Skocz do zawartości
ONE

Thief

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli to będzie stałe 30FPS bez żadnych frame dropów ,to można to przełknąć. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jeżeli to będzie stałe 30FPS bez żadnych frame dropów ,to można to przełknąć. ;)

No to nie jest gra akcji, wiec raczej mozna byc o to spokojnym.

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Pierwsza oraz czwarta misja plus omowienie kilku opcji, wlasciwie nic nowego.

Kolejny zapis "livestream`u" to samo co wyzej z tym ze na koncu od +- 46 minuty omawiaja i pokazuja challenge mode, co mi osobiscie bardzo sie podoba.

http://www.twitch.tv/gamesradar/c/3753266

Z ciekawszych rzeczy mozemy sie dowiedziec ze:

Portu na Vite nie bedzie(tego chyba nikt sie nie spodziewal), ale oczywiscie bedzie mozna grac przez remote play na ps4.

Dodatkowa misja dodawana do preordera z bankiem, bedize dostepna od pierwszego dnia jako dlc.

Beda tez dodatkowe boosty dostepne jako "dlc" cos w rodzaju boosterow jakie byly do Battlefielda np assault pack? Cos takiego tam bylo. W kazdym razie bedize mozna kupic "booster" w zaleznosci od preferowanego stylu gry : Ghost, Predator, Oporunist. Na zasadzie Predator pack bedzie zawieral np upgrade luku i strzal itd. Dla mnie to zbedne.

Challenge mode wyglada naprawde fajnie. Na poczatku beda dostepne 2 mapy. Zaloze sie ze dodatkowe beda jako dlc.

Jeszcze kilka dnia , jeszcze kilka dni...

Edytowane przez kosciarz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ktoś jeszcze brał ze stanów? 25.02 wielkie ssanie :biggrin:

Edytowane przez m0rph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie, poczekam sobie grzecznie do piatku. Czekalismy 10 lat, 2 dni nie zrobia roznicy;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozna oglądać stream z thief, na ustream i twitch często ktoś puszcza rozgrywkę ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

mozna oglądać stream z thief, na ustream i twitch często ktoś puszcza rozgrywkę ;)

Ano mozna, tylko po co. Dziesiatki razy widzialem juz pierwsza oraz czwarta misje. Wiecej spojlerow nie chce przed premiera=]

Podobno w ostatniej misji jest mega zabawa swiatla-cienia. Gosciu ktory przechodzil mowil ze zginal tam z 40 razy. Cos czuje ze wielu ludzi bedize przeklnac i rzucac padem o sciane na Iron Man mode

Jest dosc ciezko i bardzo klimatycznie jesli gra sie z "czystym" ekranem.

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Połtorej godziny gameplay'a z wersji na xboxa one, gra prezentuje się bardzo ciekawie,

http://www.youtube.com/watch?v=wVy9a3dpjSY

Na utubie mozna juz caly walkthrough obejrzec, pytanie tylko po co? I tak juz znam na pamiec caly chapter 1 oraz 4 bo te dwa pokazywali przy kazdej mozliwej sytuacji. Wiecej spojlerow mi nie potrzeba. Ja przy pierwszym moim przejsciu wylacze wszystkie opcje , HUD bedzie u mnie calkowicie czysty, focus wylaczony i tak dalej. Chce sie bawic gra, przez to czas potrzebny na ukonczenie wydluzy sie niemolosiernie. Widzialem kawek jakies misji gdzie bylo tajne przejscie i trzeba bylo wcisnac cegle. Bez focusu bedize to arcy trudne do znalezienia( no moze poza tym jednym miejsem bo juz wiem gdzie ten wlacznik jest). Zabawa, zabawa i jeszcze raz zabawa. Za drugim przejsciem pewnie wlacze sobie fucus i inne gowienka. Jednakze pierwsze przejscie musi byc bez absolutnie zadnej pomocy. Nawet jak bede sobie wlosy wyrywac ze czegos nie moge odszukac;p

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam o tej grze tych co grają i wstrzymałem się z zakupem. Jutro pojawią się recenzje i dopiero zobaczę czy warto. Dużo komentarzy jest mniej pozytywnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwie sie - zwroccie uwage na roznice na next genach - a ocena bedzie jedna i wspolna dla wielu serwisow :/

 

PS4:

 

 

X1:

 

 http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=wVy9a3dpjSY#t=3286

 

Ta sama sekwencja, a taka roznica...

 

PS. dla tych, ktorym sie nie zaladowalo odpowiednio:

 

PS4: 2min39s

X1: 54min46s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Loadingi są rzeczywiście bardzo długie na XO , natomiast te z ps4 są  błyskawiczne. Ciekawe czy wersje porównane przez ciebie są te same tz. np. ta z xo jest  płytowa a z ps4 cyfrowa. może to ma wpływ na takie różnice...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu raczej chodzilo o doladowywanie sie tekstur :D

Zupelnie jak stary dobry Skyrim, czy Rage...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu raczej chodzilo o doladowywanie sie tekstur :biggrin:

Zupelnie jak stary dobry Skyrim, czy Rage...

hehe... no tak teraz też to widzę, co nie zmienia faktu, że wersja na xboxa wczytuje się latami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Hahaha alez Xbox One to wspanialy next-gen :p zapier... nicza jak rakieta :p Dlatego mam PS4 bo pochlastal bym sie gdybym mial sie tak meczyc z gra. A loadingi przypominaja mi stare dobre czasy Commodore C64 (prawie tak samo dlugo wczytuje XO :p ;) ) tylko tam trzeba bylo srubokretem glowice ustawiac, choc cholera wie jak bedzie z tym magnetowidem od M$

Edytowane przez DigitalMan_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Irytujące są te embarga na recenzje. Gdyby gra była świetna to by się nie bali a tak to lepiej poczekać. 

Widzę że ps4 ma przewagę w każdej grze prawie nad XO :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno ta gra to taki crap że hej. AI gorszy niż thief 2, poziomy tunelowe, duzo by mówić poczytajcie sobie co ludzie pisza na neogafie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno ta gra to taki crap że hej. AI gorszy niż thief 2, poziomy tunelowe, duzo by mówić poczytajcie sobie co ludzie pisza na neogafie...

a ty poczytaj Fakt albo Teletydzien :p poczekamy zobaczymy. Nigdy nie biez za fakt zdania innych, taka rada :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no Panowie - prawda jest taka, ze Thief nie jest grą dla każdego. Wcale nie tak wiele osób ogrywających pierwszą odsłonę serii (nie po latach, ale na premierę) pozostało przy graniu. Thief przynajmniej w części "leci" na marce i dlatego do części młodszego pokolenia nie trafi w sposób w jaki trafi do starszego. Jak dla mnie to dev chcąc przyciągnąć więcej graczy sprawił, że grę będzie można przejść na zbyt casualowym poziomie co wpłynie na ogólną ocenę. Któremu recenzentowi będzie się chciało przechodzić grę na max hardcorze? Nikt mu nie zapłaci za 60h poświęconych na żmudne przechodzenie gry, nerwy i stres, tym bardziej, jak konkurencja już płodzi recki. Thief dostanie średnią ocenę 6/10 i wyżej ch..ja nie podskoczy - co wcale nie znaczy, ze dla osób, które wiedzą czego oczekują od tego tytułu, nie będzie grą na 9/10. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

a ty poczytaj Fakt albo Teletydzien :P poczekamy zobaczymy. Nigdy nie biez za fakt zdania innych, taka rada :P

Gaf mnie jeszcze nigdy nie zawiódł. Poza tym widziałem mapy poziomów itd, a pierwsze recki tylko to potwierdzą. preorder anulowałem już dawno. :P

Edytowane przez piernik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś zagląda czasem do Rocka to ostatnio powiesił vid nt Thiefa - oczekiwania względem tej odsłony itp. W 90% zgadzam się z tym co tam zostało powiedziane - trzeba być świadomym tego czego się oczekuje - wtedy będzie git :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×