Skocz do zawartości
deadmau49

Battlefield 4 [PS3]

Rekomendowane odpowiedzi

To normalne, że gra się zawiesza podczas gry online i trzeba restartować konsole? Grałem w ponad 10 gier i nie miałem takiego przypadku. Dodam jeszcze, że jak z restartuje konsole to tracę osiągnięcia w danym meczu, który grałem online. Strasznie to irytuje. Proszę o odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, to normalne. Gra zwiesza mi się dość często, czy to podczas meczu, czy to podczas wczytywania mapy. Bugfield ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W trójkę grało się normalnie, bez żadnych problemów. W czwórce dojść często mam laga, zawieszenia itp. Jest to żałosne, że za każdym razem, gdy wejdę na grę online..muszę wszystko od nowa ustawiać (Broń, dodatki, itd). Nie wspomnę już o osiągnięciach, które tracę za każdym razem. No nic...dzięki za odpowiedź. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się kupić Bf-a na konsolę? BF3/BF4 tylko do multi da się w miarę grać? Pytam ponieważ mój PC nie uciągnie takiej gierki a strzelanki uwielbiam miesiąc dwa i będę grał jak na myszce. 

Czy servery w BF3 i BF4 są pełne w miarę i ile ich jest na oko?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na oko to jest ich dużo. Na początek proponuję bf3. Tańszy, mniej denerwuje bugami, grafika praktycznie ta sama co bf4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wam powiem, ze niby BF3>BF4, ale po tylu miesiącach przerwy odpaliłem poprzednią część, pograłem 20min i wyłączyłem. Jakoś o wiele gorzej mi się grało niż kiedyś :D


Wiadomo kiedy dodadzą prywatne serwery? Ta gra traci na tym 50%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde włączyłem battleloga jak robiłem zadanie na mapie metro na ten karabin szturmowy p2000 tak? Nie pokazywało mi żadnego progresu yyy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jednej rundzie musisz wszystko zrobic. Dlatego zadanie albo jest zrobione albo nie. Nie ma progresu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chętny na zrobienie questów na mtar itp? Wejdziemy na pusty serwer jakiś. Najlepiej z Micro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co? Przecież to jest banalnie proste. Zresztą na pustym serwerze nic Ci nie da bo musi się odbywać w trakcie meczu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo jakie czary , albo grę naprawili. Trzeci dzień bez zwiech , lagów , szarpań. Ogólnie jakby się kultura silnika gry polepszyła. Czyżby cud?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie przez to że trzy dni temu sprzedałem swojego BF4 ;) Zawsze mam takie zezowate szczęście :(

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie przez to że trzy dni temu sprzedałem swojego BF4 ;) Zawsze mam takie zezowate szczęście :sad:

 

TOMO mój "miszcz" :) :) A fakt te lagi potrafią wkur... ale ja tam taki pro jestem, że i tak większość bugów mi nie przeszkadza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie przez to że trzy dni temu sprzedałem swojego BF4 ;) Zawsze mam takie zezowate szczęście :(

no faktycznie masz szczescie. Wczoraj gralismy z cwirem i 0 problemow i 0 lagow ;) wiec czekamy teraz az nie kupisz znowu bf ...
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo jakie czary , albo grę naprawili. Trzeci dzień bez zwiech , lagów , szarpań. Ogólnie jakby się kultura silnika gry polepszyła. Czyżby cud?

serio? No to chyba zagram dziś bo już z tydzień odpuściłem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No naprawdę muszę szczerze powiedzieć że gra mocno mnie zaskakuje in plus. Czwarty dzień i zero lagów i zwiech. Nie ma zgonów z dupy i kille wpadają łatwiej. Skill mocno mi strzelił w górę i widzę że w sytuacjach 1 na 1 to moje umiejętności decydują o wyniku a nie fart i widzimisię gry.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie też lagow nie miałem. Ale zaniki broni na początku mapy czasami nadal mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wy też macie problemy z zapisaniem własnego emblematu na battlelogu? Mi od kilku dni ciągle pokazuje IMAGE _SAVE _ERROR choć wcześniej wszystko byłko ok. Parę razy już zmieniałem i zapisywałem nowy emblemat. Mam nadzieję, że to przejściowe problemy. Było już tak kiedyś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×