Skocz do zawartości
Siriondel

BioShock Infinite

Rekomendowane odpowiedzi

Zbagowal się komuś trofik za kineskopy i teleskopy? Robiłem według tego poradnika

 

 

i mam 36/37 :/

 

 

E: OMINĄŁEM JEDNO NA SAMYM POCZĄTKU XD

Edytowane przez LionelPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest jakis juz znany sposob na te nieliczenie ofiar? mam tak z ciulkami za konczenie mele, skakanie z sky-line oraz podczas jazdy na nich :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po raz drugi winszuję zajebistej roboty. Nieczęsto korzystam z forumowych poradników, tylko przeważnie jadę z ps3trophies.org. Ten poradnik kładzie wszystkie na łopaty i kopie po głowie :)

 

Przy okazji mam pytanie. W jaki sposób zmieniać zebrane łaszki? Gra podpowiada, że w Gameplay. Ale takiej opcji nie widzę w menu (zarówno w trakcie gry, jak i po wyjściu do ekranu startowego).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ma problem z trofeami. Po przejściu gry dwa ostatnie trofea fabularne, za przejście gry na normalnym poziomie trudności i ten za odblokowanie mod 1999 nie zostały zaliczone. Planuje przejść grę jeszcze raz. Czy te brakujące trofea wbija się ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@up z menu głównego gry kliknij continue i powinno ci odpalić końcówkę gry przejdz i powinno wskoczyć po obejrzeniu zakonczenia, jak to nic nieda to wpisz kod na odblokowanie mod1999, trofeum wpadnie a jak przejdziesz gre na tym poziomie to odblokujesz inne trofea za przejście gry

Kod trzeba wpisać w menu głównym (góra, góra, dół, dół, lewo, prawo, lewo, prawo, O, X)

Edytowane przez massacer
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem jak mówiłeś i trofea wpadły. Dziękuję. Lepiej grać cały czas off-line

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w Bio:I na premierę ostatnio i powiedzcie czy naprawili problem z trofikami fablarnymi? Brak mi 2 gdyż grałem online i offline naprzemiennie i to wówczas było powodem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak dla pewności odnośnie trofeum Scavenger Hunt  , rozumiem, że nie mogę używać dolar bill tam gdzie się kupuję amunicję do broni, apteczki itp. Ale mogę używać tych maszyn gdzie się ulepsza broń i vigory ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak dla pewności odnośnie trofeum Scavenger Hunt  , rozumiem, że nie mogę używać dolar bill tam gdzie się kupuję amunicję do broni, apteczki itp. Ale mogę używać tych maszyn gdzie się ulepsza broń i vigory ?

Dokładnie tak. Jeśli wejdziesz do maszyny dolar bill to trofeum jeszcze nie przepada. Dopiero jak coś kupisz.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, zaliczają mi się zabicia ze wszystkich broni oprócz tych z voley gun-a. Resetowałem konsole itp. i dalej nie chcą wpadać :-/ Ktoś miał podobny problem ?

 

 

 

 

ok jakoś wpadło :-d

Edytowane przez Cuki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moja pierwsza przygoda z BioShockiem, 2 pierwsze części też są tak genialne ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moja pierwsza przygoda z BioShockiem, 2 pierwsze części też są tak genialne ? :)

Jedynka jest jeszcze lepsza od Infinite (absolutnie wybitna pozycja, która nie zestarzała się nic), dwójka może troszkę słabsza, ale nadal wspaniała gra. W ogóle BioShock - jako seria - jest IMO najlepszą marką w historii gier. Warto znać wszystkie.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jest platyna w tej wybitnej grze :-) Dzięki za super poradnik - świetna robota.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wpadli mi Armed Revolt, tz ze żeby je zdobyć musze grę ponownie przechodzić? Mode 1999 jeszcze nie ruszalem i nie wiem czy będę.

Edytowane przez Nath_147

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakim czasie można zaliczyć grę w "Mode 1999"?

Do platyny brakują mi tylko pucharki związane z tym trybem (Auld Lang Syne, Scavenger Hunt).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×