Skocz do zawartości
ONE

Thief

Rekomendowane odpowiedzi

Piekne i mroczne, mm spore oczekiwania odnosnie tej produkcji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzał, zatęsknił za tym klimatem i stwierdził, że BIERE!! ;)

 

To tyle jeżeli chodzi o mnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Sporo osób kupi w dniu premiery z 2 powodów:

1) Ponieważ stary, dobry thief z lat dzieciństwa wraca

2) Bo nie ma w co grać na nowym sprzęcie :E 

Edytowane przez Starh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Na Amazon.co.uk jest metalowy box plus DLC za 44 funty z darmową wysyłką.

http://www.amazon.co.uk/Thief-Limited-Metal-Bonus-Mission/dp/B00IAL7WWK/ref=sr_1_1?s=videogames&ie=UTF8&qid=1392195137&sr=1-1

Fajnie wsystko tylko najprawdopodobniej nie jest w polskiej wersji, choć nie jestem pewien. W sklepie Square Enix w opisie stoi że nie ma wersji PL na PS4 

https://store.eu.square-enix.com/emea_europe/games/ps4/Thief-EN-Export.php

czyli wydanie europejskie będzie raczej bez napisów. Oczywiście gra zakupiona w Polsce będzie zlokalizowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Na Amazon.co.uk jest metalowy box plus DLC za 44 funty z darmową wysyłką.

http://www.amazon.co.uk/Thief-Limited-Metal-Bonus-Mission/dp/B00IAL7WWK/ref=sr_1_1?s=videogames&ie=UTF8&qid=1392195137&sr=1-1

Fajnie wsystko tylko najprawdopodobniej nie jest w polskiej wersji, choć nie jestem pewien. W sklepie Square Enix w opisie stoi że nie ma wersji PL na PS4 

https://store.eu.square-enix.com/emea_europe/games/ps4/Thief-EN-Export.php

czyli wydanie europejskie będzie raczej bez napisów. Oczywiście gra zakupiona w Polsce będzie zlokalizowana.

36 funtów z przesyłka tutaj http://www.thegamecollection.net/thief-ps4.html :) Cena imo najlepsza - 182zł (po dzisiejszym kursie)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

36 funtów z przesyłka tutaj http://www.thegamecollection.net/thief-ps4.html :) Cena imo najlepsza - 182zł (po dzisiejszym kursie)

Zgadza się, jest taniej :) Jeśli komuś nie zależy na stalowym boksie, to jest to bardzo dobra oferta. Dwa funciaki wysyłka czyli zamknie sie w okolicach 200pln. Wersja niestety pewnie oryginalna, bez polskich napisów, a w przypadku tej gry lepiej mieć napisy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra rada. Nie śpieszcie się z tym tytułem. Naczytałem się, naoglądałem. Na YT jest sporo pierwszych wrażeń recenzentów z 4 godzinnego gameplayu. Zapowiada się, że będzie wiało nudą. Nic nie zapowiada wciągającej fabuły. Ciekawych postaci na horyzoncie też nie widać. Graficznie to cross-gen. Łażenie po ciemnych korytarzach to trochę za mało na hit. Wygląda na ubogą wersję Dishonored. Obym się mylił, bo bardzo, bardzo bym chciał, żeby to był tytuł z najwyższej półki. Przy czym tak jak zaznaczyłem na wstępie, na chwilę obecną niewiele jeszcze wiadomo na temat tej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Grabeq moze dla ludzi ktorzy nie grali w pierwowzor i spodziewaja sie niewiadomo czego. Dla tych ktorzy grali ta gra to absolutny must have=]

Edytowane przez kosciarz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli rzeczywiście tak mocno będzie przypominał pierwsze części, to rozumiem. Sentyment ma ogromną moc ;) Nie chcę wróżyć z fusów. Mój post miał bardziej na celu przekonanie tych, co się zastanawiają i chcą łyknąć Złodzieja z braku lepszych, żeby zajrzeli do komentarzy na temat gry i unikneli ewentualnych rozczarowań. Nadto ja należę do tych, którzy strasznie się wynudzili przy Deus Ex: HR, więc jeśli Eidos - Montreal pójdzie w tym kierunku, to ja dziękuję bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A widzisz, co kraj to obyczaj :P dla mnie Deus to była gra TOP 10 poprzedniej generacji i jeśli Thief będzie podobny oraz dołoży swój specyficzny klimat, to już mi wystarczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jeżeli rzeczywiście tak mocno będzie przypominał pierwsze części, to rozumiem. Sentyment ma ogromną moc ;) Nie chcę wróżyć z fusów. Mój post miał bardziej na celu przekonanie tych, co się zastanawiają i chcą łyknąć Złodzieja z braku lepszych, żeby zajrzeli do komentarzy na temat gry i unikneli ewentualnych rozczarowań. Nadto ja należę do tych, którzy strasznie się wynudzili przy Deus Ex: HR, więc jeśli Eidos - Montreal pójdzie w tym kierunku, to ja dziękuję bardzo.

Ja w deusa nie gralem tego "nowego". Skradanki jako takie mnie nie bawia, ale Thief to cos innego. To byla pierwsza gra w ktorej sie "zakochalem". Jesli sam feeling z gry zostanie zachowany dla mnie to juz wystarczy zeby sie w niej zakochac poraz drugi i poplynac=] Bede na bank probowal przejsc gre na Iron Man. Czy mi sie uda, czy sie zniechece nie wiem, ale na pewno bede mial duzo zabawy. Jest jeszcze opcja Challenge Maps. Prawdopodobnie beda to misje z watku glownego, ktore beda mialy z gory narzucona sciezke. Tak mi sie gdzies obilo o oszy. To moze (rywalizacja punktowa na leaderze)wydluzyc zywot gry niemilosiernie. Ja nikogo nie bede przekonywac bo kazdy lubi to co lubi. Jednakze wiem ze ludzie po tym co widzieli sa juz kupieni albo nie=] Kto sie nie zdecydowal, niech czeka na recenzje itp. Ofc chcialbym zeby gra sie dobrze sprzedala i wyszla kolejna odslona.Aczkolwiek moglbym Cie zrozumiec z obawami i tych ktorzy nie grali w poprzednie odslony. Wlasciwie kazda misja bedzie wyglada niemalze tak samo, bedize sie roznil tylko layout pomieszczen... Anyway na dzien dzisiejszy dla mnie ta gra obok Evolve i Destiny to skarb. Choc jak wyjda te 2 ostatnie to Thief zniknie w cieniu.

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamówiłem z twojego linku dziękujka bo cena rewelacyjna.

Nie wiadomo jaka będzie wersja językowa? znaczy czy będzie PL 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byłbym zdziwiony jakby tam się PL znalazło, raczej full Eng

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nic to kupię gdzieś w PL bo gra zapowiada się ciekawie, głównie klimat mi się podoba, taki klimatyczny klimat jest w tej grze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byłbym zdziwiony jakby tam się PL znalazło, raczej full Eng

Podejrzewam, że tak jak w przypadku TR gra wydana w Anglii będzie mieć polskie napisy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

One dzieki serdeczne za link=]

Klimat genialny, poprostu genialny. Poza jednym momentem, ogladalem filmik na sluchawkach, jak pod koniec uslyszalem ta muze to myslem ze cos mi sie w tle zalaczylo...porazka imo. Mam nadzieje ze bedzie mozna to w p..zdu wylaczyc.

@down Widamo nie kazdemu przypasi taki tryb gry. Co do trudnosci, mozna wszystko wylaczyc i gra wyglada tak jak pierwszy thief. Mozna nawet wylaczyc to co Garet mowi. Jakby nie bylo sa to bardzo duze podpowiedzi. Jak np cos tam mowil ze okno przez ktore musi wyjsc znajduje sie na pietrze. Jak wyjde przez to okno to juz nie bede mial mozliwosci powrotu w to miejsce. To tez jest ulatwieniem. Na szczescie mozna wszystko "TURN OFF" . Pozatym tryb "Iron Man" moze nie tyle co wydaje sie trudnym, a bardziej bym to nazwal sadystycznym, ale napewno bedzie to wyzwanie=]

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wieje nudą, niestety... I za łatwe się to wydaję. Pewnie jak wyłączę wszystkie ułatwienia to zacznie się prawdziwa gra i prawdziwy klimat. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ kombinujecie, noo i co wydasz ile?? 210 czy 220 zł :P

 

A jak poczekać do dnia premiery to spokojnie za te 220 zł kupicie grę, od zawsze jak wychodzi jakiś rozpoznawalny tytuł to pojawia się w gazetkach "markietów"...

 

Ja tak AC IV za 200 zł kupiłem w MM...

 

Ale róbta jak chceta... Ja tam poczekam i jak człowiek w dniu premiery pójdę i kupię wersję PL, bez kombinowania... (Tak tak kupię w dniu premiery :P Bo mam ciśnienie na Thiefa, taki sentyment z młodości... :P).

 

PS: Co innego jak była by gra do wyrwania za ok.150 zł ze sklepu zagranicznego... Ale przy takich różnicach kilku zł to ja dziękuję...

 

Ale widzę, że "cebulaczki bedom" się składać na 4, albo zamawiać bo o 8 zł taniej wyjdzie i płakać, że zapłacili a gry nie ma albo że za długo idzie ;)

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. Na czym dokładnie będzie polegać tryb 'IRON MAN'?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zginiesz lub z jakiegoś innego powodu zawalisz misję, zaczynasz całą grę od nowa :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

PS4 1080p 30 kl/s

XONE 900p 30 kl/s

@Digital, jakie 210? Chyba że w "grajdole" ;) w WB cena ok 180 zl z przesyłką

Edytowane przez Laptok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×