Skocz do zawartości
deadmau49

Battlefield 4 [PS3]

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba nie spodziewacie się,że w dniu premiery PS4 dostaniecie nextgena odpalającego gry z powalającą grafą pełnym AA oraz 1080p/60fps.

 

 

Nie ważne jaki komputer, nie ważne jakie napięcie w gniazdku, nie ważne jaka temperatura w pokoju. BF4 na PC będzie hulał w 1080p, a na PS4 w 720p. A to już spora przewaga.

 

 

Macie bardzo mgliste pojęcie na temat PS4 i mocy jaką dysponuje. Na chwilę obecną nie można nawet złożyć takiego domowego PC jakim jest PS4. Mimo wszystko proponowałbym dyskusje o tym prowadzić w odpowiednim temacie. Chcecie to mnie zacytujcie tutaj. Potem przeskoczcie na temat PS4 a cytat pozostanie w pamięci tymczasowej forum i będzie można go użyć.

 

Każdy kolejny post w tym temacie porównujący PC do PS4 zostanie skasowany a autor stosownie nagrodzony :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wy już wiecie jaka będzie rozdziałka?Widziałem sporo "news'ów" na ten temat tyle że wszystkie czymś się różniły a to że bf4 ma mieć 32graczy na obecnej generacji,a to że bf4 na konsolach nowej generacji oferuje 60FPS w 1080,a to w 720 i takie sobie puste gadanie,równie dobrze każdy z nas mógłby pisać takie "news'y".Jest oficjalne info?Bo jeżeli BF4 będzie na nowej generacji obsługiwał najwyżej 720p to trochę daje do myślenia o tych konsolach i nastawieniu twórców gier.Oczywiście rozumiem że to tytuły startowe,ale no halo sprzęty takie jak PS3/PS4 mają różnić się tylko liczbą graczy,płynnością i ustawieniem grafiki???Trochę mało różnic widzę...Bo według mnie powinno ich być trochę więcej...

Edytowane przez PLasgoogle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 60fps powinno się DICE na rękach nosić. To jest całkiem inny wymiar grania i niech będzie nawet 720p, ale bez dropów to około 20 klatek jak teraz w BF3, i wszystko będzie ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze żeby była wersja cyfrowa na PSS i będzie dobrze :) Reszta może być tak jak w B3 + większe zniszczenia i będę zadowolony.

 

Oczywiście mówię o PS3 :sweat:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak oglądałeś E3 to tam żadnych większych zniszczeń nie było widać. Oprócz dużego wieżowca prawie wszystko było z tytanu. Nawet szyby po strzałach z AC130 nie wypadały...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ważne jaki komputer, nie ważne jakie napięcie w gniazdku, nie ważne jaka temperatura w pokoju. BF4 na PC będzie hulał w 1080p, a na PS4 w 720p. A to już spora przewaga.

Nikt nie potwierdzil slow o zadnej rozdzialce.Kto bedzie sie chwalil,ze gra chodzi na nowej generacji w 1080p?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie mam gdzieś tą grę, ale oficjalnie na dzień dzisiejszy wiadomo, ze wersja na next geny będzie chodzić w 60fps, a co do rozdzielczości, to Dice celuje w 1080p, czy się uda osiągnąć, to inna sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie denerwuje, że raz na jakiś czas wypuszczą filmik albo skąpe informacje i znowu cisza.. Dla przykładu od 3 miesięcy nadal nie dowiedziałem się czy będzie wersja cyfrowa na PS3.. Pisałem na forach różnych włącznie z Battlelog'ie pisałem do DICE, EA, SONY w różnych krajach i nic.. nawet nie raczą łaskawie odpisać abym się pocałował w dupę..

 

W sklepie PSS jest napisane "Tylko płyta" więc idąc tym tropem aby mieć cyfrową wersję trzeba będzie komputer kupić..
Bad Company 2: była na płycie + cyfrówka

Battlefield 3: była na płycie + cyfrówka

Battlefield 4: tylko płyta? (to chyba jakiś żart)

Edytowane przez Edmunt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wątpię aby odpuścili wersję cyfrową . to staje się normą , a nie długo wyłącznością .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UP, ciekawe czy przeniesie range, czy tylko staty.Pewnie tylko to drugie.

Edytowane przez Naruto_Uzumaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeniesie całe konto, czyli będziesz miał lvl 6 przeniesiesz na ps4 i od startu będziesz miał lvl 6, plus wszystkie unlocki. Inaczej to przecież działać nie może. 

A tak trochę z innej beczki "główna" jak zwykle cudownie wprowadza w błąd. I wieści, że premium z bf3 będzie działał w 4 lol. :D I to odkrywanie jak działać będą field upgrade gdy wiadomo o tym już od prawie 2 miesięcy. Omatkobosko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to rozumiem w ten sposób że jeżeli kupimy premium na ps3 i przeniesiemy swoje statsy na ps4 to premium też przechodzi na ps4,czyli z ps3 znika.Pytanie czy chodzi o premium nabyte do BF3 czy BF4,ale myślę że to drugie.

Edytowane przez PLasgoogle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że zakup cyfraka na ps3 nie przejdzie na ps4, bo raczej mało kto kupi 2x grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno BF4 ma być na starcie PS4 :)

Jesli Ktoś chce kupić właśnie nową konsolę, to faktycznie bez sensu jest kupować BF3 na PS3 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to rozumiem w ten sposób że jeżeli kupimy premium na ps3 i przeniesiemy swoje statsy na ps4 to premium też przechodzi na ps4,czyli z ps3 znika.Pytanie czy chodzi o premium nabyte do BF3 czy BF4,ale myślę że to drugie.

Dokładnie tak. Jeśli kupisz na PS3 BF4 a do tego będziesz miał premium, a potem zdecydowałbyś się na kupno PS4 i chciałbyś mieć też BF4, to nie będziesz musiał już kupować premki bo razem ze statami możesz przenieść je na PS4. Kto o zdrowych zmysłach w EA zdecydowałby się rozdawać za free dodatki do nowej gry, jeśli ktoś kupił premium do BF3. LOL. Za 5 dodatków "zapłaciliśmy" 179zł (powiedzmy) i to co mieliśmy dostać w tej usłudze już dostaliśmy. BF4 będzie miał własne premium i własne dodatki, za które będzie trzeba zapłacić jeszcze raz. DICE potwierdziło tylko, że usługa premium powraca i że będzie "transferowalna" pomiędzy konsolami. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Modele dla wszystkich 3 frakcji.

US.
battlefield-4-us-models.jpg

 

RU

battlefield-4-russian-models.jpg

 

CH.

battlefield-4-chinese-models.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




Lista specjalizacji. Nie mogę znaleźć "papierowego wydania" nigdzie. Tylko to na YT. ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak szukałem rano to jeszcze nie było, a potem już nie patrzyłem. Dzięki. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najpopulerniejszy perk: REDUCED FALL. Może w końcu można będzie skoczyć z 2 metrowego daszku i się nie zabić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu masz w pl na samym końcu:

http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/news/view/2955971139406333924/

 

 

najpopulerniejszy perk: REDUCED FALL. Może w końcu można będzie skoczyć z 2 metrowego daszku i się nie zabić

 

(NOWOŚĆ) BEZPIECZNE SPADANIE Zwiększa wysokość z której możesz upaść bez otrzymania obrażeń

Edytowane przez portek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oho, coś czuje że będzie mój ulubiony perk. Zgony przy pokonywaniu murków czy hopaniu z krawężników należą do moich faworytów.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×