Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zerkam do tego tematu co jakiś czas i naszło mnie pytanie: czy ktokolwiek używający konsoli powiedzmy te pół roku NIE MIAŁ problemów z tymi padami?

Mam od premiery Ps4, pad ten sam do dzisiaj. Ograłem kilka gier, cioram co jakiś czas w multi BF4 i nic, pad wygląda jak w dniu zakupu.

244be761908b46fa7a628323223c8045.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomo, już wizualnie widać że gumki są inne od tych co ja miałem w pierwszych padach.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam od premiery Ps4, pad ten sam do dzisiaj. Ograłem kilka gier, cioram co jakiś czas w multi BF4 i nic, pad wygląda jak w dniu zakupu.

 

Czyli Sony powinno wystąpić o zwrot kosztów za wymiany padów do EA Sports :biggrin:

 

edit: Sephirot słuszna uwaga, też mi się to rzuciło w oczy.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to pad premierowy, jedyny jaki miałem :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko. Tylko stwierdzam fakt że ja tak wyglądające gumki miałem w padzie po wymianie w serwisie oraz kupiony we wrześniu tego roku.

Premierowe u mnie i większości użytkowników miały inną fakturę co od razu widać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tomo: Z ciekawości - która seria? Ja w sumie dopóki nie zacząłem ostro grać w fifę online, to ze zdziwieniem czytałem wątek o pękających gumkach.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No spoko ale teraz jak go w dobrym świetle obejrzałem to widzę początki problemów. Są już pęknięcia i i zaczyna się spierać pod paluchem wierzchnia warstwa na dolnej krawędzi lewego analoga :wallbash:

2aca1fcef2bd7862d7ff4217652d2b92.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wierzchnia?

U mnie najpierw poszła wewnętrzna tak że gumki były luźne a wierzchnia to ostatni etap ścierania.

Zacznij szukać paragon :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fałszywy alarm :) Kurz i syf na gałce robił mnie w bambuko :pardon:

d9d29b2db54716855c2a95638733b30f.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

111 to chyba starszy model niż 211? To długo wytzymał. Ja miałem dwa 211 i w obu popękało, ale jak wspomniałem - to wina EA Sports :P Mi zaczęło pekać na wierzchu, a potem na krawędzi lewego analoga poprostu "dyndał" sobie wąski pasek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fałszywy alarm :) Kurz i syf na gałce robił mnie w bambuko :pardon:

d9d29b2db54716855c2a95638733b30f.jpg

Jakiś Chińczyk (po pijanemu) dał 200 litrów utwardzacza zamiast 100 i trafiłeś na ten produkt.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bananek

Nowe pady są dobre.

Ten po wymianie oraz nowy który kupiłem działają idealnie. Nic się nie ściera itp.

jakie maja nr ?

ja mam  biały 221

wydaje mi się ze w padach jest loteria bo trzeba by sprawdzać analogi a tego się zrobić nie da , na pewno produkują je osobno a analogi wyciągaja z wielkiegooo pudła podczas montazu :)

Edytowane przez Chazy_Chaz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe są właśnie 221 i mają lepsze gumki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja, mimo, ze moj pad (211) wydaje sie w porzadku, zafunduje mu wycieczke od Francji. Nowy pad, ktory mi przyslali za 131 jest 221, to 211 tez dostanie wycieczke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś pomóc w sprawie podłączenia pada ps4 do pc? Postępowałem zgodnie z poradnikiem z pssite i nadal program ds4tool nie wykrywa mi pada, na windowsie 8.1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widocznie coś pominąłeś lub zrobiłeś źle.
Szklanej kuli nie mamy.

 

...chociaż z drugiej strony możesz spróbować zainstalować sterowniki o czym poradnik nie wspomina? 

 

DS4Tool 1.2.2 > Virtual Bus Driver > ScpDriver.exe

 

 

...i czy sparowałeś kontroler po bluetooth z PC? Share + (PS)

 

Upewnij się że masz zainstalowane wymienione w poradniku programy/dodatki windows.

Zainstaluj te sterowniki któe podąłem wyżej i sparuj pada z PC po bluetooth (przytrzymaj share + (PS) oraz dodaj urządzenie w windowsie).

Przed odpalaniem DS4 uruchom ScpServer.exe albo dodaj go do autostartu.

 

U mnie bez problemów działa. 

 

Tak to na marginesie ten poradnik jest z dupy.

Edytowane przez SephiroT
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konfiguracja:

Płytkę programujesz pod Windowsem firmware pod PS4 (firmware oraz jasny tutorial jest na stronce).

Podpinasz Bluetooth, klawiaturę i myszkę (chyba oczywiste).

Instalujesz Ubuntu lub inną dystrybucję linuxa (dual boot, live USB - wedle woli - ważne żeby trzymał ustawienia).

Instalujesz GIMX'a.

Robisz nową konfigurację i wykonujesz polecenia krok po kroku jak na ekranie:

- podpinasz najpierw wpada i wybierasz z listy - po wciśnięciu OK pada można wypiąć

- podpinasz zaprogramowaną płytkę, przepinasz ją do PS4 i po kilku sekundach przepinasz do PC po czym można ją odpiąć i nie będzie potrzebna do ponownej konfiguracji

Używanie:

- wybierasz lub tworzysz config przycisków.

- włączasz pada którego wcześniej skonfigurowałeś - nie musi być podpięty do PC ale jest skonfigurowany na łączenie się z PC a nie z konsolą - przekazuje sygnał pomiędzy PC a PS4 - jak chcesz go ponownie używać z PS4 wystarczy go podpiąć kablem i włączyć. Pamiętaj żeby pad był naładowany - można go ładować w trakcie używania.

- na PS4 "wybierasz" pada i grasz.

Wszystko oczywiście w celach informacyjno/edukacyjnych.

608ab0705e0c3d60c1131143df297063.jpg

Przy PS4 nie trzeba nic lutować nawet bo potrzebna jest tylko płytka Teensy.

Można tym sposobem podpiąć pada od XO do PS4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem ale Ubuntu ma problemy ze sterownikami do pada od XO.

Nie chciało mi się z tym grzebać i pad jest u brata.

Jeżeli tylko uda się podpiąć pada pod Ubuntu to tak, tylko nie wiem jak z wibrą.

Można nawet podpiąć drugiego DS4 ...cokolwiek co ruszy na Ubuntu.

Żeby było ciekawiej Matlo zbiera na kierownicę vi będzie można podpiąć każdą kierownicę tym sposobem jeżeli kupi i to rozpracuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

...chociaż z drugiej strony możesz spróbować zainstalować sterowniki o czym poradnik nie wspomina? 

 

DS4Tool 1.2.2 > Virtual Bus Driver > ScpDriver.exe

 

 

Dzięki, to było właśnie to:)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja wam normalnie powiem, że po kilku miesiącach przycisk L2 (SAM!!!), tak sam przestał skrzypieć i to nagle, z dnia na dzień :laugh: :laugh:

Normalnie tyle radości i błoga cisza :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jam ma pada z seri 211 od praktycznie premiery PS4 (drugi sort po premierze na Polskę) czyli konsole dostałem na początku Grudnia i gałki takie same jak u Tomo. Prawda jest taka że może trochę lewa dostała po dupie od żony która załatwiła ją lekko paznokciami i już się zrobiły takie śliskie bardziej. Wymieniłbym na gałki od xOne bo są lepsze,  ale do chwili obecnej chyba nie wiadomo które to są na allegro te dobre po których nie zostaje szpara w padzie ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o szpare, bo ja mam z Amazona gałki, są świetnej jakości i przeżyły już w cholerę godzin ostrego ciorania w Destiny i cały czas wyglądają jak nowe. No i właśnie minimalna szparka jest, ale jest ona wręcz mikroskopijna, więc nie zwracał bym sobie tym głowy.

Ja gałki z XO polecam, niestety jest to jedna jedyna rzecz która wypadła lepiej u konkurencji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gałki, wykonanie pada jak i konsoli bije ps4 na głowę, mówię oczywiście o jakości materiałów. O stabilności live chyba każdy wie kto prowadzi :-)

Edytowane przez czeskimaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×