Skocz do zawartości
deadmau49

Battlefield 4 [PS3]

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pier.. Jaki płacz,tak kupicie tego bf4 i tak..W ogóle jak by gra nie naliczala punktów,nie mogl by się pochwalić swoimi statami,latarkami to ludzie traca sens grania...

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie odbywa kiedy dodatek pojawia się kilka miesięcy po premierze gry, jak to miało miejsce z BtK; najpierw zachęcają dając preorderów, potem zniechęcają oferując go w premium :)
NIe - jak juz robia/maja DLC to logiczne jest ze mniej czasu poswiecaja samej grze, i najlepszym przykladem jest wlasnie B2K - BF3 wyszedl dziurawy jak ser szwajcarski, ale co tam, najwazniejsze ze DLC juz bylo. Edytowane przez Żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany, święta idą, idźcie umyć i ogolić jajka zamiast debatować o oczywistej oczywistości. Wiadomo, gra będzie zbugowana, dlc będzie wyciąganiem kasy a wersja na ps3 będzie crapem w porównaniu do wersji z ps4. A i tak pewnie wszyscy będą mieli po conajmniej 500 godzin wygrane. Ja chyba poproszę admina o półocznego bana na forum bo choć jestem sam dość negatywnie nastawiony do półproduktów spod znaku EA to kolejne 300 stron pitolenia mogę nie wytrzymać psychicznie;-).

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abstrahując od tego kto i ile będzie grał, mnie już naprawdę przeraża to co zaczyna wyprawiać EA. Tzn. już nawet nie "zaczyna", a coraz perfidniej praktykuje od paru lat. Mieliby chociaż tyle przyzwoitości i milczeli w temacie DLC przynajmniej do miesiąca OD premiery gry. Wtedy można by jeszcze udawać, że to dodatek, jak dodatek. W tej chwili to jest już jednak jawne przyznawanie, że gra jest wydawana we fragmentach - za zgodą graczy rzecz jasna, a do tego dojdą jeszcze niesławne mikrotransakcje i cholera wie co jeszcze.

Oczywiście EA nie jest tu odosobnione, bo coraz więcej wydawców praktykuje podobne zagrania. Sęk w tym, że skądś się jednak to wzięło, i co ważniejsze, przynosi zyski.

Edytowane przez Numinex
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie oni z góry założyli sobie cel, by zarobić na tej grze ile tylko się da. Więc nie ma co się kłócić bo i tak tego nie zmienimy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIe - jak juz robia/maja DLC to logiczne jest ze mniej czasu poswiecaja samej grze, i najlepszym przykladem jest wlasnie B2K - BF3 wyszedl dziurawy jak ser szwajcarski, ale co tam, najwazniejsze ze DLC juz bylo.

tylko nie bierzesz pod uwagę, że ekipa jest podzielona na grupy: grafików, animatorów, programistów, scenarzystów, marketingowców i ujj wie jeszcze kogo; jedyne co może odciągnąć tych od naprawiania silnika, to nowa gra (bf5), jak przyjrzysz się dokładniej mapką z dlc, to zauważysz że wszystkie są zbudowane z tych samych elementów (nowe można na palcach 1 ręki policzyć)

z tym czy czekać na wersję ps4, czy kupować na ps3, też warto się wstrzymać aż sony/ea odkryje wszystkie karty (termin premiery ps4, bf4 (ps4), jej cena (nie każdy dysponuje luźnymi 3 tysiączkami :D), cenę samej gry)

Edytowane przez nathrent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tym czy czekać na wersję ps4, czy kupować na ps3, też warto się wstrzymać aż sony/ea odkryje wszystkie karty (termin premiery ps4, bf4 (ps4), jej cena (nie każdy dysponuje luźnymi 3 tysiączkami :biggrin:), cenę samej gry)

Jeżeli różnica w jakości pomiędzy PS3 a PS4 będzie (a raczej na penwo będzie) jak w przypadku BF3 na PS3 i PC to nie wierzę, że ktoś kupi taką kupę jak dostaliśmy w wersji na PS3, nawet jak cena gry będzie 50% ceny z PS4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak go nie będzie stać na nową konsolę to będzie się kisił w BF3?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Chyba nie sądzicie, że wszyscy posiadacze PS3 zakupią "czwórkę" w dniu premiery?

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli różnica w jakości pomiędzy PS3 a PS4 będzie (a raczej na penwo będzie) jak w przypadku BF3 na PS3 i PC to nie wierzę, że ktoś kupi taką kupę jak dostaliśmy w wersji na PS3, nawet jak cena gry będzie 50% ceny z PS4.

I doubt you lack of interference

Zapewniam cie że BF4 na obecne konsole sprzeda się jak świeże bułeczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci co wiedzą, że nie kupią szybko PS4 zakupią na PS3.

Zaś Ci co wiedzą, że kupią PS4, poczekają na odpowiednią wersję.

Wypuszczanie na obie generacje to bardzo dobry ruch. Pomijam już to, że zarobią 10x więcej niż puszczając tylko na nową generację, ale zadowolą przy tym każdego malkontenta.

To, że wersja na PS3 będzie wyglądać identycznie jak BF3 to przecież logiczne. Więcej z tego sprzętu się wycisnąć już nie da.

Ja czekam na pierwsze pokazy gry z PS4, a na to chyba trzeba będzie długo poczekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie bedzie tak jak z BF3, ze wersje na konsole zaczna pokazywac dopiero na kilka tyg. przed premiera, albo dopiero po wypuszczenia dema, a tak beda nas karmic gameplay'ami z PC. No i dochodzi jeszcze kwestia daty premiery PS4, na pewno Sony i EA sa w stalym kontakcie i uzgadniaja co i kiedy moga pokazac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na PC, czy PS3 skladasz pre-order'a?

Zależy. Czekam na jakieś obszerniejsze info jak BF4 będzie wyglądał na PS4, którego i tak nie kupię w dniu premiery, co to to nie. Nie, że mi kasy szkoda, tylko po prostu wolę kupić sprawdzony produkt, dla przykładu każdy wie jak wyglądały pierwsze wersje X360 co wysypywały RRODami jak grzyby po deszczu. Nie mówię, że z PS4 ma tak być, ale wolę dmuchać na zimne. Jeśli wersja na PC będzie strasznie się różniła od tej na PS4 (a różnić się będzie, pytanie tylko jak bardzo) to kasę na PS4 przeznaczę na nowe bebechy do PC, a z samym zakupem PS4 poczekam do wersji Slim. Po tym czasie nie dość że konsola będzie lepsza od pierwszej wersji, to i będzie więcej gier.

No i nie wiadomo czy samego BF4 kupię, na szczęście DICE wypuszcza betę i dzięki niej podejmę decyzje, pewnie nie tylko ja. Chociaż w sumie są już przypadki osób co pre-ordery złożyły.

tylko nie bierzesz pod uwagę, że ekipa jest podzielona na grupy: grafików, animatorów, programistów, scenarzystów, marketingowców i ujj wie jeszcze kogo;

Dokładnie. Firmy takie jak EA, których drugie imię brzmi DLC, a przydomek to mikrotransakcje, mają oddziały odpowiedzialne za wypluwanie DLC aby nie zakłócać pracy nad tworzeniem gry.

Ci co wiedzą, że nie kupią szybko PS4 zakupią na PS3. Zaś Ci co wiedzą, że kupią PS4, poczekają na odpowiednią wersję. Wypuszczanie na obie generacje to bardzo dobry ruch. Pomijam już to, że zarobią 10x więcej niż puszczając tylko na nową generację, ale zadowolą przy tym każdego malkontenta. To, że wersja na PS3 będzie wyglądać identycznie jak BF3 to przecież logiczne. Więcej z tego sprzętu się wycisnąć już nie da. Ja czekam na pierwsze pokazy gry z PS4, a na to chyba trzeba będzie długo poczekać.

Oczywiście, że dobry ruch. Nie można przecież ignorować rynku z 50 milionami 'trójek' ;) Myślę, że na tegorocznych E3 (na które mam zamiar się wybrać i jak nie dadzą możliwości wypróbowania gier na PS4 to się obrażę :D) Sony jak i Microsoft wyłożą wszystkie karty na stół.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@deadmau, a E3 nie odbędzie się przypadkiem w LA?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba czekać do bety i się zobaczy czy warto składać pre-order. Na początku gry pewnie będą same bugi i ciort wi co jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chociaż w sumie są już przypadki osób co pre-ordery złożyły.

zawsze można anulować, no i masz jakąś tam gwarancję że nie zabraknie dla ciebie limitki (dotyczy to raczej dużych sklepów)..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do ps4 to tez myslalem ze pierwsze modele moga miec chorobe wieku dzieciecego,ale mam kolegow co maja ps3 od poczatku i mowia ze sa duzo lepsze,czytaja wszystkie plyty bez problemu a przy tym sa lepiej wykonane niz te slimy co teraz wychodza kosztem oszczednosci na niekorzysc jakosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do ps4 to tez myslalem ze pierwsze modele moga miec chorobe wieku dzieciecego,ale mam kolegow co maja ps3 od poczatku i mowia ze sa duzo lepsze,czytaja wszystkie plyty bez problemu a przy tym sa lepiej wykonane niz te slimy co teraz wychodza kosztem oszczednosci na niekorzysc jakosci.

Z czytaniem płyt widzę dwie możliwości: czyta płyty, nie czyta płyt. Więc nie rozumiem problemu, płyt 'szybciej' nie czyta, ewentualnie może głośniej to robić :biggrin: Lepsze wykonanie? Kwestia gustów, jeśli ktoś lubi konsolę wielkości chlebaka to niech kupuje. Starsze wersje mi się nie podobają ze względu na gładką powierzchnię, a to stwarza problemy z odciskami paluchów. No i nie mówiąc już o wielkości. Miałem okazję przyłożyć Slima do Fata i różnica jest kolosalna, a to już następny powód dla kogoś kto ma mało miejsca pod telewizorem, albo po prostu lubi mniejsze, skromniejsze sprzęty.

@deadmau, a E3 nie odbędzie się przypadkiem w LA?

Tak, a co?

zawsze można anulować, no i masz jakąś tam gwarancję że nie zabraknie dla ciebie limitki (dotyczy to raczej dużych sklepów)..

Niby można, a wersji limitowanych raczej nie zabraknie, bo one są tylko z nazwy 'limitowane' :) A propos składania pre-orderów, polecam:

Plotka mowi ze juz jutro ma byc pokazany MP!

http://www.gameranx....ed-to-be-outed/

<trzyma kciuki>

Fajnie by było, ale Ruskom nie można wierzyć!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Limitke można znaleźć nawet i po premierze więc nie widzę za bardzo sensu składać akurat teraz pre-ordera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję że będzie taki zestaw PS4 z BF4 bo był z BF3 ( gamestop.ie miał ) tylko obawiam się że te pierwsze PS4 będą miały problemy jak pierwsze modele PS3 a aż tak cierpliwy nie jestem by czekać i patrzeć jak wszyscy grają w BF4 , a ja się boje kupić PS4 bo może być wadliwe , faktem jest że u mnie gwarancja będzie uwzględniona nawet po jej upływie co nie można zagwarantować w PL . Nie ma sensu moim zdaniem kupować BF4 na PS3 gdy wiemy że będziemy kupowali go później na PS4 a wiadomo wartość BF4 na PS3 spadnie i będzie też ją ciężej sprzedać . Ciekawie zapowiadają się beta testy gdzie osoby z premium będą grę testować i zobaczymy czy BF4 na PS3 ma racje bytu .

Levelcap robił opis tego co widzieliśmy ( 17 minutowy GP z singla ) i zastanawia mnie jedno , czy w każdej grze będzie tak że jak robimy przybliżenie ( zoom ) to to co mamy w optyce się zbliża ale też to co wokoło ? To odbiera trochę realności i myślę że lepiej by było by tylko to co w optyce się zbliżyło na taką siłę co ma optyka a to co po za nią zostało lekko przybliżone .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory

....

Levelcap robił opis tego co widzieliśmy ( 17 minutowy GP z singla ) i zastanawia mnie jedno , czy w każdej grze będzie tak że jak robimy przybliżenie ( zoom ) to to co mamy w optyce się zbliża ale też to co wokoło ? To odbiera trochę realności i myślę że lepiej by było by tylko to co w optyce się zbliżyło na taką siłę co ma optyka a to co po za nią zostało lekko przybliżone .

Sory, ale o jakie "realności" my mówimy w grze gdzie "snajper" strzela - CELNIE - na stojąco z M82 na 500 metrów :D Jak nie dalej.

Że o samoreperujących się maszynach - jakieś transformersy - nie wspomnę :D

Tak że wszelkie dywagacje o pseudorealności spuśćmy w kiblu bo to tylko gra i dewsi ułożą jak im jest wygodnie.

No cóż ja czekam na betę i zweryfikuje wszelkie zapowiedzi DICE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ta gra była odzwierciedleniem realności to by nikt w nią nie grał . Ona musi ją( realność) udawać i być przede wszystkim grywalna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×