Skocz do zawartości
ONE

Thief

Rekomendowane odpowiedzi

W jakiej rozdzielczości i w jakim FR będzie "śmigać" Thief?

 

Natywne 1080p i 30 klatek.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że ta gra wygląda ładnie to ja już wiem. Teraz chciałbym się dowiedzieć jak jest w niej procent takich "OSOM moments" jak ta ucieczka przez walący się most... W starym Thiefie właśnie najbardziej satysfakcjonujące było wejść i wyjść niczym duch(uprzednio wrzuciwszy Ramireza do dziury z burrickami) a tutaj to wygląda trochę jak finał filmy Baya.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że znajdą jakiś poziom na którym nowi gracze i starzy będą się dobrze bawić.

Takie akcje z walącym się mostem mi nie przeszkadzają o ile to nie będzie standardem w każdej z misji.

Na razie im więcej oglądam filmików tym bardziej chcę już zagrać w tą grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takze czekam na Thief, zapowiada się świetnie. Dishonored bardzo przypadł mi do gustu, ale w Stare Thief'y nie grałem, chociaż lubuje się w skradankach. Czekamy! ;-)

Edytowane przez unknown3d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całą kolekcję Thiefów można kupić na allegro za dychę - mega polecam bo to po dziś dzień najlepsza gierka stealthowa. Po kilku drobnych zabiegach wszystko elegancko śmiga pod win7(a jakbyś miał problemy z odpaleniem to pisz)

Edytowane przez Danny Boy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pełne gacie ;) :D Z Thiefem jestem od 1 części :) :) Czekam ze zniecierpliwieniem ;)

 

I miał być BF4 na PS4, ale PLN-y zostawiam na Thiefa skoro to już w Lutym ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://hatak.pl/artykuly/garrett-mistrz-zlodziei

Ciekawi mnie ta swoboda pomiedzy aktami/misjami. Jak to wyglada czy mamy cos na kszalt sandboxa czy cos dopoki nie pojdizemy dalej z fabula.

Ehh ja juz chce grac =]

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba znać poprzednie części aby zagrać w tą?

Te filmiki i screeny zaczynają mi się podobać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba znać poprzednie części aby zagrać w tą?

Te filmiki i screeny zaczynają mi się podobać.

Najnowsza osłona jest restartem serii i nie ma żadnego powiązania z poprzednimi odłonami(podobnie jak wydany niecały rok temu Tomb Raider.) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pooglądałem trochę filmików i muszę przyznać że z gry mi całkowicie obojętnej, thief stał się pozycją prawie obowiązkową :)

Świetny jest klimat tej gry.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem w poprzednie części, ale gra przypomina mi Dishonored i Deus Ex HR, więc jestem na tak:-)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem w poprzednie części, ale gra przypomina mi Dishonored i Deus Ex HR, więc jestem na tak:-)

No dokladnie z tym ze imo klimatycznie Thief bije oba te tytuly razem wziete. Ja preorder juz mam zamowiony.

Zastanawiam sie tylko jak bedzie wygladal Challenge mode. Jest leaderboard jak zrobia to dobrze, to rywalizacja z przyjaciolmi moze ztrzymac nas przy tej grze na dluzej]=]]]]]

Thief has gone gold! Dali nam nowy zwiastun jest moc!

http://www.pssite.com/news-30904-zlodziejska_profesja_szczegolowo_omowiona_na_dlugim_zwiastunie.html

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy dobrze zinterpretowałem końcówkę, będą potwory? Z tego co słyszałem, w starszych thiefach były etapy z potworami (nie wiem, nie grałem). Jest moc, gra była mi również obojętna, ale teraz wiem, że łykam na premierę, te wszystkie animacje czynności rąk bohatera są genialne w swojej prostocie, no i klimat aż się wylewa z ekranu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem w poprzednie części, ale gra przypomina mi Dishonored i Deus Ex HR, więc jestem na tak:-)

 Heh. Ja powoli rozgrzewam się pod Thiefa. Właśnie zakupiłem Dishonored, co prawda już grałem wcześniej ale teraz mam wersję GOTY i przejdę sobie jeszcze raz wraz z dodatkami,  później przejdę DeusExa który zalega mi na dysku od czasów gdy był w plusie a jakoś nigdy nie było czasu go ograć. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy dobrze zinterpretowałem końcówkę, będą potwory? Z tego co słyszałem, w starszych thiefach były etapy z potworami (nie wiem, nie grałem). Jest moc, gra była mi również obojętna, ale teraz wiem, że łykam na premierę, te wszystkie animacje czynności rąk bohatera są genialne w swojej prostocie, no i klimat aż się wylewa z ekranu.

Dobrze zinterpretowales, jakolwiek to moze sie wydawac dziwne i dziwne;p Pasuje to bardzo do tej gry, nie wiem dlaczego poprostu pasuje;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy, 6 minutowy zwiastun.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Właśnie zwiastun mnie kupił :P i teraz przymierzam się do pre-ordera, ale nie mam zamiaru nabijać kabzy zdziercom z Polski, patrzę raczej na rynek brytyjski. Przeglądając oferty, można wyrwać Thief-a już za ok 35F http://www.thegamecollection.net/thief-ps4.html albo http://www.simplygames.com/info/20011/Thief-The-Bank-Heist-Edition-PS4

 

Pytanie tylko, czy to realne oferty? (robił ktoś tam zakupy?) sklepy dla mnie nieznane, a na zavi cena o 10F wyższa, czyli taka Polska :)

Edytowane przez Laptok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×