Skocz do zawartości
deadmau49

Battlefield 4 [PS3]

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko czy będzie możliwość rywalizacji między graczami z ps3 i ps4 czy nie jest wogóle gdzieś informacja na ten temat??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

ale w jakim sensie rywalizacja? ja gram na ps3, ty na ps4 i gramy razem online? bo nie ogarniam o jaką rywalizację chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kamel

Pewnie chodzi Ci o granie w multi, nie ma możliwości gry na PS3 z graczami grającymi na PS4.

Każda platforma ma własne serwery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kamel

Pewnie chodzi Ci o granie w multi, nie ma możliwości gry na PS3 z graczami grającymi na PS4.

Każda platforma ma własne serwery.

tak dokładnie chodzi mi o multi dzięki za szybką odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie bunnyhopów. Podobno po kilku skokach "postać" się męczy i staje w miejscu. :) Te windy, które są w tych "pobocznych" budynkach, można wyłączać z góry. Czyli jeden z drugim prosnajperem wjedzie na górę, odetnie "prunt" w windzie i jedyna opcja to będą helikoptery/jety, żeby się tego syfu pozbyć. :/ Commander Mode ma być opcjonalny, czyli będzie można grać bez tego, powinno Cię to Bananie pocieszyć po tym jak wyeliminowali Ci bunnyhoping. :) Nie będzie można też nóżek wciskać w ścianę, nareszcie, położyć się będzie można dopiero w momencie w którym mamy odpowiednio dużo miejsca od ściany. Nie jestem pewien, czy dobrze zrozumiałem, ale  ma być coś w stylu jesteś najlepszy w swojej drużynie, dowódca teamu przeciwnego może Cię oznaczyć na mapie, tak żeby mogli Cię wszyscy pięknie zobaczyć i polować na Ciebie... O_o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to glupota by byla z tym naznaczaniem najlepszego,bedzie to psulo zabawe dlaczego jeden kolo ma odpokutowac i byc zwierzyna,mam nadzieje ze to nie wejdzie w gre.Szkoda ze nie bedzie mozna skakac troche sie obawiam jak to bedzie wszystko wygladac z bf3 jestem zadowolony ogolnie mam nadzieje ze nic nie napsuja.

Edytowane przez PAWEL_VIP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skakać będzie można, ale postać ma się męczyć - czyli skakanie z jednego końca mapy na drugi, będzie ukrócone :D

Z tym zaznaczaniem (jeśli okaże się prawdą) to faktycznie zonk, ale z drugiej strony to może być fajny pomysł na tryb gry - najpierw chwilowy DM a potem najlepszy z drużyny zostaje zwierzyną łowną i reszta ekipy musi go bronić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Killzone 2 był taki tryb. Jeden losowy gracz zostawał celem, i jedna drużyna miała za zadanie go bronić, a druga w określonym czasie wyeliminować. ;) No, ale tu to ma być na trochę innej zasadzie :) I nie bardzo rozumiem czemu za to, że jesteś lepszy, czy po prostu masz akurat trochę szczęścia musisz być karany.





W okolicach 27-28 minuty. 
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej jestem ciekaw czy ukrócą head glitche i większość osłon będzie szło rozwalić, a nie jak niezniszczalna lada na Metro xD

Edytowane przez Jechu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukrócą, ale w innym kierunku chyba poszli, po podejściu do przeszkody, postać ma się samoczynnie wychylać zza niej, żeby nie było tak, że widać tylko główkę, a kule lecą. ;) Przynajmniej takie są zapowiedzi, bo jeszcze nie widziałem nigdzie, jak to wygląda w grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Killzone 2 był taki tryb. Jeden losowy gracz zostawał celem, i jedna drużyna miała za zadanie go bronić, a druga w określonym czasie wyeliminować. ;) No, ale tu to ma być na trochę innej zasadzie :) I nie bardzo rozumiem czemu za to, że jesteś lepszy, czy po prostu masz akurat trochę szczęścia musisz być karany.

W okolicach 27-28 minuty. 

Z tego, co tu jest powiedziane, wynika, że takie oznaczenie któregoś z graczy jako "high priority target" pojawia się jedynie wtedy, gdy ten gracz jest w trakcie wykonywania jakiegoś gigantycznego killstreaku - nie wystarczy, że jest na szczycie listy. Więc by stać się celem, na który poluje połowa przeciwnej drużyny, prawdopodobnie trzeba będzie dokonać masakry graczy z wrogiego teamu (po śmierci oznaczenie zniknie, jak sądzę). Wydaje mi się to ciekawym rozwiązniem urozmaicającym rozgrywkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Urozmaicającym rozgrywkę? Chyba pójściem na rękę nowicjuszom. Jeśli to prawda co mówi kloose to jest to gówniana sprawa... dobrze mi idzie w rundzie, więc niech gracze, którzy nie nadążają będą mieli mnie podświetlonego jak latarnia na mapie dla "wyrównania rozgrywki".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej żeby to był jakiś osobny tryb lub opcjonalne, bo to kolejny ukłon w stronę niedzielniaków, zamiast podnieść poziom gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie opcjonalny tryb commander, także przypuszczam, że jak będziesz chciał grać z tym trybem to będziesz musiał zaakceptować go z całym "inwentarzem". Frags gdyba nad wielkością tego killstreak'a przynajmniej ja to tak odebrałem, podaje go jako przykład raczej, no i ta liczba 20  (prawidłowa czy też nie, to nie jest jakaś ogromna) biorąc pod uwagę, że ludzi na mapie do odstrzelenia będzie więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

primo to niedzielni gracze niezbyt czesto zerkaja na mapke, kill streak 20 tez nie kreci sie co runde, im wiecej graczy tym większe prawdopodobieństwo ubicia cię - i herkules dupa gdy ludzi kupa- no i jak dlugo utrzymasz tego kill streaka?

Edytowane przez nathrent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem raz jeszcze. On podaje tego killstreaka jako przykład, wątpie żeby to było zależne tylko od tego ilu ludzi zabijesz. A killstreaka w czołgu z dobrą ekipą pewnie jeszcze trochę można pociągnąć, a na pewno dłużej jak nie świecisz się jak choinka. Dodatkowo Oni mówią, że to nie tylko mini map, ale 3d spoting również. I jak sam zauważasz, ten nieszczęsny niech będzie killstreak 20 nie zdarza się co rundę, to czemu jak już się zdarzy to mam być z tego powodu ukarany ?;) 

Zresztą na razie to tylko gdybanie, na podstawie tego co Frags widział na E3...

Edytowane przez Entliczeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli rzeczywiście wprowadzą te podświetlenie dla najlepszego gracza to już czuję że prócz klanówek rzadko będę się pojawiał na BFie. Imo już teraz niektóre aspekty gry są takie randomowe i faworyzują słabych graczy że idzie się wkurzyć a co dopiero jak przykładowo będę najlepszy w rundzie i przez to stanę się zwierzyną łowną - parodia. Liczę na rozsądek ludzi z DICE chociaż nie raz gracze się na nim przejechali ...

 

EDIT: Pomysł z ukróceniem skakania bardzo dobry, w końcu nie będzie skakających jak króliki francuzów których nie da się trafić :D

Edytowane przez marol0v
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Tobą Dexter, tylko weź pod uwagę że Dice chce przeciągnąć tych niedzialniaków jak największą ilość. Kilka procent rasowych wymiataczy z punktu patrzenia na finanse raczej ich nie zadawala. Też się boję żeby BF nie poszedł w ślady arcadowego CODa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo że muszą sobie napchać kabzę żeby w ogóle opłacało się im stworzyć kolejną grę, ale Battlefield zawsze był nastawiony bardziej na prostotę rozgrywki bez udziwnień typu psy które zabijają cię jednym ugryzieniem. Niestety z tego co widzę w nowej odsłonie coraz bardziej będzie widoczny jest aspekt typowo dla niedzielniaków - wsparcie z powietrza od dowódcy (jeśli dostawała by ją drużyna przegrywająca to było by fajnie, dzięki temu rozgrywka była by bardziej wyrównana ale jak znam życie to będzie na odwrót), podświetlanie najlepszego gracza - ja się pytam gdzie jest stary dobry BF ?!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety z tego co widzę w nowej odsłonie coraz bardziej będzie widoczny jest aspekt typowo dla niedzielniaków - wsparcie z powietrza od dowódcy (jeśli dostawała by ją drużyna przegrywająca to było by fajnie, dzięki temu rozgrywka była by bardziej wyrównana ale jak znam życie to będzie na odwrót), podświetlanie najlepszego gracza - ja się pytam gdzie jest stary dobry BF ?!

 

Przecież właśnie w tym "starym, dobrym BF-ie" (w Battlefield 2) było wsparcie z powietrza, które zresztą odgrywało znaczącą rolę i mogło sporo namieszać na polu bitwy...

To znaczy nie było to "wsparcie z powietrza" w sensie ścisłym; chodzi o ostrzał artyleryjski. "Z powietrza", bo, jakby nie patrzeć, pociski w BF2 brały się z nieba. ;)

Edytowane przez Kilgore_Trout

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli serio to wprowadzą to stracę wiarę w ludzkość totalnie  :down:  konsola to konsola gra się na niej PADEM a nie czymkolwiek innym, może niech w ogóle połączą serwery z PC, przecież to żadna różnica między padem i myszką ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to wprowadzą to porzucę BFa i przerzucę się na CoDa :D a bez jaj to na KZ lub Destiny :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli serio to wprowadzą to stracę wiarę w ludzkość totalnie  :down:  konsola to konsola gra się na niej PADEM a nie czymkolwiek innym, może niech w ogóle połączą serwery z PC, przecież to żadna różnica między padem i myszką ...

 

W BF3 gra wielu ludzi na myszkach, i dosc czesto z nimi gram. Jako piechociarze graja dosc przecietnie, ale jak wsiadaja do jeta, czy heli to jest masakra. W kazdym badz razie masz racje, blokowac kazda pizde grajaca na myszce na PS4. Jak chcesz grac na gryzoniu to spie&^alaj na PC. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm, przecież myszka jest dostępna do ps3, nie wiem w czym problem. Może będzie bardziej dostępna dla wszystkich graczy, bo jak wiemy na PS3 to jakieś tam kombinację trzeba robić. Dla niektórych to będzie ból, bo będzie więcej myszek, co za tym idzie już nie tylko jednostki będą wymiatać.Suma summarum, oby nie. I żeby jeszcze sony zablokowało te Eagle eya i innego rodzaju dziadostwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×