Skocz do zawartości
kubaork

Assassin's Creed IV: Black Flag

Rekomendowane odpowiedzi

Wychodzi na to że nie - do Jackdaw Edition jest wrzucony po prostu Season Pass, który - jak uzgodniliście wyżej - Aveline nie obejmuje. Ubi at it's best.

 

http://forums.ubi.com/showthread.php/864482-Question-about-Aveline-DLC-and-Jackdaw-Edition-on-PS4?p=9889720

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D tak myślałem więc najlepszy opłacalny zakup to wersja nowa podstawki za 150zł na allegro lub używka z niewykorzystanymi kodami do 150zł + SP za 79zł

Mam tą grę na pc ale wolę pograć na ps4 i tak mnie korci aby kupić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie weź pod uwagę, że misje Aveline są mocno takie sobie. 30 min totalnie liniowej rozgrywki, tyle że w setingu z AC3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...i nie ma trofeów a chyba na nie głownie kolega liczy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej chce pograć w grę ze wszystkimi dodatkami kupując grę za 230zł :P 

Raczej po moich osiągnięciach w podpisie widać że nie gram dla pucharków ale fajnie że są bo pomagają i odpalić tryb i siedzieć dłużej w grze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Szukam osoby chętne do wbicia pucharka SACRED LAND

Zainteresowanych proszę o kontakt PSN ID : da_NT_e

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto zakupić Season Pass do AC IV?

Co wchodzi w jego skład? Te pakiety "time saver" też są uwzględnione? Bo jakoś nie mogę się dokopać do tych informacji...
 

Edytowane przez glugi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszytko poza pakietami na przyspieszenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej mam assasyna 4 jackdaw edition. Z tylu jest napisane ze mam w tej wersji ten dodatek freedom cry. Mam tez kod na season pass. Uzylem go i pojawilo sie info ze nic nie odblokowalem a dodatek dalej widnieje jako 39 zl. Co zrobic, lub co zle robie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy któś może mi powiedzieć w której rozgrywce najszybciej uzbieram kase.. potrzebuje wykupić jeszcze 3 zdolności do trofeum ''Mocny z każdej strony''

Brakuje mi tylko tego trofeum a muszę do soboty skończyć grę :(

Najlepiej gra mi się w watahe ale tam kasa wpada strasznie powoli..

Dziękuję z góry za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...lepiej nie będzie. Wataha jest najszybsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...lepiej nie będzie. Wataha jest najszybsza.

 

No to nie dobrze :)

Ponieważ za skończenie watahy dostaje zawsze między 50 a 100 a do uzbierania około 3000 (może w atutach mam coś nie tak, kończe zawsze albo na 1szym albo na drugim miejscu )

Wczoraj zrobiłem dominacje i byłem przedostatni a dostałem 300 ? dlatego myślałem że jest mozliwość nabycia pengi jakoś szybciej ...

Ale dzięki za info

Pozdrawiam

Edytowane przez qleeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj że jest jeszcze skill kopiujący skille innych. Nie pamiętam nazwy ale to był chyba bonus za serię. Zawsze możesz zrobić z kimś ustawkę na brakujące skille i ich użyć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za Freedom Cry kupe tych kredytow dawali, inaczej to czysta męka :( SephiroT najprostszy sposób podał ;)

Edytowane przez Fransa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko trzeba mieć jeszcze znajomków którzy akurat grają w AC no i z tego co się orientuje to musibyć ich kilka. Do tego skill kopijący działa tylko w chwili gdy ktoś mnie kill a ja wtedy kopiuje jego zdolności, zgadza się ?

Czyli ziomki muszą grać w przeciwnej drużynie tak ?

No jakoś dam radę, po normalnemu :)

Zostało mi juz tylko około 2 tys. ( wszystko przez dead nation, które zaś mnie zassało i zapomniałem że czas na AC się kończy )

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba najlepsza gra w jaka do tej pory gralem na ps4. Bo przejsciu 3 czesci myslalem ze mi sie nie spodoba bo nie lubilem tam plywac statkiem, a tu mi sie fajnie plywalo. No i jak chce sie statek caly ulepszyc i znalesc zbroje itp to wiele godzin mozna w nia spokojnie grac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja 2 razy już przebyłem grę i przy drugim wojowaniu wszystkie znajdzki pozbierałem ale jak zwykle coś się z bugowało i nie wyświetla mi ja jednej wyspie misji zabójstw idzie to jakoś obejść??? czy na PS4 są jakieś Patche do konkretnej gry???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to jedna misja zabójstw wyświetla się dopiero po skończeniu innych a jedna jest na morzu.

W googlach sprawdź lokacje misji a w DNA w grze sprawdź które masz już zrobione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×