Skocz do zawartości
kubaork

Assassin's Creed IV: Black Flag

Rekomendowane odpowiedzi

Czy każda edycja AC Black Flag na PS3 zawiera kod umożliwiający 'upgrade' za 39 zł na PS4 ?

Pytałem w dwóch sklepach, ale sprzedawcy nic nie wiedzieli na ten temat...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy każda edycja AC Black Flag na PS3 zawiera kod umożliwiający 'upgrade' za 39 zł na PS4 ?

Pytałem w dwóch sklepach, ale sprzedawcy nic nie wiedzieli na ten temat...

W Avansie też nie wiedzieli,kupiłem w ciemno i ryzyko się opłaciło, kod był w pudełku.Moim zdaniem powinny być we wszystkich wersjach na PS3.W Media Expert kumpel kupił i też był,więc bierz smiało.

Edytowane przez dredsons

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Avansie też nie wiedzieli,kupiłem w ciemno i ryzyko się opłaciło, kod był w pudełku.Moim zdaniem powinny być we wszystkich wersjach na PS3.W Media Expert kumpel kupił i też był,więc bierz smiało.

ja bym poczekał bo ma byc podobno w tej świątecznej promocji sony. mam tylko pytanie czy wersja cyfrowa ma napisy PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z całej serii gier przeszedłem AC II, po nim już nie miałem ochoty na revelations czy jak to tam było. A III chociaż była za darmo to odpuściłem, pograłem około 2h i doszedłem do wniosku że nie udźwignę  :biggrin: Chyba przerażało mnie przechodzenie na 100% misji, bo już przy pierwszych miałem problem, ale fakt że miałem w tym czasie jakąś nie chęć do większego grania i po prostu ogarniała mnie nuuuuuda. W nowej części nie wiem co zadziałało, czy to że gram na nowej konsoli? Raczej nie, bo KZ w ogóle mnie nie ciągnie i jest trochę dla mnie jakiś taki nudny. Tutaj jest fajny klimat... Trochę taki far cry 3. Piękna czysta woda, dużo zieleni, szanty, bitwy morskie, zbieractwo, wyrobnictwo i polowania :):) Nie wszystko z wymienionych ma związek z far cry 3 co prawda, ale jest cudnie. Klimat jest świetny, i nie jest taka trudna, więc więcej przy niej zabawy niż frustracji i tak powinno być. Nie stawiałem na AC ale że udało mi się dostać jeszcze wersję z dwoma tytułami w Saturnie to nawet się nie zastanawiałem. Jak dla mnie dwie najlepsze gry w jakie ostatnio grałem to Far cry 3 i właśnie AC:BF. Jeszcze tylko jak by nie było tych wstawek z Abstergo to było by lepiej, ale co tam nawet to przełknę w końcu to AC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś kupiłem, gra wciągnęła mnie na maxa, wygląda ślicznie, póki co po 3h grania uważam, że jest to najlepsza część AC!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie

Pytanie z półki tych lamerskich :D

Jak w tej grze rozbraja się przeciwników ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawiasz pięści i przy kontrze wciskasz X

 

Dzięki Stary :)

Ja szukałem rozwiązania walcząc mieczami :)

Mogłem "se" szukać :biggrin:

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie wiem czy mam jakiś czarny punkt w oku i nie dostrzegam oczywistej opcji... Ale ukończyłem AC4 i za cholerę nie wiem gdzie teraz mogę powtarzać wybrane misje, by podrasować je do 100%.

Prosiłbym o jakąś wskazówkę, niczym chłopu z "Konopielki". ;)

Dzięki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W menu opcji masz postęp :) (tam gdzie te wszystkie ulepszenia itp).

:) Gdy tam wejdziesz przesuwasz się w prawo :)

 

PS. Czarny punkt w oku to zawsze lepsze niż "żółta plamka" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję... 

Zawsze lepiej ale to nie znaczy, że bardziej komfortowo. :D

Swoją drogą, bardziej ukryć tego nie mogli. 

Jeszcze raz dzięki. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nVidia wprowadza technologię PhysX w AC4 na piece:

 

i048V1tIdEXae.png

 

taxidriver.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj w PS Store z okazji 12 grudniowych ofert jest AC Black Flag i tu moje pytanie… czy ktoś się orientuje jeśli kupię to czy będę mógł za 39zł wykupić na PS4 i jaki jest język w grze ? czy są napisy PL ? Nie będę ukrywał, że te informacje są dla mnie bezcenne bo PS3 już nie mam, a po tak okazyjnej cenie pograłbym na PS4… wyszłoby chyba ok 150zł czyli połowę tego co teraz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj w PS Store z okazji 12 grudniowych ofert jest AC Black Flag i tu moje pytanie… czy ktoś się orientuje jeśli kupię to czy będę mógł za 39zł wykupić na PS4 i jaki jest język w grze ? czy są napisy PL ? Nie będę ukrywał, że te informacje są dla mnie bezcenne bo PS3 już nie mam, a po tak okazyjnej cenie pograłbym na PS4… wyszłoby chyba ok 150zł czyli połowę tego co teraz...

 Napisy PL są, za 39 zeta będziesz właścicielem wersji na Ps4 ale to chyba do 31 stycznia 2014r. Jak coś nie tak niech ktoś poprawi żeby kwasu nie było 

Edytowane przez niklas
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W opisie upgrade do wersji PS4 na storze, jest zapis że jest to dla posiadaczy fizycznej wersji gry z PS3, tylko czy chodzi wyłącznie o wersje pudelkową czy też cyfrową? Nie do końca to takie jasne. Chyba ktoś bedzie musiał zaryzykować i to sprawdzić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest tak jak niklas pisze. Dzisiaj kupione w ps store na ps3, zrobiłem upgrade na ps4, napisy PL w grze na ps4  :)

Na ps3 jeszcze nie sprawdzałem ale chyba też PL będą.

Edytowane przez Lijon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest tak jak niklas pisze. Dzisiaj kupione w ps store na ps3, zrobiłem upgrade na ps4, napisy PL w grze na ps4  :)

Na ps3 jeszcze nie sprawdzałem ale chyba też PL będą.

A jak wygląda sprawa z season passem, jak kupie na ps3 to mam również na ps4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Też stałem sie od wczoraj posiadaczem Ac4 zakupionego w ps store i przeniosionego na Ps4 - ale mam pytanie odnośnie Uplay pasport o co z tym chodzi po odpaleniu gry mam 3 opcje

1,aktywuj 2, kup

3,graj bez

chciałem aktywowac ,a tam mi jakiś kod kaze podac ,przecierz miało nie być tego uplay ,jezeli ktos wie oco chodzi to prosze o pomoc .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uplay  już dawno jest za friko. Musisz dać opcję 2 (kupić) przeniesie cię do sklepu a tam będzie do pobrania za friko :)

Edytowane przez Lijon
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tym przeniesieniem wersji cyfrowej z PS3 na PS4?

W/g opisu w PS4 powinna być płyta z PS3 żeby odpalić "uaktualnienie"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×