Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie znam tego problemu, bo nie dość że obcinam regularnie, to gałki w padzie obsługuję opuszkami palców. Po Twoim poście próbowałem paznokciami ale jakoś mi nie idzie ;)

No wlasnie, ja tez nie ogarniam, jak przez dlugie paznokcie mozna zerwac gume. Chyba trzeba tymi pazurami jezdzic po tych galkach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ogarniasz, że jednak problem z gumkami istnieje i niekoniecznie od braku higieny skoro tyle ludzi ma z tym problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jeżeli ms nowe gumki to nie jest tak łatwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. Sprawdziłem innego pada i niestety to samo. Sytuacja wygląda tak, że w jednym punkcie pokoju kontroler działa ok, a w całej reszcie konsola nie łapie w ogóle nic. Wychodzi na to, że jest to problem z odbiornikiem w konsoli. Zapłaciłem gościowi za wymianę hdmi i musiał coś z tym zrobić nieumyślne, wiec zastanawiam się co może być przyczyną tego problemu. Coś może blokować ten odbiornik, moze źle skrecil konsole? Nie mam ochoty wydawać już więcej pieniędzy na to i mam nadzieje, że zrobi mi to co spier...ił, ale pytam na wszelki wypadek

Edytowane przez Kuba_2212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. Sprawdziłem innego pada i niestety to samo. Sytuacja wygląda tak, że w jednym punkcie pokoju kontroler działa ok, a w całej reszcie konsola nie łapie w ogóle nic. Wychodzi na to, że jest to problem z odbiornikiem w konsoli. Zapłaciłem gościowi za wymianę hdmi i musiał coś z tym zrobić nieumyślne, wiec zastanawiam się co może być przyczyną tego problemu. Coś może blokować ten odbiornik, moze źle skrecil konsole? Nie mam ochoty wydawać już więcej pieniędzy na to i mam nadzieje, że zrobi mi to co spier...ił, ale pytam na wszelki wypadek

 

Czyli zrobiles wymiane hdmi w nieoficjalnym serwisie? 

 

Triple_facepalm.png

 

@Sithman: ja wiem, ze niekoniecznie przez brak higieny, ale tu chodzi mi o konkretny przypadek, gdzie dlugie paznokcie sa przyczyna starcia sie gumy.

 

Ja w kazdym badz razie zaczekam, az wroci moj drugi pad z serwisu (tutaj przyczyna byly skrzypiace triggery) i wtedy na moim obecnym gumka i sie zetrze i jego tez czeka przymusowa wycieczka do Francji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wszystko są podróby ale praktycznie nie do odróżnienia od oryginałów.

Mam oryginały i te chińskie podróby i są praktycznie identyczne na wygląd i w dotyku.

Przy chińskich trzeba jedynie ewentualnie dociąć nożykiem do tapet odstające nie do końca obrobione paski.idące w poprzek rantów analogów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem wcześniej takie za 4,50 kupione z allegro i masakra się na nich grało, znajomy który ma oryginały od razu wyczuł różnicę w dotyku, więc nie wiem czy zamawiać, bo mogą się okazać jak tamte :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy na jakie trafisz. Ja mam 2 pary chińskich z różnych źródeł i 1 parę oryginałów (kupiłem uszkodzonego pada za 40zł - moduł radiowy padnięty ale na kablu na PC działa OK ;) )

Jedne są widocznie różne i gorszej jakości, a drugie są nie do odróżnienia bez świadomości gdzie trzeba patrzeć żeby widzieć różnicę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wszystko są podróby ale praktycznie nie do odróżnienia od oryginałów.

Mam oryginały i te chińskie podróby i są praktycznie identyczne na wygląd i w dotyku.

Przy chińskich trzeba jedynie ewentualnie dociąć nożykiem do tapet odstające nie do końca obrobione paski.idące w poprzek rantów analogów.

Nie zgadzam się. Kilka stron wstecz wrzuciłem zdjęcia porównawcze oryginałów i replik. Różnica jest spora. Nawet w średnicy tego okręgu.

Chyba że masz jakąś inną, lepszą, replikę. Ja mam te za 9.90 z allegro.

Edytowane przez konstant

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja i Sephirot mamy z Amazona i powiem, że są bardzo dobrej jakości. Jak w sklepie sobie sprawdzałem z ciekawości oryginalne gałki na padzie to różnicy nie było praktycznie żadnej.

Nie wiem jak z tymi z allegro, ale pewnie i tutaj są lepsze i gorsze wersje, jak wszędzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać że tak jak byłem stanowczo negatywnie nastawiony do DS4 tak kilka dni temu, kiedy nabyłem swoją konsolę, totalnie zmieniłem zdanie.
Z różnych, niewiadomych dla mnie względów trzyma się to o niebo lepiej niż pada od trójeczki, głównie jeśli chodzi o analogi.
Dodatkowo dodali głośnik, który w niektórych grach pogłębia immersję.
Te diody z tyłu tylko mi przeszkadzają, więc dla mnie mogło by ich nie być.
Dotykowa funkcja, fajna rzecz, szczególnie pomocna przy pisaniu. Niestety narazie trochę to za dziko chodzi [czyt. nie przyzwyczaiłem się], ale swoją funkcję spełnia.

Po negatywnych opiniach spodziewałem się plastikowego badziewia, nie mogłem uwierzyć że sony odwaliło by coś takiego, póki co pad oceniam pozytywnie i nie mam zastrzeżeń, zobaczymy za kilka miesięcy, szczególnie po ograniu Bloodborne'a, czy uda mi się go... zużyć ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, zamierzam wymienić analogi w moim ds4 na te od x1 i mam pytanie czy te będą dobre http://allegro.pl/grzybek-analog-drazek-do-dualshock-ps4-xbox-one-i4850442870.html

czy jakieś podróby?

Podaje link gdzie mozna obejrzeć jak wyglądaja orginalne gałki. Pochwalę się że sam posiadam limitowaną edycje XO Call of Duty

http://www.xbox.com/pl-PL/xbox-one/accessories/controllers/wireless-controller/call-of-duty-advanced-warfare-controller

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaje link gdzie mozna obejrzeć jak wyglądaja orginalne gałki. Pochwalę się że sam posiadam limitowaną edycje XO Call of Duty

http://www.xbox.com/pl-PL/xbox-one/accessories/controllers/wireless-controller/call-of-duty-advanced-warfare-controller

LOL a co to ludzie Google nie mają? Kilka stron wstecz są zdjęcia mojego autorstwa porównujące ori gałki do tych z allegro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL a co to ludzie Google nie mają? Kilka stron wstecz są zdjęcia mojego autorstwa porównujące ori gałki do tych z allegro

Widziałem jaklieś rozmazane piksele i nic więcej.. Czym ty to robiłeś ? Ami 66 ?

Edytowane przez literat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem jaklieś rozmazane piksele i nic więcej.. Czym ty to robiłeś ? Ami 66 ?

Ja widzę wyraźnie, na czym Ty to oglądałeś, na Rubinie?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotkał się ktoś kiedyś z problemem braku możliwości naładowania pada do pełna.Ładuje mi się tylko do jednej kreski czy pod PC czy pod PS4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem nowego pada z serii 221. Starego kurier odebrał ode mnie 20.11 :) Gumki zdecydowanie o wiele twardsze niż w tym starym z serii 211.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reklamowaliśmy w tym samym czasie, to może i do mnie niedługo kurier zawita. Mam nadzieję.

Jakiś mail wcześniej, albo telefon miałeś czy tak po prostu nagle zjawił się kurier?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie nic, żadnego kontaktu ze strony Sony. Kurier zjawił się niespodziewanie, dobrze, że akurat w domu byłem. Pada wysłano 4.12 bezpośrednio z Francji (Goussainville), kurier UPS.

Edytowane przez dreamtox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj też do mnie dotarł nowy ds. wysłany był 20.11, sony ci nic nie powie ja wczoraj do nich dzwoniłem to tylko tyle się dowiedziałem że 27.11 dotarł do francji i nic więcej nie wiedzieli a tu dzisiaj miła niespodzianka własnie chwilę temu kurier zapukał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha szczęśliwi ci, co wysłali pada 20 listopada :biggrin: Wracam sobie z pracy, a tu telefon od kuriera. Pad właśnie dotarł, nowiutki, seria 221. Sytuacja identyczna jak u kolegów powyżej - mail 27.11 i od tamtej pory cisza, a dziś kurier z padem. Teraz muszę poszukać paragonów, ale konsolę kupowałem chyba w styczniu, więc drugiego wyślę raczej po świętach dopiero.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ej ode mnie kurier odebrał pada 24 listopada a 30 dotarł do Francji. Cisza ;)

Edytowane przez LonsFenomenoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie miałem żadnej informacji, Fenomeno pewnie przyjdzie do ciebie do końca tygodnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lons powyższe posty powinny Cię nastroić optymistycznie - za 4 dni pad dotrze do Ciebie. Trzymam kciuki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×