Skocz do zawartości
kubaork

Assassin's Creed IV: Black Flag

Rekomendowane odpowiedzi

Można gdzieś zamowić wersję Assassins Creed IV Black Flag PL Edycja Buccaneer na PS4

 

Chwilowo nigdzie nie znajdziesz, tylko PC, X360 I PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetnie się zapowiada, odwzorowanie wody niemalże fotorealistyczne, jednak moim zdaniem lepiej by zrobili gdyby z AC IV : Black Flag zrobili nowe IP w pirackich klimatach. ;)

 

Mam jeszcze pytanko. Wiadomo w jakiej rozdzielczości i z iloma klatkami/sec. będzie "śmigać" Black Flag na PS4 ?

       Nowy material z AC IV :

 

Edytowane przez unknown3d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W chwili obecnej po przesunięciu Watch Dogs nowy AC wskakuje u mnie na miejsce numer 2  pod względem tytułów do kupienia. Pójście w piracką stronę historii łykam w całości bez popity. Jako że bardzo lubię piratów z karaibów to chciałem zagrać w pożądną grę w pirackim klimacie i Black Flag taką zdaje się być. W trójce momenty na statku i misje od "drewnianej nogi" to były najlepsze momenty tej gry. Teraz będzie tego więcej i lepiej, a do tego zapowiada się masa klimatycznych lokacji i wysp wypełnionych skarbami. Dodać jeszcze do tego rewelacyjną next genową oprawę i może być bardzo dobrze. Bankowo biorę na premierę razem z Killzonem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.ps3site.pl/assassins-creed-iv-black-flag-z-pierwsza-recenzja-i-ocena-jest-dobrze/169952

 

jak nie brałem tej gry pod uwagę jako startówka z ps4 teraz delikatnie przez mysl mi przeszła  - czy zostanie?? pokaze większa ilość ocen przed premierą ps4... Jak trudno mnie nazwac zwolennikiem serii :P tak wyposzczony w klmatach pirates/voodoo myslę czy zostanę zadowolony :P

 

cos tam wyżej pisaliście że ac4 na ps4 dopiero w grudniu, chyba coś zmieniono gdyz wszędzie tytuł widnieje jako lineup w dniu premiery...

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie gdyby tak to nie był kolejny wymęczony, przechodzący się sam, Assassin, tylko po prostu sandbox o piratach, z opcją tworzenia floty, rekrutowania załogi i eksploracji tpp to ja byłbym wniebowzięty. Niestety po pograniu w przekoszmarnego ACIII nie mam złudzeń co do "Black Flag" :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bądźmy szczerzy... lepszej gry (sandbox/piraci) na start generacji nie dostaniemy, ba w najbliższych 4 miesiącach po premierze również :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

up wierzysz w zajebistość paczących psów?? Juz chyba bardziej dochodzi do mnie AC4 jezeli mało w nim ac będzie bo własnie w WD widzę go za dużo :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Assasin Creed zaczyna robić się jak CoD. Co roku nowa część. Smutne ale prawdziwe ;-(

a jaki widzisz problem? przecież każda część jest niepowtarzalna i ma swój urok, AC4 będzie kolejną częścią świetnie pokazującą historię. W żaden sposób nie można jej porównywać do innych gier, bo nie dorastają jej do pięt jeśli chodzi o fabułę, a nawet o grafikę, sposób poruszania się postaci i elementy estetyki. Jak Ci się nie podoba, to nie graj ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko wyraziłem swoją opinię. Wolałbym nowego Prince of Persia niż Assasina, ale cóż mogę poradzić...

Co do porównywania: jeżeli chodzi o to, że AC ma super fabułę to polemizowałbym, grafika... no jest całkiem niezła ale grafika się nie liczy, ale sposób poruszania się postaci jest superowy :-)

 

a jaki widzisz problem?

A jaki problem widzą ludzie w tym, że co roku wychodzi "nowa-stara" część Call of Duty? Nadal jest mega grywalne i ma dobrego singla :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

A jaki problem widzą ludzie w tym, że co roku wychodzi "nowa-stara" część Call of Duty? Nadal jest mega grywalne i ma dobrego singla :-)

 

Ja nie widzę problemu:) interesuje mnie tylko to, w co gram :)

a Prince nie grałam, kiedys na kompie jakaś starą część więc nie mogę oceniać, ale była niezła :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W żaden sposób nie można jej porównywać do innych gier, bo nie dorastają jej do pięt jeśli chodzi o fabułę, a nawet o grafikę, sposób poruszania się postaci i elementy estetyki. Jak Ci się nie podoba, to nie graj ;)

Właśnie doskonale można ją porównać do innych gier, min. takich które przerastają ją pod każdym względem, oprócz, pewnie kasy, którą Ubi wpompowało w jej produkcję i promocję. I owszem - nie podoba mi się więc nie gram(jedynka mnie zmuliła po kilku godzinach, a III jeszcze szybciej, co jak na mnie jest sporym ewenementem bo jakieś 90% gier które zaczynam to kończę) 

 

Choć zgadzam się z przedmówcami że wspinanie się jest zrobione bardzo fajnie.

Edytowane przez Danny Boy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba nie znasz historii, albo malo Cie to interesuje, skoro uwazasz, ze jedynka byla nudna... Dla mnie nie ma i nie bylo lepszej gry niz AC3. Kazdy ma swoje zdanie i tego sie trzymajmy.

Acha mozesz wymienic te gry, ktore przerastaja asasyna, nie pogardze argumentami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To bardzo głupio wymieniać gry, które przerastają assasyna, bo każdy lubi inny styl gameplayu. Ja wolę fabułę typu Heavy Rain a gameplay typu Prince of Persia (liniowy) :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba nie znasz historii, albo malo Cie to interesuje, skoro uwazasz, ze jedynka byla nudna... Dla mnie nie ma i nie bylo lepszej gry niz AC3. Kazdy ma swoje zdanie i tego sie trzymajmy.

Acha mozesz wymienic te gry, ktore przerastaja asasyna, nie pogardze argumentami :)

Jest raczej dokładnie odwrotnie, bo można powiedzieć że historia to moje hobby i chyba właśnie dlatego fabuła na poziomie czytadeł Dana Browna nie robi na mnie wrażenia. 

 

I mam po prostu awersję do samograjów, a seria AC to najlepszy przykład przerostu formy nad treścią - pozornie skomplikowana fabuła(sprowadzająca się do "Ha! the Templars/Assassins did it!") i mnóstwo złudnych możliwości podczas gdy tak naprawdę w kluczowych momentach prowadzeni jesteśmy po sznureczku(bo inaczej bam! "nie ma sychronizacji" czy inny bełkot) w dodatku jeden z najistotniejszych elementów gejmpleju czyli walka jest - no każdy kto zagrał wie jaka jest. - żeby zginąć to trzeba się konkretnie postarać. Ostatnio był u mnie kumpel i chciał właśnie odpalić sobie ACIII bo widziałreklamy itd. - okazuje się że kompletny nowicjusz grając na hardzie i maszując kwadrat wycina w takiej IIIjce 10osobowy oddział brytyjskich żołnierzy bez najmniejszej spiny.

 

Gry lepsze od AC pod każdym względem? A choćby niedawny "Dishonored" - gra która nie udaje niczego, ale daje taki ogrom realnych możliwości o jakich seria AC może tylko pomarzyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ibl7W6uyEqqQWH.gif

ipFTbjn79X2j9.gif

 

ibksSWzkEdZLXV.gif

wow

Edytowane przez Starh
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko nadzieję że nie spodziewacie się tego w wersji na PS3 ;)

Pc/ps4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest raczej dokładnie odwrotnie, bo można powiedzieć że historia to moje hobby i chyba właśnie dlatego fabuła na poziomie czytadeł Dana Browna nie robi na mnie wrażenia.

I mam po prostu awersję do samograjów, a seria AC to najlepszy przykład przerostu formy nad treścią - pozornie skomplikowana fabuła(sprowadzająca się do "Ha! the Templars/Assassins did it!") i mnóstwo złudnych możliwości podczas gdy tak naprawdę w kluczowych momentach prowadzeni jesteśmy po sznureczku(bo inaczej bam! "nie ma sychronizacji" czy inny bełkot) w dodatku jeden z najistotniejszych elementów gejmpleju czyli walka jest - no każdy kto zagrał wie jaka jest. - żeby zginąć to trzeba się konkretnie postarać. Ostatnio był u mnie kumpel i chciał właśnie odpalić sobie ACIII bo widziałreklamy itd. - okazuje się że kompletny nowicjusz grając na hardzie i maszując kwadrat wycina w takiej IIIjce 10osobowy oddział brytyjskich żołnierzy bez najmniejszej spiny.

Gry lepsze od AC pod każdym względem? A choćby niedawny "Dishonored" - gra która nie udaje niczego, ale daje taki ogrom realnych możliwości o jakich seria AC może tylko pomarzyć.

Moze z jednej strony masz racje. Tyle, ze ja mowie o fabule gry, jako o pokazanej historii, a juz nie o tym jak sie gra w trakcie, bo sa tez nudne momenty. Dla mnie multiplayer jest rewelacja jesli chodzi o AC3. Historia jest swietnie ujeta - przynajmniej dla mnie, bo pokazuje np. okrucienstwo i bezwzglednosc religii czego w zadnej innej grze nie znajdziesz. Oczywiscie kazdy lubi co innego i inna wage maja dla nas rozne problemy spoleczne czy przyjemnosci ukazywane w grach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) Ostatnio był u mnie kumpel i chciał właśnie odpalić sobie ACIII bo widziałreklamy itd. - okazuje się że kompletny nowicjusz grając na hardzie i maszując kwadrat wycina w takiej IIIjce 10osobowy oddział brytyjskich żołnierzy bez najmniejszej spiny.(...)

Zaraz, zaraz - w AC III są poziomy trudności? Nie przypominam sobie...

 

Co do IV - po ograniu wszystkich "dużych" części + dwóch "portable" trochę mi się seria przejadła. Poza tym filmiki prezentujące oprawę nie są zachęcające, z PS4 z pewnością programiści wycisnęliby więcej gdyby tylko chcieli/przyłożyli się/mieli więcej czasu. Na start sobie odpuszczam, może jak stanieje i poczuję "głód AC" to zakupię :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żaden Assassin nie ma poziomu trudności. Ja się w sumie napaliłem na tą część ,chociaż etapy rozgrywające się na otwartm akwenie nie przypadły mi zbytnio do gustu w trójce, ale mam nadzieję ,że BLACK FLAG mnie do tego przekona. ;-)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu wszyscy narzekają na AC. Mi się ta seria podoba szczególnie od 3 części kiedy to wreszcie zmienili czasy. A epoka czasów kolonialnych jest moją ulubioną. Na AC Blag Flag mam Pre-order jak na PS4 i mam nadzieje że będe się również dobrze bawił co przy 3 części.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz, zaraz - w AC III są poziomy trudności? Nie przypominam sobie...

No masz mnie - sprawdziłem właśnie i faktycznie nie ma. Napisałem tak z rozpędu bo każdą grę dzisiaj załączam na hardzie żeby odczuć choć minimum wyzwania. Co nie zmienia faktu(a wręcz go podkreśla) że gra jest, nawet jak na dzisiejsze czasy, przebanalnie łatwa i trzebaby się dobrze nakombinować żeby tam zginąć.

 

A co do czepiania się samej gry to ja absolutnie nie krytykuje settingu żadnej z tych gier - sam po stokroć wolałbym wziąć udział w boston tea party niż po raz kolejny ratować świat, tyle że GEJMPLEJ i FABUŁA Asasynów nudzą mnie na potęgę - totalnie nie kupuje koncepcji animusa i futuro/retro miszmaszu - moim zdaniem bardzo cierpi na tym immersja. Ja np. nie identyfikuje się tak z postacią "gry w grze" - jest to dla mnie irytujące skrzywienie perspektywy. Do tego gejmplej serii uważam za zwyczajnie słaby.

 

A co do kwestii religii to była w ten sposób ukazywana, na przestrzeni lat, w naprawdę wielu grach. Ze świerzynek to choćby w "Bioshock: Infinite" czy we wspomnianym już "Dishonored"   :)

Edytowane przez Danny Boy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×