Skocz do zawartości
Maty15

FIFA 14

Rekomendowane odpowiedzi

TOTW wychodzi chyba o 16:00

Dzieki wielkie mam nadzieje ze Lewandowski dostanie pierwszego IF.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ost. troche ogladalem filmikow graczy manualnych i jestem pod wrazeniem dokladnosci podan i strzalow, w ogole gry. Gralem tez z jednym killerem. Praktycznie gral jak na asystach. Naprawde dobrze to wygladalo. Ale wlasnie zaczalem grac w fut i kompletowac druzyne, przez co musialem wrocic do asyst. Efekt jest oplakany. Wszystko sie pomieszalo i w tym fucie w 8 lidze praktycznie odnotowalem wlasnie seriw chyba 6, albo wiecej meczy bez zwyciestwa. Same porazki ;/. Wrukwia mnie ta gra...ehhhh ale co robic :).

No to fakt ze jak sie zaczniesz przyzwyczajać do manuala i potem zagrasz na asystach to wcale nie będziesz lepszy :-P co jednoznaczne pokazuje jak mocno cpu ingeruje w grę na asystach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja bramka:

 

http://www.easports.com/pl/fifa/football-club/profile/media/PS3/Chyzy/2014/video/172716384

 

Ale mnie leją... już nie wiem jak grać.

 

Typowe dla Fify... takie blokowanie bramkarza można robić od dawna,,, szkoda że tego nie ukrócili poprzez odgwizdywanie faulu przez sędziego... trzeba po prostu bardziej uważać wyrzucając czy wykopując piłkę bramkarzem... 

Wczoraj miałem zabawną sytuację, przy stanie 0:0 mój przeciwnik oddał strzał, bramkarz obronił ale odbił przed siebie on to przejął i chciał wejść z piłką do pustej bramki (chyba bał się że nie trafi na manualu strzałem) mój bramkarz się pozbierał i wybił mu piłkę spod nóg, dosłownie z linii bramkowej, piłka odbiła się od słupka u padła łupem mojego obrońcy... później dostał 2 bramy i wygrałem 2:0 ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia czemu mi nie może znaleźć rywala na manualu. 3500 tys graczy i co nikt nie gra na manualu? Z 3 razy mi sie ktoś trafił z manualem ale to jak miałem ustawione sterowanie na dowolny.

Tak z innej beczki. Niech wreszcie poprawią ten cholerny dobór stroju sędziego bo bardzo często sędzia ma taki kolor trykotu jak rywal.. Dwa, przełączanie jak już mówiłem. Akcja skrzydłem idzie, mam obrońce bocznego to mi wybiera środkowego.. zanim sie przełącze na tego bocznego to już oglądam plecy rywala, albo idąc już tym środkowym do boku to sie zaś dziura w środku robi. I tak źle i tak nie dobrze. Albo mam ustawione ręczne przełączanie, a gra mi sama zmienia i to jeszcze źle. I ciekawe skąd sie bierze 5 minut doliczonego czasu w pierwssej połowie jak praktycznie żadnych przerw.

Edytowane przez chyzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia czemu mi nie może znaleźć rywala na manualu. 3500 tys graczy i co nikt nie gra na manualu? Z 3 razy mi sie ktoś trafił z manualem ale to jak miałem ustawione sterowanie na dowolny.

Tak z innej beczki. Niech wreszcie poprawią ten cholerny dobór stroju sędziego bo bardzo często sędzia ma taki kolor trykotu jak rywal.. Dwa, przełączanie jak już mówiłem. Akcja skrzydłem idzie, mam obrońce bocznego to mi wybiera środkowego.. zanim sie przełącze na tego bocznego to już oglądam plecy rywala, albo idąc już tym środkowym do boku to sie zaś dziura w środku robi. I tak źle i tak nie dobrze. Albo mam ustawiane ręczne przełączanie, a gra mi sama zmienia i to jeszcze źle. I ciekawe skąd sie bierze 5 minut doliczonego czasu w pierwssej połowie jak praktycznie żadnych przerw.

 

da się znaleźć na manualu ale im słabszy zespół tym mniej ludzi... 5 gwiazdkowymi na manualu nie ma problemu z wyszukaniem.... poza tym też sporo zależy od godziny... teraz w godzinach popołudniowych gra młodzież i dzieciaki a Ci w 99% grają asysty... wieczorem łatwiej wyszukać rywala...

 

stroju pewnie nie poprawią bo zapewne jest losowy... moim zdaniem nie powinno być wyboru stroju przed wyszukaniem przeciwnika. gra powinna sama wybierać najbardziej odróżniające się komplety strojów i do tego wtedy dobierać strój sędziego... tylko wtedy pojawił by się lament że ktoś nie może sobie grać w swoim ulubionym stroju w każdym meczu...

Przełączanie faktycznie potrafi szwankować... ale raczej poprawią patchem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nawet 5 gwiazdkowych nie moge znaleźć. A z tym doborem strojów to tak jak piszesz było by dobrze. Np grając Chelsea w niebieskich strojach gram z Borussią, która gra na biało, albo grając Borussią w żółto-czarnych trafiam na MU który gra na biało-czarno. Całkowity brak logiki. Raz grałem BVB-Atletico, obie drużyny na żółto, na szczęście inny odcień i można było jako tako odróżnić.

Edytowane przez chyzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grac7MU. W transferach wybierasz zawodnika otwiera się jego karta i proponujesz transfer. Nie wiem z czym masz problem u mnie działa to normalnie.

no u mnie nie działa normalnie, wyszukuje zawodnikow przez siec skautingu, mam gotowy raport, potem wysylam zapytanie do klubu macierzystego. dostaje odpowiedz ze zawodnik kosztuje np. 5 mln euro, naciskam wtedy na jego karte i chce wziąć wybrać 'kupno' ale nie ma takiej opcji, nawet nie ma opcji wypożyczenia. jedyne opcje widoczne: - obserwuj zawodnika -dodaj do listy zyczen -pytanie do klubu. WTF?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś rady co do grania na klasie światowej? Zawsze grałem max na zawodowcu, a ukończenie zadania na tym poziomie jest wymagane do trofeum :)

Nie patrzcie na to, że mam trofik za legendarny. Przestawiałem suwaczki :biggrin:

6 trofików i platynka :biggrin:

 

Na dzień dzisiejszy (w tym zadaniu) muszę w ciągu 50 minut wbić 2 brameczki. Nie daję rady  :P

Edytowane przez crix15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne pytanko. Da rade usunąć te statystyki ze strony tak, żeby ich nie było, tak jakbym w ogóle nie istniał? Po 19 porażce z rzędu (w ostatnim meczu wywaliło mnie z serwerów ea i oczywiście porażke mi naliczyło...) postanowiłem zakończyć definitywnie przygode z tą grą i niechce żeby jakiś ślad został bo aż wstyd. Nie wiem może jestem jakiś nie doje... ale 19 przegranych pod rząd mnie załamało kompletnie. Widać gra nie dla mnie.

Edytowane przez chyzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

momentum momentum momentum - nic wiecej do powiedzenia nie mam ;)


Kolejne pytanko. Da rade usunąć te statystyki ze strony tak, żeby ich nie było, tak jakbym w ogóle nie istniał? Po 19 porażce z rzędu (w ostatnim meczu wywaliło mnie z serwerów ea i oczywiście porażke mi naliczyło...) postanowiłem zakończyć definitywnie przygode z tą grą i niechce żeby jakiś ślad został bo aż wstyd. Nie wiem może jestem jakiś nie doje... ale 19 przegranych pod rząd mnie załamało kompletnie. Widać gra nie dla mnie.

nie zniechecaj sie, odczekaj troche az gracze sie przesortuja i ci co maja grac w 1 lidze tam beda grali, a slabiaki zostana w niskich ligach :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

nie zniechecaj sie, odczekaj troche az gracze sie przesortuja i ci co maja grac w 1 lidze tam beda grali, a slabiaki zostana w niskich ligach :P

 

Ale sęk w tym, że ja nie gram z jakimiś kozakami. Może z 3 razy takiego miałerm co wiedziałem, że nic nie zrobie.

 

Jakby ktoś sie chciał zmierzyć to zapraszam. Wtedy będę miał porównanie czy faktycznie mi ta gra nie idzie czy nie wiem co. Grałem i w 12 i 13 i też mnie czasem coś zdenerwowało, ale takich jaj to nie było. tylko full manual.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

momentum momentum momentum - nic wiecej do powiedzenia nie mam ;)

nie zniechecaj sie, odczekaj troche az gracze sie przesortuja i ci co maja grac w 1 lidze tam beda grali, a slabiaki zostana w niskich ligach :P

 

Kolega się nakręca efekt serii... w każdym kolejnym meczu ciśnienie jeszcze większe gra coraz bardziej chaotyczna... w takich przypadkach najlepiej założyć nowe konto i zacząć od nowa po kilku dniach... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega się nakręca efekt serii... w każdym kolejnym meczu ciśnienie jeszcze większe gra coraz bardziej chaotyczna... w takich przypadkach najlepiej założyć nowe konto i zacząć od nowa po kilku dniach... 

 

Coś w tym jest, bo za każdym razem mam sie ochote odegrać. Jak hazard kurna. Jakie konto? Origin?

Edytowane przez chyzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znam to, ale teraz gram 3-4 meczyki i odchodze od konsoli, jak narazie dziala, do weekendu pewnie, bo do roboty nie ide ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś w tym jest, bo za każdym razem mam sie ochote odegrać. Jak hazard kurna. Jakie konto? Origin?

 

nowe konto PSN... nowe konto origin chyba nie da rady na tym samym PSNid... 

 

 

znam to, ale teraz gram 3-4 meczyki i odchodze od konsoli, jak narazie dziala, do weekendu pewnie, bo do roboty nie ide  ;)

 

dokładnie ja też nie gram w sezonach więcej jak 5 meczów dziennie... zazwyczaj 3... jak chcę więcej pograć to wolę sezony 2 vs 2 ze znajomym albo z CPU karierę... 

Edytowane przez Chris de la Rosa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne pytanko. Da rade usunąć te statystyki ze strony tak, żeby ich nie było, tak jakbym w ogóle nie istniał? Po 19 porażce z rzędu (w ostatnim meczu wywaliło mnie z serwerów ea i oczywiście porażke mi naliczyło...) postanowiłem zakończyć definitywnie przygode z tą grą i niechce żeby jakiś ślad został bo aż wstyd. Nie wiem może jestem jakiś nie doje... ale 19 przegranych pod rząd mnie załamało kompletnie. Widać gra nie dla mnie.

Kolego, w piłkę na konsolach gram od pierwszego ISS na psx. Bratanek dał oryginał za free, bo cyt. jakaś durna i nie można gola strzelić :)

W Fifę zacząłem grać od 10 i do dzisiaj rozegrałem ponad 2000 meczów. I co z tego skoro mój bilans jest żałosny, bo to gra online : pingi, latency, lagi, DNSy, celowe zamulanie neta etc. Też wkurw mnie bierze i co raz sprzedaję i kupuję Fifę :)

Kiedyś to się grało tylko offline PESa i było super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za dużo zachodu z tymi kontami. Zrobie sobie przerwe dłuższą, powyżywam sie w gta :biggrin:. I będe grał tylko z manualem albo wcale. Przykładowo koleś mnie rozłożył 3:0 wystrczyło tylko pyknąć z ok 16 metrów i brama, ale widać, że grał na asystach. Z innym gościem dostałem 2:1, ale koleś miał z 20 strzałów na bramke tyle, że grał ewidentnie na manualu, gdyby grał na asystach to pewnie z 15 bym dostał :biggrin:. Grać manual-asysty to trzeba być naprawde kozakiem i ogarniać. W ogóle to mam ogromne kłopoty z obroną i już od dwóch lat tego nie moge ogarnąć :biggrin: Walic, to tylko gra, nie ma sie co stresować.

Edytowane przez chyzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za dużo zachodu z tymi kontami. Zrobie sobie przerwe dłuższą, powyżywam sie w gta :biggrin:. I będe grał tylko z manualem albo wcale. Przykładowo koleś mnie rozłożył 3:0 wystrczyło tylko pyknąć z ok 16 metrów i brama, ale widać, że grał na asystach. Z innym gościem dostałem 2:1, ale koleś miał z 20 strzałów na bramke tyle, że grał ewidentnie na manualu, gdyby grał na asystach to pewnie z 15 bym dostał :biggrin:. Grać manual-asysty to trzeba byćnaprawde kozakiem i ogarniać. W ogóle to mam ogromne kłopoty z obroną i już od dwóch lat tego nei moge ogarnąć :biggrin:

 

dlatego uważam że granie z CPU to niezła szkoła... CPU oszukuję, holuję piłkę nie raz po 40 metrów robiąc różne kółeczka, piruety itd. jeżeli ogarniesz obronę z CPU to w grze po sieci też sobie poradzisz... wystarczy pograć sobie na Zawodowcu + pełny manual... jak będziesz wygrywał zdecydowanie często czyli 2 na 3 mecze a jeden remisował to wtedy wal w online... na pewno odczujesz różnicę...  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie gram, zawodowiec+full manual jak już gram offline. A problem mam z odbiorem piłki jak przychodzi grać 1v1, ogromne problemy, minimalny ruch rywala i już podziwiam nr koszulki :D Czasami sie udaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie gram, zawodowiec+full manual jak już gram offline. A problem mam z odbiorem piłki jak przychodzi grać 1v1, ogromne problemy, minimalny ruch rywala i już podziwiam nr koszulki :biggrin: Czasami sie udaje.

 nie idź na raz, lepiej się zrównać z przeciwnikiem i przepchnąć go barkiem, a poza tym naucz się używać wślizgów... w 14 są bardzo skuteczne więc warto mieć je opanowane i z nich korzystać... tak jak warto gdy akcja jest pod naszym polem karnym i uda się choć na chwile odzyskać piłkę po prostu ją wykopać daleko na połowę przeciwnika nie bawiąc się w krótkie podania czy dryblingi na swojej połowie (wiele bramek straciłem po głupiej zabawie na swojej połowie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytam o wersje płytową czy EA chociaż usprawniło szybkość menu i długość loadingów? Czy nadal, by odpalic grę trzeba czekać 10 min i naciskać po kilka razy przycisk start i X jak to ma miejsce w 13tce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie idź na raz, lepiej się zrównać z przeciwnikiem i przepchnąć go barkiem, a poza tym naucz się używać wślizgów... w 14 są bardzo skuteczne więc warto mieć je opanowane i z nich korzystać... tak jak warto gdy akcja jest pod naszym polem karnym i uda się choć na chwile odzyskać piłkę po prostu ją wykopać daleko na połowę przeciwnika nie bawiąc się w krótkie podania czy dryblingi na swojej połowie (wiele bramek straciłem po głupiej zabawie na swojej połowie)

Wślizgami umiem w miare operować bo w 13 praktycznie tylko tak odbierałem piłke. Problem mam z tym jak jestem przed przeciwnikiem i on idzie na mnie, trzymam kontrole tempa staram sie go pilnować ale i tak często mnie mijają. Czasem mi sie udaje, ale w zdecydowanej większości nie.

Edytowane przez chyzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie by bylo aby w aktualizacjach usuwali kontuzjowanych graczy z kadr - np. Piszczek, teraz Messi itd itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×