza seria.

Edytowane przez DeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba tak nie jest.... pierwsza cyfra mówi, że to nowa seria. Ja mam pada 211 i takie są już poprawione, bo sony takie po wymianie odsyła. 131 nie może być nową serią. 

Mam nadzieję, że to nie jest nowa seria, bo ja z konsolą miałem właśnie ten model i dzisiaj kurier go zabrał do reklamacji. W tym samym czasie dokupowałem drugi niebieski i też ma nr 211. Zakup chyba jakoś w styczniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten mój pad jest na 100% z jakiejś nowszej serii ponieważ przycisk reset w środku jest zamontowany na stałe. W starych po prostu wypadał przy demontażu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest możliwość sprawdzenia w jakiś sposób pada w blistrze z jakiej jest serii?? Bo zależy mi na nowej. pewnie białe będą na 100% z nowej.

Na początku grudnia kończy mi się gwarancja i chciałbym wysłać jeszcze przed jej upływem swojego zużytego pada a na czymś przez 2-3 tygodnie trzeba grać :-)

Edytowane przez sewek1988

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×