Skocz do zawartości
Patricko

Tomb Raider

Rekomendowane odpowiedzi

Przy 54% zaawansowania gry na poziomie normalnym, bez zbednego wykonywania zadan, zbieractwa ect. w misji "twierdza przy rozpadlinie" wskoczyl powyzszy trofik. To tak dla majacych podobny problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej grze jakoś wyjątkowo mi się wydawało że "przecież już zrobiłem spokojnie te 50". Przy każdym trofiku w którym trzeba było określonej ilości miałem takie wrażenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanie odnośnie zabicia X razy przeciwnika daną bronią. Czy jest to wykonalne po napisach końcowych, kiedy wrócimy sobie na wyspę po zbierajki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanie odnośnie zabicia X razy przeciwnika daną bronią. Czy jest to wykonalne po napisach końcowych, kiedy wrócimy sobie na wyspę po zbierajki?

Tak, bez problemu wtedy opanujesz temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, bez problemu wtedy opanujesz temat.

No nie wiem. Przeciwników na wyspie jest później niewielu a w dodatku się nie respawnują. Zależy ile Ci brakuje. Mi brakowało trochę zabójstw po kontrze i mimo że wybiłem wszystkich w każdej lokacji to i tak nie wpadło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie robiłem tego trofika po zakończeniu fabuły.

Latałem po mieście robiąc dym, co chwila wyskakiwali na mnie nowi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem. Przeciwników na wyspie jest później niewielu a w dodatku się nie respawnują. Zależy ile Ci brakuje. Mi brakowało trochę zabójstw po kontrze i mimo że wybiłem wszystkich w każdej lokacji to i tak nie wpadło.

 

Fakt, nie ma ich dużo. Jeśli brakuje Ci sporo różnych zabójstw, to może braknąć przeciwników. Mi akurat udało się wszystko zrobić bez problemu, ale cały czas starałem się zabijać w taki czy inny sposób, pod kątem trofeów. Jeśli podczas przechodzenia gry nie będziesz na to zwracał uwagi, to później może być ciężko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewno, że nie ma ich nie wiadomo ile, ale mnie brakowało tam iluś (nie pamiętam ilu dokładnie) i spokojnie dobiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam niestety tak, że po napisach końcowych w ogóle nie patrzę do poradników i tym podobnych. Mam uraz, kiedy to na początku przygody z trofeami mając super hype na Assassin's Creed II przeczytałem przez przypadek Trophy Guide, a tam opis jednego z trofeów: "Ukończ (tutaj numer) - OSTATNIO rozdział". Będąc tam w którejś sekwencji i wiedzieć kiedy nastąpi koniec - to nie dla mnie.

Wracając do tematu - czy będą oni występować w nieskończoność? Może być nawet jeden na cały dany obszar, czy w końcu ich zabraknie?

Edytowane przez Zygo89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety w moim przypadku się nie respawnowali i musiałem zaczynać grę od nowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku również się nie respawnowali. Na YT jest takie coś:

 

Sprawdziłem z ciekawości i u mnie nie działa, ale warto spróbować. Tak, jak Firo wcześniej napisał - zależy ile Ci brakuje. Przeciwników można znaleźć w tych miejscach:

- Mountain Village (Overlook, Plateau)
- Shantytown (Helicopter Hill, Windmill)
- Shipwreck Beach (Survivors Camp)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej mam problem z trofkiem "Inconceivable!" mianowicie znalazłem już wszystko, zrobiłem na 100% wszystko co się dało a trophy nie wpadło. 
Szukałem na sieci, ludzie piszą że jest to jeszcze jeden ukryty challenge. Gdzie go trzeba zrobić?
Proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej mam problem z trofkiem "Inconceivable!" mianowicie znalazłem już wszystko, zrobiłem na 100% wszystko co się dało a trophy nie wpadło. 

Szukałem na sieci, ludzie piszą że jest to jeszcze jeden ukryty challenge. Gdzie go trzeba zrobić?

Proszę o pomoc

 

Porównaj (pełną) listę wyzwań z tym co masz zrobione - i będziesz wiedział.

Skąd mamy wiedzieć co masz zaliczone a co nie.

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównaj (pełną) listę wyzwań z tym co masz zrobione - i będziesz wiedział.

Skąd mamy wiedzieć co masz zaliczone a co nie.

 

No właśnie chodzi o to że na każdej z map mam 100% znajdźki itp. wszystko.

Podobno na wyspie wraków gdzieś trzeba się udać z buta a nie poprzez szybką podróż.

Może inaczej, wypisze ktoś co trzeba zrobić by zdobyć ten puchar? jeśli ktoś ma mapkę ze wszystkimi wyzwaniami to proszę o pomoc.

PS. Już mam, mianowicie chodziło o spalanie flag (poprzedni mieszkańcy).

Dla tych co szukają chodzi o bunkier do któreo trzeba dość przez plażę na pieszo.

Pytanie jeszcze co do dwóch trophy, mianowicie

Sokole oko & Były poszukiwacz przygód

da się je zrobić po przejściu gry?

Edytowane przez Slimeq24

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy sumują się zabicia, tzn. zabiję trzech z pistoletu, zginę przed auto save to czy po wgraniu pamięta te trzy zabicia z pistoletu i zabijając tych samych kolesi z pistoletu mam już 6 czy jadę od początku ? 

Edytowane przez KrisPora_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że zaliczy ci te zabicia, ale po restarcie zabijanie tych samych przeciwników nie będzie się dodawać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie jeszcze co do dwóch trophy, mianowicie

Sokole oko & Były poszukiwacz przygód

da się je zrobić po przejściu gry?

myślę, że nie, osobiście po ograniu fabuły poszukując pozostawionych znajdek, trafiłem tylko na 2 wrogów w jednym miejscu korzystających z tyrolki (miasteczko z heli)

Edytowane przez KrisPora_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potrzebuje pomocy z jednym trofeum w grze TR.

kwestia 2 minut, bo chodzi o sama platyne, ktora nie chce mi wskoczyć.

zainteresowanych prosze o kontakt. odwdzięczę sie z nawiązka of course :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie znalazł by się jeszcze ktoś chętny na wbicie paru trofeów online mój nick psn Levy_PL_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem 25 % , gry i jeszcze żadne trofeum nie wypadło. Coś jest nie tak czy w tej grze późno wpadają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem 25 % , gry i jeszcze żadne trofeum nie wypadło. Coś jest nie tak czy w tej grze późno wpadają.

W tej grze nie ma trofeów związanych z fabułą, dlatego też wpadają dopiero jak spełnisz określone wymagania. Mi pierwsze trofeum również wpadło, gdy miałem kilkadziesiąt procent ukończenia gry, ale później lecą już hurtowo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×