Skocz do zawartości
deadmau49

Battlefield 4 [PS3]

Rekomendowane odpowiedzi

Battlefield 4 nadchodzi. To już potwierdzone.

Battlefield-4-Origin.jpg

Do premiery jeszcze kupa czasu, ale już można sobie zapewnić miejsce w beta testach BF4. Jakie są wasze oczekiwania co do nowego BF4? Ja osobiście spodziewałem się Bad Company 3 i szczerze? Zdecydowanie wolałbym BF:BC3. Widać, że rodzi się następny tasiemiec, ale czy będzie on większy od Call of Duty? Wątpię. Więc co wg. Was pojawi się w nowej grze z serii Battlefield?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z mila checia w BF4 na konsole zobaczyl bym min 64graczy Online.Do tego fajnie by było jak by byl tryb do wykonywania zadan tzn tanki maja jakies okreslone zadanie,piechota ,jety itd.Dopiero po wykonaniu zadania moga wspierac inny oddzial.Fajnie by tez bylo jak by byly transportowce ktore moga przewiesc ciezki sprzet w dany sektor operacji np Heli transportujacy Tank na linach w powietrzu :biggrin: Jety i wszystko co lata musialy by tankowac w powietrzu :biggrin: Eh pomazyc fajna rzecz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wyskakujcie tak do przodu, to, że dodają taki dostęp do MoHa nie oznacza, że beta wystartuje w okolicach premiery Warfightera, równie dobrze beta może się zacząć np. w maju dopiero, a osoby zamawiające kiedyś tam MoHa pograją sobie w betę tydzień czy dwa wcześniej, osobiście wolałbym, żeby DICE olało bf4, bc3, moh:w a zajęło się naprawieniem bf3

po za tym gdyby nie ta reklama to co, nie sądzilibyście, że bf4 zostanie wydany i potrzebowaliście do tego potwierdzenia? jeszcze może ea musi wam potwierdzić wydanie np. fify14? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby już na nextgeny a nie na te już starocie technologiczne ps3 i x360 bo znowu dostaniemy okrojona wersję bf

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy posiadacze Battlefield Premium będą miały dostęp do Battlefield 4 :P.

Ja bym chciał 64 graczy :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy posiadacze Battlefield Premium będą miały dostęp do Battlefield 4 :P.

Ja bym chciał 64 graczy :P.

Znając EA to nie

Ty chcesz 64 graczy na tak archaicznej konsoli jak ps3 z tak mała ilością RAMU(te 256 RAMU to za mało) :shok:

Najlepiej niech BF4 ukaże się jako czasowy ex na PC a po premierze NEXTBOXA I PS4 niech wyjdzie na nextgenowe konsole(bo nikt z nas nie chce zobaczyc bf4 ta current genach)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś MAG uciągnął nawet potyczki ze 128 graczami na jednej mapie. Imo dla chcącego nic trudnego.

Wracając do tematu czy BF4 pojawi się na obecnej generacji, wydaje mi się że jednak obecna. Info o pre-orderze wyglada na konsolowe info, a to ze wzgledu glownie na cene, gry na pc przeciez sa duzo tansze. Skoro oferta dotyczy pre-ordera na x360 lub ps3, to znaczy, ze beta testy tez odbeda sie na tych konsolach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś MAG uciągnął nawet potyczki ze 128 graczami na jednej mapie. Imo dla chcącego nic trudnego.

Wracając do tematu czy BF4 pojawi się na obecnej generacji, wydaje mi się że jednak obecna. Info o pre-orderze wyglada na konsolowe info, a to ze wzgledu glownie na cene, gry na pc przeciez sa duzo tansze. Skoro oferta dotyczy pre-ordera na x360 lub ps3, to znaczy, ze beta testy tez odbeda sie na tych konsolach.

MAG nie miał zniszczalnego otoczenia,takiej fizyki,i jak na staruszki ps3/x360 ładnej grafiki i animacji

Ceny gier PCetowych na zachodzie są takie same jak na ps3/X360. W krajach wschodniej europy(takie jak polska czy rosja) ceny sa takie "niskie" ze względu na piractwo. Nie wierzysz wejdz na Amazona czy Zaavi

Masz Origina na "kąsolach"? No właśnie

Edytowane przez LionelPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MAG nie miał zniszczalnego otoczenia,takiej fizyki,i jak na staruszki ps3/x360 ładnej grafiki i animacji

Ceny gier PCetowych na zachodzie są takie same jak na ps3/X360. W krajach wschodniej europy(takie jak polska czy rosja) ceny sa takie "niskie" ze względu na piractwo. Nie wierzysz wejdz na Amazona czy Zaavi

Masz Origina na "kąsolach"? No właśnie

Hmm, fizyka w BF3...?

Zniszczalne otoczenie owszem, ale nie real timeowe, nic nie jest liczone, a zawczasu przeliczone i wstawione w formie animacji, strzelisz kilka razy i rozpada sie sciana, chyba za kazdym razem zniszczenia wygladaja identycznie. (musze sprawdzić, ale wydaje mi sie, ze w wiekszosci wypadkow tak jest) Jesli tak jest to imo nie jest to jakas wielka przeszkoda we wprowadzeniu wiekszej liczby graczy.

Animacje w BF3... hmm... do glowy przychodzi mi tylko skakanie przez przeszkody...

Grafika w MAGu nie była taka zła. Masa detali na mapach, w sumie nie powiedział bym też, że ta z BF3 jest taka zarąbista.

Nadal obstaje przy tym, iz gdyby DICE bardzo chcialo to zrobilo by wersje konsolowa z wieksza iloscia graczy.

Co do tego pre-ordera i bety, to mozesz miec racje, jesli jest tak jak mowisz i te ceny sa takie dla PC na zachodzie. Wtedy moja teoria nie ma podstawy bytu))

Edytowane przez andryush
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz racje to sa skrypty uruchamiane w odpowiednim momencie, co nie zmienia faktu że nawet na tego typu skryptach gra potrafi się wyłożyć - rozłóż kilkanaście min w korytarzu jednej z map CQ i je zdetonuj, a połowie osób na serwerze konsola się wywali, im więcej osób tym większe prawdopodobieństwo że tego typu sytuacje się pojawią np. na metrze kilkudziesięciu mechaników użyje w tym samym czasie rpg/smaw, konsole nie przetworzą takiej ilości skryptów ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trafna uwaga. ;) Wezmy tez pod uwage to, ze renderowane jest to co widzi gracz, a nie to co dzieje sie gdzies na mapie. Sprytne rozmieszczenie takich skryptow powinno załagodzić troche sytuacje. W takim BF3 nie da sie przeciez rozwalic kazdej sciany, a okreslone obszary w budynkach.

Edytowane przez andryush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W edycji przedpremierowej Medal of Honor: Airborne też dostawaliśmy kod do wcześniejszych beta testów BF.

Medal of Honor: Airborne - 4 września 2007 rok

Battlefield 3 - 25 października 2011 rok

4 lata i 1 miesiąc dzieliły premiery obu gier, więc:

Medal of honor Warfighter - 25 październik 2012 rok

Battlefield 4 - okolice listopada 2016 roku (???)

Edytowane przez Mation

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W edycji przedpremierowej Medal of Honor: Airborne też dostawaliśmy kod do wcześniejszych beta testów BF.

Medal of Honor: Airborne - 4 września 2007 rok

Battlefield 3 - 25 października 2011 rok

4 lata i 1 miesiąc dzieliły premiery obu gier, więc:

Medal of honor Warfighter - 25 październik 2012 rok

Battlefield 4 - okolice listopada 2016 roku (???)

godzilla-facepalm.png

Kod do bety BF3 dostawalo się składajac zamówienia przedpremierowych na MOH 2010 nie Airbone

Edytowane przez LionelPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nie pchałbym bf4 na stare konsole. Wolałbym bc3 i nowe mapki w klimacie bf3 z poprawionymi błędami . Niech bf4 będzie czymś zjawiskowym, z nowa grafą i większą ilością graczy, na nowej konsoli. Niech to będzie jakiś pozytywny skok jakościowy, a nie odgrzewany kotlet.imo.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kod do bety BF3 dostawalo się składajac zamówienia przedpremierowych na MOH 2010 nie Airbone

Coś mi się pomieszało. :pinch: Sorry za wprowadzenie w błąd.

Medal of Honor: 2010 - 15 października 2010 rok

Battlefield 3 - 25 października 2011 rok

Medal of honor Warfighter - 25 październik 2012 rok

Battlefield 4 - okolice października 2013 roku (???)*

Edytowane przez Mation

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się pomieszało. :pinch: Sorry za wprowadzenie w błąd.

Medal of Honor: Airborne - 15 października 2010 rok

Battlefield 3 - 25 października 2011 rok

tumblr_loqhr1nmLq1qmfoslo1_500.gif

Airbone nie wyszedł w 2010 roku,a kod do bety Bugifielda 3 był dołączony do Medal of Honor Tier 1 z 2010 roku

Bez obrazy,ale najpierw poczytaj co kiedy wychodzilo a przed napisaniem.

Masz abyś się nie musiał wysilać

Do tego medala był kod na bete bf3

http://en.m.wikipedia.org/wiki/Medal_of_Honor_(2010_video_game)

nie do tego

http://en.m.wikipedia.org/wiki/Medal_of_Honor:_Airborne

Nie pisz już więcej takich głupot

Edytowane przez LionelPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Po prostu nie zmieniłem Airborne na 2010. Każdy się może pomylić, tym bardziej jak pisze w pośpiechu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z mila checia w BF4 na konsole zobaczyl bym min 64graczy Online.Do tego fajnie by było jak by byl tryb do wykonywania zadan tzn tanki maja jakies okreslone zadanie,piechota ,jety itd.Dopiero po wykonaniu zadania moga wspierac inny oddzial.Fajnie by tez bylo jak by byly transportowce ktore moga przewiesc ciezki sprzet w dany sektor operacji np Heli transportujacy Tank na linach w powietrzu :biggrin: Jety i wszystko co lata musialy by tankowac w powietrzu :biggrin: Eh pomazyc fajna rzecz :P

żaden śmigłowiec nie ma uciągu który da radę podnieść czołg, tylko MI 6 daje radę podnieść lekki czołg :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mi dzwiek w trojce naprawia to bede mial powody zeby myslec ze dzwiek bedzie w czworce.Wiem ile RAM-u ma PS3,ale jakby wylaczyli to debilne slonce i zredukowali latarki i ogolnie dorobili gre to mogloby byc mega zajebiste.Na poczatek robia okrojona gre za jeszcze raz tyle pieniedzy co na PC,ja place i gram w miare zadowolony z zakupu,potem z aktualizacji na aktualizacje gra bardziej spier!&@€:- teraz PREMIUM (jest nieoficjalne info,ze wydawca (EA) bardzo polubil premium i teraz wprowadza to gdzie sie da.Juz widze Premium w NFS,Fifia,MoH:W i BF4).Glownie gram w bf'y,ale jak tak dalej beda sobie chlopcy w Dice i EA poczynac to sie pozegnamy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ten dzwiek to jest mocno przerąbany. Ale na szczescie tylko na niektorych mapach. Biegne sobie, widze ze ktos we mnie strzela, odwracam sie, a tam czołg... :laugh:

Niech lepiej poprawią błędy w aktualnym tytule, a pozniej zabieraja sie za następny...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z mila checia w BF4 na konsole zobaczyl bym min 64graczy Online.Do tego fajnie by było jak by byl tryb do wykonywania zadan tzn tanki maja jakies okreslone zadanie,piechota ,jety itd.Dopiero po wykonaniu zadania moga wspierac inny oddzial.Fajnie by tez bylo jak by byly transportowce ktore moga przewiesc ciezki sprzet w dany sektor operacji np Heli transportujacy Tank na linach w powietrzu :biggrin: Jety i wszystko co lata musialy by tankowac w powietrzu :biggrin: Eh pomazyc fajna rzecz :P

Mogliny dac dowodce kazdej z 32-osobowych druzyn i on powinien mien narzedzia do tego,zeby rozdawac zadania(rozkazy) zajebiscie sprawdza sie to w MAG co prawda rzadko kiedy trafia sie ogarniety general,ale jak juz sie trafi to gra nabiera rozmachu i epickosci.Moglby dac np.taka opcje ze to general moze decydowac o miejscu i sposobie odrodzenia np.oddzialu piechoty tak jak w MAG czyli np.desantem z powietrza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Ps4 wszystko to będzie możliwe bez żadnych cięć(nie to co teraz jest z BF3 NA PS3/X360 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Battlefield 4 już oficjalnie

Najnowsza informacja prasowa Electronic Arts rozwiewa wszelkie wątpliwości - Battlefield 4 powstaje i doczeka się bety, do której dostęp będą mieli nabywcy Medal of Honor: Warfighter.

Electronic Arts Inc. ogłosiło dziś, że dostęp do ekskluzywnej bety Battlefield 4, następnej odsłony wielokrotnie nagradzanej serii strzelanin od DICE, uzyskają osoby, które złożą zamówienie przedpremierowe na Medal of Honor: Warfighter przed debiutem gry, zaplanowanym na 23 października" - to fragment informacji prasowej upublicznionej przez EA.

Doczekaliśmy się tym samym potwierdzenia doniesień sprzed kilku dni, kiedy to podobną informację można było znaleźć w czeluściach serwisu Origin. Teraz wiadomo ponadto, że beta Battlefield 4 rozpocznie się jesienią 2013 roku. To oznacza, że premiery finalnej wersji należy się spodziewać na przełomie 2013 i 2014 roku. Bliższe szczegóły dotyczące "czwórki" wydawca planuje podać w późniejszym terminie.

- Choć Battlefield i Medal of Honor oferują graczom zupełnie inny rodzaj doświadczeń, są zjednoczone pod sztandarem jednej podstawy technologicznej - silnika Frostbite. Są to dwie gorące strzelaniny, które oferują sporą dawkę akcji, intensywności i rozrywki - mówi Frank Gibeau, szef EA Labels.

Mocno mnie ciekawi czy gra zostanie wydana na ta generacje czy na kolejna. Jeżeli na ta to "kąsole" znowu dostaną "wykastrowaną" wersję BF względem wersji PC.

BTW

Proszę o podpięcie tematu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×