Skocz do zawartości
Maty15

FIFA 14

Rekomendowane odpowiedzi

skoro coś jest dobre, to po co to diametralnie zmieniać?

Nie powiedzialem, ze maja nic nie robic, jest sporo rzeczy do poprawy. Jednak jeżeli mowimy o silniku, to nie widze potrzeby tworzenia nowego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście bym się nie obraził gdyby kopanka od EA w tym roku ''przegrała''... Dawno nie było dobrego, porządnego PES'a :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kiedy odnosnie pesa jakies konkrety, wiesz cos?

 

Na 100% konkretne uderzenie na E3, ale też zależy co FIFA 14 pokaże dziś na konfie MS :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ultimate Team tylko na Xbox One :down:

 

Bzdira :)

 

#FUT14 will be coming to both the PS4 and #XboxOne. Exclusive content for #XboxOne.

Edytowane przez Szlachcic*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak , ale oni to sprostowali , bo w konferencji wyraźnie rozmawiali o FUT jako ekslkuzywnej zawartości dostępnej tylko na Xbox One

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze beda jakies bajery w fucie dostepne tylko na iksie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Na Xbox One będziesz mógł oglądać tabelę do swojego Ultimate team, gdzie na bieżąco, dzięki magii i potędze nowej konsoli, będziesz dostawać informacje o poczynaniach swoich zawodników. To będzie cały exclusive content na exbox.

Ciekawi mnie tylko jak będzie wyglądać sytuacja z FIWC i reklamami. Jak dotąd każda reklama w TV była z udziałem konsoli sony oraz turniej również odbywał się na konsolach sony (tak mi się wydaje). Kwestia tego jak bardzo umowa ich związała, bo jeśli się skończy na idiotycznych dodatkach do xboxa, których nikt nie będzie potrzebował na PS4, to można pogratulować MS...

Edytowane przez SmaleC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymieniles opcje, o których otwarcie poinformowali w czasie konferencji. Na temat ekskluzywnego contentu nic nie slyszlaem. Skad masz info, ze przegladanie tabel to koniec?

Wstrzymalbym sie z takimi opiniami do czasu az faktycznie poznamy co MS ma do zaproponowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To był sarkazm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

FIFA 14 - wersja pecetowa bez nowoczesnego silnika Ignite

 

Okazuje się, że zademonstrowany wczoraj nowoczesny silnik Ignite zostanie zastosowany jedynie w wersjach gry FIFA 14 na PlayStation 4 i Xboksa One.

 

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=77234

 

Czyli generalnie nie opłaca się kupować Fify 14 ani na PC, ani na obecne konsole, bo pewnie zbyt wiele zmian się nie odczuje. Różnica będzie tylko na next genach.

Edytowane przez blackhawkPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

strata niewielka... Jak chodzi o FUT, to częściej można spotkać boty niż normalnych ludzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Żadna rewelacja.

Tak na dobrą sprawę nie zobaczyliśmy nawet silnika od EA, w którymś video pokazali jak tworzą animację do gry z UFC, czyli jeden wielki pic i fotomontaż. A coś co wyczytałem na ich stronie i jedyna rzecz jaka mi się spodobała (jako pomysł) to reakcja na naciągnięcie koszulki, czyli spowolnienia "przeciwnika" oparte o jakieś tam wyliczenia. Niby też było coś o bezwładności, ale długo na to czekam, a nic nie robili w tym kierunku, nawet można powiedzieć, że się cofali.

No nic oby pokazali więcej na E3 w sumie nie tylko oni, ale także Konami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do E3 mozemy byc pewni, ze zobaczymy więcej... i to sporo więcej. Spodziewam się gameplayów zarówno z pesa jak i fify.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i tak jak zwykle nie wiele się zmieni, a jeśli już to nie na lepsze. Czy w grafice można dużo jeszcze zmienić? Zresztą co to ma za znaczenie jak gęba Ronaldo czy Rooneya będzie bardziej realistyczna skoro w trakcie gry i tak jej nie widać? Co roku zapowiedź inteligentniejsi zwodnicy, a każdy wie jak to wygląda w praktyce ( pierwsza grupa inwalidzka). Ja nie nastawiam się na wielkie zmiany, nowe stroje i aktualizacja składów + nowy wygląd zawodników, ewentualnie jakieś nowe licencje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem :) Juz niedługo przekonamy sie na własnej skórze, która gra bedzie No. 1...Juz niebawem :)

lons wiesz, że co roku masz nadzieje ze to bedzie ten rok, a pozniej konczy sie na meczach w F13 ; )

ja nie wierze japoncom i nie nastawiam sie ze pes w tym roku bedzie kozakiem, a jesli bedzie - to tylko sie cieszyc ; ]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wcześniej łudzilem się, ale w tym jestem pewien na 80% że będą lepsi od Ea :) Jak siedzą cicho to znaczy, ze bedzie dobrze :)

Edytowane przez lons

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oby - i oby silnik nie cierpial na choroby wieku dzieciecego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie sorka za głupie pytanie bo nie ogarniam...
Ten sowy silnik ma być tylko na nowych konsolach czy na PS3 też?
Jakoś mi to umknęło lub nie doczytałem?

Bo to że EA olewa PC to wiem a co z innymi konsolami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przypadku Konami Pes 2014 bedzie na nowym silniku skalowanym pod PS3, a w przypadku EA nowy engine tylko na next genach ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej łudzilem się, ale w tym jestem pewien na 80% że będą lepsi od Ea :) Jak siedzą cicho to znaczy, ze bedzie dobrze :)

Boże, Lons.... Ty tak serio? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matinx jeżeli ktos kocha piłkę, a na rynku ma do wyboru dwa gnioty, z tego jeden jest lepszy od drugiego, ale tez jest nudnym przewidywalnym kupskiem to człowiek czeka i ma nadzieje, ze wyjdzie wreszcie porządna gala na konsole. Nie udawaj, ze nie wiesz o co chodzi, bo sam czekasz, a ze nie ma tego co byś chciał to grasz w to co jest lepsze :P To jest zreszta mój ostatni rok czekania na dobra galę. Jeżeli takiej nie bedzie odpuszczam sobie granie i nie bede juz dyskutował na forach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie zgodze sie z Tobą... pierwszy raz od 2009 roku gram w jeden tytuł od premiery do teraz (mamy juz prawie czerwiec)! Wobec tego nie nazwe obecnej fify gniotem. Ma błędy, które oczywiście dostrzegam ale zarazem ma sporo zalet i da się w to grać.

Przewidywalność? Cała piłka. Nigdy tego nie zmienisz. Sęk w tym, by mimo tego być szybszym i sprytniejszym od przeciwnika.

Odkąd gram w issy, pesy, fify w 75% akcji wiem, co zrobi rywal, tylko nie zawsze udaje się go dogonić/ przeciąć tor piłki/ itd.

Swoja droga, na konsolowych kopankach jeszcze nigdy nie było lepszego trybu niż FUT.

Edytowane przez Maty15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×