Skocz do zawartości
Siriondel

BioShock Infinite

Rekomendowane odpowiedzi

Świetna robota Siriondel, dla Ciebie też wyrazy szacunku i podziękowań za taki profesjonalny poradnik! Jestem pod wrażeniem. Gratulacje!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo za kolejnego, porządnego "kolosa"...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic dodać nic ująć,kolega musiał się nieźle napracować.Brawo!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie poradniki aż zachęcają do zagrania :). Z pewnością się przyda jak gra stanieje.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego masz talent do pisania poradników. Gram na PC, ale i tak przeczytałem :biggrin:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poradnik wygląda na mega rozbudowany, co oczywiście na plus, ale czy Ci się czasami nie rozjechał w poście?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozjechał się bo musiałem edytować tagi.

Wie o tym i jak będzie to poprawi.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grę już mam prawie za sobą, ale i tak muszę pochwalić za kawał dobrze zrobionej roboty

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mega... ;) Ciesze się, że są ludzie którym chce się to pisać hehe ;D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej, poradnik poprawiony. Dzięki za miłe słowa, Panowie. Motywuje mnie do cięższej pracy w przyszłości, choć na razie nie ma odpowiedniej gry, może TLoU, jeśli będę miał na premierę... Robiłem co mogłem, by ułatwić życie potencjalnym zdobywcom platyn i oszczędzić im nerwów :) To jest wielka gra i wiedziałem, że platynę muszę uhonorować poradnikiem. Jeszcze raz dzięki :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry poradnik.Gratsy...szkoda że spojrzałem do niego po zrobieniu platyny:)Warto jednak było poczytać bo i tak czuję niedosyt po skończeniu tej wspaniałej gry.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w temacie pucharka " Coins in the Cushion" ten od grzebania po śmietnikach 200 razy, miałem taką sytuację, że po zaliczeniu 198 przestał zliczać kolejne pojemniki (brakowało 2) do trofeum. W tym samym czasie gra przestała zaliczać zabitych wrogów - nie ważne z jakiej broni. Dopiero restart konsoli pozwolił na zaliczenie 200 śmietników i liczy dalej ofiary. Miał też ktoś taki problem z Was?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką masz wersję, cyfrową czy pudełko? Podobno były jakieś problemy z nie wpadającymi trofeami / nie śledzonym postępem, jeżeli podczas gry wylogujesz się z PSN. Podobno przez jakieś konflikty z DRMem. Osobiście nie miałem problemu, ale czytałem sporo o osobach, które miały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja pudełkowa, wczoraj znowu zauważyłem zanik zaliczania kolejnych ofiar, dzieje się to faktycznie w momencie wylogowania z PSN, wpadł tez pucharek fabularny...

Nie miałem już czasu wczoraj na ponowne logowanie, ale ciekawe czy jak dziś wbiję do PSN-u to wpadną pucharki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem już czasu wczoraj na ponowne logowanie, ale ciekawe czy jak dziś wbiję do PSN-u to wpadną pucharki?

To jest właśnie ciekawe, że zaległe pucharki czasem wpadają po zalogowaniu a czasem nie. Masz plusa, więc może przed sesją skopiuj sobie zapisy żeby nie musieć powtarzać zbyt wiele jakby co. Natomiast najlepiej - jeżeli ma się problem - albo grać w BioShocka 100% online albo nie logować się wcale. Od siebie dodam, że nie miałem problemu (na szczęście), mimo że podczas gry w singlowe gry często mnie wywala i z powrotem loguje do PSN - chyba jakiś lipny kabel ethernet mam.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za poradę Siriondel, do tej pory z netem nie miałem problemów większych, w tym tygodniu coś ciała daje, zobaczę po zalogowaniu, zrobię tak jak napisałeś, raz jeszcze dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem z niewpadającymi trofkami po rozłączeniu jest powszechny. Jeżeli grałeś online i zauważyłeś, że cię wylogowało to wystarczy zalogować się z powrotem i wszystko będzie ładnie działać.

Edytowane przez vonde
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem z niewpadającymi trofkami po rozłączeniu jest powszechny. Jeżeli grałeś online i zauważyłeś, że cię wylogowało to wystarczy zalogować się z powrotem i wszystko będzie ładnie działać.

No to wczoraj się zalogowałem, niestety pucharki, które powinny wpaść nie wpadły. Te z zaliczeniem kolejnych ofiar, konkretną bronią wpadły po jakimś czasie, natomiast jeden fabularny nie wpadł (First Class Ticket). Także pomysł z ponownym zalogowaniem się nie wypalił. Nic to i tak będę robił historię przynajmniej dwa razy więc wpadnie pewnie przy następnym podejściu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skuteczny sposób na syreny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Dobry filmik, na pewno skorzystam podczas przechodzenia na 1999 mode.

Tak poza tym, to miałam szczęście przy osiągnięciu Heartbreaker. Nie wiem jakim cudem udało mi się to wbić, po prostu strzelałam z karabinu w Handymana. Wydaje mi się że wtedy po prostu celowałam w głowę i w serce, a tu o dziwo pucharek wpadł ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uciekałem przed nim i nagle zniknął, słyszę jego krzyki ale nie widzę go. Popatrzyłem w górę a on na dachu jakiegoś budynku stoi i się nie rusza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko,jeżeli nie zbiorę paru tych Lornetek i kineskopow to mogę odpalić rozdział zebrać i wyjść? Wiem że to jest pomijalne trofeum ale znalazlem w internecie fajny poradnik z umiejscowieniem tych rzeczy :)

Edytowane przez LionelPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko,jeżeli nie zbiorę paru tych Lornetek i kineskopow to mogę odpalić rozdział zebrać i wyjść? Wiem że to jest pomijalne trofeum ale znalazlem w internecie fajny poradnik z umiejscowieniem tych rzeczy :)

 

 Tak, możesz tak zrobić. Pytanie tylko czy jesteś pewien które pominęłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem pewien mam dobra pamięć :)

Jeszcze jedno pytanko. Zabójstwa z danych broni przenoszą się pomiędzy przejściami?

Edytowane przez LionelPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×