Skocz do zawartości
pablos_83

PlayStation 4 Eye

Rekomendowane odpowiedzi

MIałem okazje pobawić się konsolą testową i mam pewne obawy co do ply roomu. Czy to nie bedzie tylko zabawa na 30 minut i to wszystko?  W wersji testowej był to tylko zestaw mini gierek jak to bedzie na premierze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie jest to bajer nadajacy sie do sklepow, gdzie ludzie pobawia sie tym kilku minut. Nie wiem po co mial bym tego uzywac w domu? Ciezko nawet nazwac to gra… 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od wieku gracza.

Na pewno moja 4 letnia córa pobawi się tym dłużej niż ja ;)

...zwłaszcza że jest to w konosli od początku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie wydaje mi się że ludzie zbyt serio traktują to jako gra. PS EYE ma za zadanie wykrywać ruch a wszystkie dodatki typu gry, nagrywanie osób przed (chyba że ktoś chce stremować), mikrofon, rozpoznawanie twarzy to tylko dodatkowy bajer.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najnowszy software update do ps4 camera ma pozwolic na full body motion tracking oraz sledzenie do 4 graczy jednoczesnie. Stawia to kamerke na rowni z kinecktem.

http://www.computerandvideogames.com/438877/new-software-enhances-ps4-cameras-full-body-motion-tracking/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najnowszy software update do ps4 camera ma pozwolic na full body motion tracking oraz sledzenie do 4 graczy jednoczesnie. Stawia to kamerke na rowni z kinecktem.

http://www.computerandvideogames.com/438877/new-software-enhances-ps4-cameras-full-body-motion-tracking/

I to jest świetna wiadomość mimo ze przez dwa lata kinecta w xboxie używałem moze 3 razy a kupiłem go tylko przez przypadek w zestawie na amazonie w śmiesznych pieniadzach. Myśle ze za 200 zł z hakiem można nabyć taką kamerkę i niech leży a nawet jak bedzie używana okazyjnie na imprezie jak znajomi wpadną.Sony widzi ze przyszłość takich gier opiera sie bez niczego w rekach i dobrze :) Tylko ciekawe kiedy update wypuszczą.Zapewno początki beda takie same jak na xboxie a nawet i gorsze ale z czasem dojdą do odpowiedniego poziomu ze kamerka sony bedzie miała szerokie zastosowanie do gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myslicie czy kamerka z USA bedzie dzialac z Polska czworka? Wydaje mi sie ze powinien ale wole sie upewnic moze ma ktos info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu ma nie działać? Przecież to ten sam sprzęt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście jakiś test kamerki do PS4? Ciekawi mnie jak sprawuje się w małym pomieszczeniu i jak jest z jakością dźwięku i obrazu na nagranych filmikach i streamach. Podlinkujcie proszę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tetu nie widziałem ale z tego co zauważyłem to łapie pada nawet z małej stosunkowo odległości- bawiłem się trocgę playroom'em dziś, pad był na dość krótkim kablu i kamerka go wykryła bez problemu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, tak sie sklada , ze jestem posiadaczem ps4 i kamerki od dzisiaj, powiedzcie mi do czego ja mozna wykorzystac oprocz playroom'u ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie wiele:

- Logowanie przy użyciu rozpoznawania twarzy

- dodawanie miniaturki z twarzą przy streamowaniu gier

- kamerka sprawdza po światełku który pad jest którego gracza

Więcej nie wiem, może ktoś się dopisze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy sony ma w planach np skype?


Na razie nie wiele:

- Logowanie przy użyciu rozpoznawania twarzy

- dodawanie miniaturki z twarzą przy streamowaniu gier

- kamerka sprawdza po światełku który pad jest którego gracza

Więcej nie wiem, może ktoś się dopisze.

no to ja jeszcze z wlasnego doswiadczenie wiem o sterowaniu glosem jak narazie w j. angielskim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo do gry Just Dance 2014 wraz z kontrolerem move potrzebna kamera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie niegdzie można już poczytać aby unikać ustawiania konsoli na rozpoznawanie twarzy ,kamera nie wylapuje dokładnych rys twarzy a wiąże sie to z szybszym shakowaniem naszego konta ,głównie chodzi o szczytanie przez hakerów danych z naszej karty powiązanej z kontem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podrzuć jakiegoś linka bo nie rozumiem co ma piernik do wiatraka?

Dodanie nowej konsoli to usunięcie karty.

Na stronie konta SEN nie jest widoczna karta tylko kilka jej cyfr. Pisze o linki do źródła bo na razie nie rozumiem jak może mieć na konto wpływ rozpoznawanie twarzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za linka. Już rozumiem o co chodzi.

Śmieszna i rozdmuchana sprawa, ponieważ jeżeli wykorzystujesz rozpoznawanie twarzy, to z poziomu konsoli.

Nie sprawdzałem, bo nie mam jeszcze konsoli (załapałem sie na drugi rzut) ale w PS3 logując się swoim kontem na inną konsolę albo trzeba wpisać jeszcze raz dane karty, albo zostają one usunięte w ramach bezpieczeństwa. Zakładam że w PS4 jest podobnie.

Co to za hakier który nam sie "włamuje" do konsoli którą musi fizycznie mieć w posiadaniu i jeszcze nasze zdjęcie? Kolega żartowniś? Młodsze rodzeństwo/dzieci? ;)

Kupi co najwyżej coś na nasze konto ale dnaych nie dostanie ;) Pic na wodę z tymi hakerami żeby się dobrze czytało.

Poza tym na koncie jest możliwość ustawienia ponownego wpisywania hasła przy zakupach, więc jak dla mnie karta jest bezpieczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem co przeczytałem .

Było jeszcze kilka takich artykułów tylko teraz nie mogę ich znalezsc bo wszystkie czytałem z poziomu telefonu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tego piszę, że czytając to na spokojnie nie ma się czym przejmować.

To że rozpoznawanie twarzy zadziała również ze zdjęcia jest oczywiste. To żeby ktoś mógł wejść na konsolę jako "ty", to musi miec do niej fizycznie dostęp. Mając rodzeństwo,dzieci lub częstych gości chyba logicznym jest potwierdzanie zakupów hasłem ;) ale "PS4" i "haker" w nazwie gwarantuje dużo wejść i popularność artykułu. Taki trik marketingowy pismaków ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Euro? W Euro jest też tańszy zamienik ale z wyglądu masywniejszy o wiele bo również do Konnect'a jest.

...brak jakiegokolwiek montowania to ogromny minus.

Jedyne co Sony dało do kamerki to dwustronna taśma klejąca ... naprawdę Sony??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do gier potrzebne są jakieś dodatkowe kontrolery czy wystarczy sama kamerka? Bo nie wiem czy kupić konsolę z jednym padem i kamerke osobno czy jakis zestaw z dwoma padami i kamerka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam


Na yt jest sporo filmikow z unboxingu Playstation Camera, na ktorych widac ze w zestawie z kamerka jest tez uchwyt na tv. Kupilem osobno kamerke jednak w kartoniku nie ma uchwytu.  Niektore pudelka ps camera wygladaja tak http://cdn.dualshockers.com/wp-content/uploads/2013/10/PlayStationCamera.jpg a inne (w tyme moje) tak https://www.gamesloungestore.com/wp-content/uploads/2013/11/Playstation-4-camera.jpg


Czy tylko w tej 1 wersji jest dodatkowy uchwyt ?


Edytowane przez marcinos9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×