Skocz do zawartości
deadmau49

Battlefield 4 [PS3]

Rekomendowane odpowiedzi

imo zakup pemium sie oplaca jak chcesz pozniej na ps4 sie przesiąść, bo premium przechodzi

dlatego właśnie zdecydowałem się na zakup :biggrin: PS4 na jesień mam zamiar dopaść, a dodatek ostatni pojawi się pewnie właśnie w okolicach września

okoń zajrzyj na PW!

Edytowane przez jodzio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ograłem już trochę pierwsze aktualnie dostępne dodatki. A więc tak zacznę od Chińskiej Nawałnicy. Mapy fajnie wyglądające, ale ich minusem jest rozmiar. Są wielkie, przypominają mi dodatek Armored Kill z BF3. Są motory, można dojechać ale jednak za dużo. Jedna mapka jest mniejsza i jest fajna.

Drugie Uderzenie czyli odgrzewany kotlet z BF3? Może i tak, ALE. Gra mi się najlepiej. Metro, oman, kaspijska czy burza po prostu są cool. Grałem chyba najwięcej i cały czas byłem happy :P Wyczułem lekkie lagi na zatoce gdy nadeszła burza piaskowa, jednak nie ma spadków FPS jak choćby z kurorta gdy zawala się budynek.

Najmniej przekonało mnie trzecie DLC Wojna Na Morzu. Na początek ogromne lagi na 2 z 4 mapek. Tutaj ograłem najmniej, ale lagi są mocno wyczuwalne.

Podsumowując stare mapki z BF3 rządzą i tak chyba zostaje.

O dziwo nie złapałem jeszcze ANI jednej zwiechy na mapkach z DLC.

Edytowane przez jodzio
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dość niecodzienne pytanie:

Kilka miechów temu przesiadłem się z x360 na ps3 i nadrabiałem excusiv-y a teraz przyszła pora na jakąś naparzankę multi :D Co prawda jestem zwolennikiem coda ale bf-em też nie gardzę i tu moje pytanie - czy nadal na serwerach jest sporo ludzi do grania? Wiecie - mamy nowe konsole itd. - nie chciałbym kupić bf4 na ps3 jeżeli miałoby się okazać, że na serwerach pustki  :shok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dość niecodzienne pytanie:

Kilka miechów temu przesiadłem się z x360 na ps3 i nadrabiałem excusiv-y a teraz przyszła pora na jakąś naparzankę multi :biggrin: Co prawda jestem zwolennikiem coda ale bf-em też nie gardzę i tu moje pytanie - czy nadal na serwerach jest sporo ludzi do grania? Wiecie - mamy nowe konsole itd. - nie chciałbym kupić bf4 na ps3 jeżeli miałoby się okazać, że na serwerach pustki  :shok:

 

Na twoim miejscu wziąłbym nawet trójkę, ludzi gra jeszcze sporo, a i tańsza będzie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trójkę już ograłem na x360 :D Czwórka, nowa na allegro lata po 80-90zł więc nie jest źle :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pustek nie ma, choć zdarzają się pierdnięcia na serwerze , lub mały gwałt respa i mecz mimo że zaczynał się 12x12 , to kończy się 8x9(np). gra fajna, jak grałeś w trójkę i dobrze ci się grało to czwórka ci podejdzie. trochę mapy imo za duże i czasem trzeba się szukać , ale skoro podstawka już jest do wyrwania za 80 złoty to bierz. będziesz miał trochę duuużą łatkę do pobrania bo gra trochę kulała( i kuleje nadal) jeśli chodzi o lagi netcody i inne wynalazki. ja mam takie dni że gram bez zwiechy godzinami i robię dobre wyniki , a czasem na godzinę mam trzy zwiechy , a jak daj boże gra pozwoli mi pograć chwilę to ubić nikogo nie mogę. ale gram , bo lubię klepać z gnata :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz BF4 jak kupisz sobie PS4 to se przeniesiesz:) Po przejsciu z CoDa na BF nie brakowalo ci FPSow?:)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nadal jest możliwe przeniesienie wersji z ps3 na ps4? ( tak to zrozumiałem w twoim poście :) )

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzisz, a ja już wyczaiłem że zwiechy mam tylko na prywatnych. na serwerach dice dawno ich nie miałem. dziwne to, jednemu tak drugiemu zupełnie inaczej :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nadal jest możliwe przeniesienie wersji z ps3 na ps4? ( tak to zrozumiałem w twoim poście :) )

przenieść to mozna statystyki, odblokowania i premium
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przenieść to mozna statystyki, odblokowania i premium

wersję można było przenieść do końca Marca za 39zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wersję można było przenieść do końca Marca za 39zł.

ja tak zrobiłem, musiałem też poprosić kumpla żeby zassał zakup ze swojej ps4 na moim koncie (samo kupno, nie cały produkt), bo ze stronki za pomocą pc się nie dało i mimo zakupu nie był on potwierdzony, nie był na liście zakupów, ps4 jeszcze nie mam, ale gra  jest ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tak zrobiłem, musiałem też poprosić kumpla żeby zassał zakup ze swojej ps4 na moim koncie (samo kupno, nie cały produkt), bo ze stronki za pomocą pc się nie dało i mimo zakupu nie był on potwierdzony, nie był na liście zakupów, ps4 jeszcze nie mam, ale gra  jest ;)

o kurczę sprytnie. A ja o tym nie pomyślałem :D PS4 mam zamiar na jesień kupić i lipka. Bez BF4 :D No ale wyjdzie Hardline :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jak sprawa wygląda z zakupem premium? Mogę do tego wykorzystać karty "podarunkowe"? Dostałem jedną na 100zł i mogę dokupić drugą, żeby mieć 200zł i spokojnie zakupię premium? Pytam, bo ktoś tu na forum gdzieś pisał, że nie mógł kupić jakiejś rzeczy z PS Store za kartę podarunkową i dopiero po dodaniu karty (internetowej\kredytowej) i wybraniu jej jako płatność się udało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o kurczę sprytnie. A ja o tym nie pomyślałem :D PS4 mam zamiar na jesień kupić i lipka. Bez BF4 :D No ale wyjdzie Hardline :D

na jesień to bf4 będzie grosze kosztował i będzie o wiele lepszym wyborem od hardline

Panowie a jak sprawa wygląda z zakupem premium? Mogę do tego wykorzystać karty "podarunkowe"? Dostałem jedną na 100zł i mogę dokupić drugą, żeby mieć 200zł i spokojnie zakupię premium? Pytam, bo ktoś tu na forum gdzieś pisał, że nie mógł kupić jakiejś rzeczy z PS Store za kartę podarunkową i dopiero po dodaniu karty (internetowej\kredytowej) i wybraniu jej jako płatność się udało.

znaczy sie Chodzi ci o zwykle zdrapki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie mozesz wbijac kody ze zdrapek-ja tak kupilem swoje Premium

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cuda się dzieją. Kupiłem premium i ponad tydzień żadnych zwiech gry.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jodzio cwaniak wziął łapówę :P

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja nie gram jakoś specjalnie często, bo czas mi na to nie pozwala, ale zwiechejuz dawno nie miałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: czy można grać w nultiplayer ( wersja gry PS3 ), z graczami z wersji ( PS4 ) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×