Skocz do zawartości
Patricko

Anarchy Reigns

Rekomendowane odpowiedzi

SBnK5y9.jpg

Ktoś grał? Bo jest za 65zł do wyrwania i się zastanawiam, a lubię takie porąbane chaotyczne gry z akcją :)

Tylko chciałbym się dowiedzieć, czy jest w miarę dopracowana czy taka zrobiona na odwal się z bugami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest z kim grać w multi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odgrzebuję temat. Nie wiedziałem jak podejść do tej gry. Kolejne japońskie dziwadło od Platinium Games. Slaszer to to na pewno nie jest. Chyba zakwalifikował bym grę do gatunku beat 'em up. To co się dzieje na ekranie nie nazwał bym nawet absurdem. To kompletne wariatkowo.

 

Multi jest trupem i żywego ducha nie mogę znaleść. Czy jest ktoś na forum z egzemplarzem i chciałby obczaić online?

Edytowane przez Alpaczino

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem grę kierowany sympatią do tytułu Mad World. Anarchy i Mad mają tego samego bohatera - Jacka Caymana, kolesia z podwójną piłą mechaniczną zamiast ręki :)

Solidny beat 'em up. Gra składa się z 4 małych mapek, w których co chwila ktoś na nas leci. Głównie są to małe grupki pionkowatych leszczy, przeplatane gorylo-jaszczurami. Czasami rozjedzie nas ciężarówka, staniemy się ofiarą nalotu dywanowego i zostaniemy wessani do czarnej dziury. Walcząc nabijamy punkty, dzięki którym otwieramy dostęp do misji. W misjach są głównie walki z bossami.

 

 Najważniejszy myk jest jednak w poziomach trudności. Są 3: easy, normal i hard. Nie wiem co jest na easy ale na normalu przeszedłem gierkę na luzie. Potem odpaliłem hard i gra podaje mi dupę na talerzu. Pierwszego bossa nie potrafię przejść (2 misja).

Jeśli jesteś fanem wykręconej trudności i emocji nakazujących rozpieprzenie pada o ścianę, to polecam.

Jeśli odpowiadała ci estetyka gier MG Revengence lub Vanquish, to też polecam.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, zobaczyłem, że jest po 4 dychy na Allegro to nie było się nad czym zastanawiać i wziąłem :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem wsomnieć o muzyce. Pokręcony hip hop. Jest śmiesznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alpaczino wiesz,że nie musisz przechodzić całej kampanii jeszcze raz,żeby zdobyć trofeum za białą/czarną stronę?

Jak ukończyłeś grę czarną stroną,to wystarczy,że odpalisz wybór poziomów i przejdziesz brakujące 3 misje drugą stroną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem wielkim fanem platynowania (nie mam cierpliwości/skilla) ale, jak mi się gra spodoba i jak ją przejde i będę czuć chęć przejścia wszystkiego od nowa, to platynkę mogę wbić. Mam dwie. Ty masz 64.

 

Staram się AR przejść na hard. Udało mi się pokonać Big Bulla. Ale następna free mission po nim (eskorta barbota do baru) to znowu droga przez mękę. No straszny wpierdol zbieram...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po skończonym Stage 3, czyli chyba 3/4 singla za mną. Szybko. Bardzo szybko. Gra ma swoje plusy, całkiem przyjemnie się gra, takie 6/10, za 40 zł nie załuję :). Z drugiej strony naprawdę łatwo wymyślić kilka rzeczy do poprawienia, które zdecydowanie ulepszyłyby singla. Chyba zabrakło chęci i skupili się na multi. Ogólnie za taką cenę jak teraz to polecam nawet dla samego singla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Okej, da się pograć online, stoczyłem trzy meczyki i PSN wysiadła :sad: Należy tylko założyć lobby z rozgrywką dla dowolnej ilości ludzi (Cage Match, Survival itp). TDM odpada, bo musi być 8 graczy, a tylu zebrać to wątpliwe. Następnie trzeba się  uzbroić w cierpliwość i czekać aż ktoś wbije. Sprawdzałem dziś z rana, nie wiem jak to będzie w innych godzinach. Może  wieczorem więcej ludzi siedzi. Jest weekend...

Jakby ktoś chciał się ponapierdalać, to jestem do dyspozycji.

Edytowane przez Alpaczino

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Staram się AR przejść na hard. Udało mi się pokonać Big Bulla. Ale następna free mission po nim (eskorta barbota do baru) to znowu droga przez mękę. No straszny wpierdol zbieram...

Nie musisz ich robić.Aby odblokować misje potrzebujesz punktów.Możesz żadnych misji dodatkowych nie robić i tłuc jedynie wrogów.

Black Site

Poziom 1 najlepiej robić 1 misje,gdzie musimy tłuc wrogów

Poziom 2 Wszystkie główne misje można odblokować wykonując jedynie 1 misje dodatkową.Robimy wyścig z 6 razy i spokojnie mamy + 700k punktów

Poziom 3 Najlepiej robić misję z turlaniem kul.Do misji z ochroną robotów nawet nie podchodźcie

Poziom 4 Żadna misja nie jest łatwa,trzeba się skupić na biciu przeciwników

White Site

Poziom 1 najlepiej robić 1 misje,gdzie musimy tłuc wrogów

Poziom 2 1 misja najlepsza,bo praktycznie jesteś nietykalny.

Poziom 3 Dobrze jest zrobić misje z teczką albo ze strzelaniem.

Poziom 4 wszystkie misje są trudne

Jestem po skończonym Stage 3, czyli chyba 3/4 singla za mną

 

Brawo!

Nie jesteś nawet w połowie xD

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No teraz już wiem:) Przeszedłem całośc na normal, czas gry... 3 godziny :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×