Skocz do zawartości
deadmau49

Battlefield 4 [PS3]

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmmm, przecież myszka jest dostępna do ps3, nie wiem w czym problem. 

 

Nie jest dostępna, ani wspierana oficjalnie w grach, a to już różnica. 

 

W BF3 gra wielu ludzi na myszkach, i dosc czesto z nimi gram. Jako piechociarze graja dosc przecietnie, ale jak wsiadaja do jeta, czy heli to jest masakra. 

 

Nie ma to sensu, powinno być odwrotnie. Jeśli akurat chodzi o pojazdy to: pad/joystick > mysz. I mówię to z własnego doświadczenia, a jak spotykam jakiś dobrych pilotów myśliwców na PC to pytam czym grają i zawsze odpowiadają, że albo pad albo przeznaczony już do latania joystick.

 

Ja bym się tam na taki układ zgodził, ale tylko wtedy jeśli byłby oddzielne serwery dla tych co grają myszkami i tych co grają padami. A jakby Ci co grają myszkami na PS4 mogli grać z tymi na PC (na obu platformach te same mapy, 60 klatek i tyle samo graczy, więc czemu nie) to już w ogóle byłoby super i na taki układ bym mógł iść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest dostępna, ani wspierana oficjalnie w grach, a to już różnica.

 

 

Wiesz o co chodzi, dostępna jest, ale nie jest to sprzęt dedykowany, Gdyby na ps4 to się zmieniło na sprzęt wspierany przez sony, to nawet lepiej w porównaniu do stanu aktualnego z PS3, gdzie tylko jednostki posiadają taki sprzęt. I wtedy by był ból...hue hue.

Edytowane przez Naruto_Uzumaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@deadmau

Dokładnie to samo chciałem napisać.

Jestem w 100% za wsparciem dla myszki i klawiatury na PS3/PS4 w BF4, ale tylko na oddzielnych serwerach.

Już w BF3 pod turniejowymi filmikami na youtube była zawsze wojna, że ten czy tamten na pewno gra na myszce.

Takie rozwiązanie wyeliminowałoby takie domysły i wtedy ogromny plus dla DICE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

weźcie się ogarnijcie, jestem w 200% przeciw, klawiatura i mysz na konsoli tylko do przeglądania netu!!!

imo do ps4 nie powinno być zamienników, tylko dedykowane akcesoria, jak ktoś podłączy tani zamiennik, to czasowy (np 24 godz.) ban na konsolę, trochę szkoda ze ps4 nie ma kinecta, to by pomogło wyeliminować oszustów (inaczej trzyma się pada, inaczej klawę i mysz),

jak ktoś nie umie grać w daną grę to nie powinien w nią grać (nie umiem grać padem, dajemy ci mysz i klawę, a jak nie umiem grać myszą i klawą? to chce samo grającą grę (nawet w multi a co) !!!!!)

ja już od 2 lat napierdzielam tylko na padzie, nie wyobrażam sobie gry na myszy i klawie, nie zamierzam zmieniać przyzwyczajeń ze względu na jedną grę,...

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój, Dice się nie chce zaimplementować możliwości zmiany triggerów a co dopiero będą się męczyli z klawiaturą i myszą. ;) 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli już nie będziemy mistrzami europy :D Poziom się wyrówna... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to tylko jeden TPL'owiec używał myszki. Resztę tych nubków znam , z większością gram prawie codziennie i słychać przez hs jak katują pady. Poziom się wyrówna , na pewno , i już żabojadom nie będzie tak łatwo. Jeszcze żeby tak udało się okiełznać lagi na serwerach. Eh, ale się rozmarzyłem :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież Cruela grał na myszce. A wiktorjanek jak wiadomo nie od dziś gra na kierownicy, także co ty tutaj opowiadasz ? ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol, no to dwóch. Francuzi mają dwudziestu dwóch .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie granie na myszce to handicap i oszustwo,albo gramy na jednych zasadach albo wcale,jak widac niektorzy potrzebuja wspomagaczy bo bez nich by nie istnieli.To troche jak z dopingiem w sporcie mam takie samo nastawienie do myszkowcow.Niech zrobia osobne serwery gdzie beda sobie grali miedzy soba i bedzie git.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde ale byłaby porażka, gdyby gra wspierała te ustrojstwa... Nie dość, że teraz sporo osób ososzukuje i nie potrafi grać na równych warunkach. To w takiej sytuacji granie na padzie nie miałoby sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol, no to dwóch. Francuzi mają dwudziestu dwóch .

facepalm3(1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie multiplayera gry. Czy będę miał jakieś problemy grając połączony z siecią radiówką 1mb/s? Na BC2 większych problemów nie mam, gra się płynnie zazwyczaj, ale nie wiem, nowa gra, jakieś nowe technologie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierw

Mam pytanie odnośnie multiplayera gry. Czy będę miał jakieś problemy grając połączony z siecią radiówką 1mb/s? Na BC2 większych problemów nie mam, gra się płynnie zazwyczaj, ale nie wiem, nowa gra, jakieś nowe technologie....

Po pierwsze nikt tu nie jest wróżką. Po drugie, z wszystkich wartości sieci potrzebnych do gry online podałeś najmniej ważną, czyli download. Ważniejszy jest upload i ping. Ale jeśli BC2 Ci śmiga, to bf4 ma też takie prawo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie najlepiej zamówić preorder, aby otrzymać jakiś kod rabatowy na następne zamówienie np? Ultima.pl? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie preordera, czy ja jestem ślepy , czy na battlelogu można zamówić bf4 na ps3? Są tylko odnośniki do Ps4 i Pc. Wątpię aby olali wersje na stare konsole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie preordera, czy ja jestem ślepy , czy na battlelogu można zamówić bf4 na ps3? Są tylko odnośniki do Ps4 i Pc. Wątpię aby olali wersje na stare konsole.

Też zauważyłem że coś kręcą.. bo na PC i obecną generacje konsol premiera Battlefielda 4 ma się odbyć 29 października.. Tymczasem niemożna złożyć pre-order'a na wersje cyfrową PS3/X360 podczas gdy na PC już jest od dawna dostępna.

Zastanawia mnie to bo dla przykładu gra "Watch_Dogs" ma premiere 20 listopada czyli 3 tygodnie po B4 a mimo to jest już dostępny pre-order w sklepie Playstation.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może dlatego, że gry od EA na PSS trafiały zazwyczaj w +-dniu premiery. Poza tym już Ci prędko wydać siano za coś co dostaniesz za kilka miesięcy? Cyfrowych wersji nie zabraknie dla nikogo :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może dlatego, że gry od EA na PSS trafiały zazwyczaj w +-dniu premiery. Poza tym już Ci prędko wydać siano za coś co dostaniesz za kilka miesięcy? Cyfrowych wersji nie zabraknie dla nikogo :biggrin:

Wiem, że nie zabraknie ale też chcę mieć dodatek :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak BF3 na PSS się pojawił to przez tydzień od premiery była wersja z Karkand, więc raczej nie ma czego się obawiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak ten dodatek pojawi się zapewne w ramach BF Premium więc nie ma się na co napalać imo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie już było , ale jeden z kumpli nubków właśnie zamieścił na ścianie bloga i skopiowałem. chciałem ruszyć właśnie temat esportu, czy jest on w polsce możliwy ? czy zrobienie takiego turnieju po lan'ie w bf4 na ps3/4 to oprócz kasy sponsora i trochę sprytu organizacyjnego trzeba coś więcej? a może takie turnieje się odbywają u nas w kraju ? jak ktoś ma jakieś info to proszę o linki i namiary.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja kolekcjonerska? :)

 

20130717163532.jpg

 

Ale ponad 400zł to jednak sporo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przekonał mnie hrnek ala granat, biorę! xD

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, niech kubek będzie miał wystarczającą pojemność, a biorę go przez ebaya bez wachania. Reszta śmieci (nie licząc płyty z grą :D) niepotrzebna nikomu ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×