Skocz do zawartości
pack

Next Car Game

Rekomendowane odpowiedzi

Nowa gra od twórców Flatouta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BugBear to studio. Projekt na razie nazywa się "NextCarGame", także zmieniam nazwę tematu.

Mam nadzieję, że zrobią grę na PS4 już, bo Flatout w wersji PS4 to będzie miazga po prostu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że to jeszcze na ps3 będzie. A tak w ogóle to nie było jeszcze ani jednego flatouta na ps3 nie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie było Flatout na PS3 niestety. Jak będzie ta fizyka, albo i lepsza to będzie gites.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest materiał video z gry:

 

 

Czyli potwierdza się, gra która czerpie garściami z FlatOut w końcu pojawi się na next-genach :)

Na chwilę obecną gra wychodzi tylko na PC, jeśli chodzi o PS4/XO to twórcy mówią, że jak zbiorą odpowiednią ilość kasy to nie ma problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra wygląda podobnie co Dirt Showdown tzn wraki na torach itp :)) Nie wiem jakie jeszcze inne gry były podobne bo sorry ale nie grałem w inne :))

Ogólnie to gra strasznie mi sie podoba i na bank ją kupie/ dostane i pobiore w PS+ hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagraj we Flatouta, bo to poprzednia gra studia BugBear, która zyskała ogromną popularność, ale niestety tylko na PC.

Z tego co widzę to tutaj obierają tą samą drogę co we Flatoutcie, także wprawę mają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hoho Flatout... moim zdaniem najlepsza sciganka na ps2... taka destrukcyjna. :) Kiiedy to ma wyjsc??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to, że póki co gra nie jest oficjalnie zapowiedziana na konsolę, tylko PC póki co.

Jednak sami autorzy mówią, że nie widzą problemu w przeniesieniu gry na konsole.

 

A kiedy ma wyjść to nie wiadomo chyba jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam demko technologiczne z preordera i powiem wam, że jest ok, ale Beam NG po prostu jest 100 poziomów wyżej jeśli chodzi o zniszczenia, tylko, że tam nie da rady tylu pojazdów wysymulować. Oczywiście to dopiero demko i niecierpliwe czekam na pełną wersję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze nie demko, na razie to tylko demo technologiczne które wymaga wiele pracy jeżeli chodzi o prowadzenie aut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×