Skocz do zawartości
Maty15

FIFA 14

Rekomendowane odpowiedzi

Nowa plotka- w grze mają znaleźć się ligi argentyńska, kolumbijska i chilijska :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla takich ludzi jak ja to super info na PS4 dopiero FIFA 15 :-D

 

No tak, tylko, że Fifa 14 na next-geny nie ma w tym samym momencie premiery co na current'y. Pewnie wydadzą 14 na obecne systemy i dopiero zaczną promować tego Ignite. Tylko, że jeśli nie reklamują się teraz to znaczy, że nie mają za bardzo czym. Powstaje dylemat: czy rok bez piłki, czy rok z wielką niewiadomą Fifą "Ignite" 14.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa plotka- w grze mają znaleźć się ligi argentyńska, kolumbijska i chilijska :)

Ciągle czekam na powrót tureckiej i ukraińską jakoś nie cieszą mnie drużyn z ameryki południowej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz Pro na Fox i Havok engine.

Na PS4 nie mam, a nie będę dokładał do tej generacji już, ani grosza (no chyba, że DS2).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pes da ciała, to pewnie kupie fife 14 na ps3. Przynajmniej czas zleci przyjemniej (?), do 14tki na ps4. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że będzie reprezentacja, a koszulka na okładce ma być formą reklamy. Choć nie ma co gdybać niedługo będzie wiadomo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to z wiki jest prawdą to mnie chyba szlak trafi.

Po kiego uja dają kolejną ligę angielską z zespołami ćwierć gwiazdkowymi...

1000 razy więcej ludzi by grało zespołami z ukrainy, a nie zespołami które tylko anglicy z ligi okręgowej znają.

I tak tam mają tylko randomowe twarze i umiejętności nie wierzę, że się nimi przejmują.

Już widzę jak w fifie 15 dojdzie angielska A klasa...

Z każdego kraju powinni mieć po dwie ligi i by starczyło spokojnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko zauważ ile osób kupuje Fife w Anglii. Muszą im dogadzać.. natomiast ukraińska liga też powinna być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale macie wytyczne. Ja pierd... Ludzie, wy gracie w fife, zeby poogladac logo adidasa, czy zeby pograc w dobra pilke? Czasami mam wrazenie, ze wiekszość graczy to bezmózgie yeti...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorqc pod uwage jak niedorobiona byla 13 to po glebszym namysle mozna dojsc do wniosku, ze licencje to jeden z niewielu bezdyskusyjnie mocnych punktow fify;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko mi się z Tobą zgodzić. Gdyby była tak niedorobiona jak mówisz, to nie grałbym w to przez dobre 9 miesięcy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko mi się z Tobą zgodzić. Gdyby była tak niedorobiona jak mówisz, to nie grałbym w to przez dobre 9 miesięcy

to chyba nie grałeś w wirtualne kluby. Jak gra wyszła we wrześniu to od początku znikała piłka, wieczna arena, a najczęściej nawet nie dało się wejść w tą zakładkę w menu głównym bo wywalało po 15 razy i rozłączało serwery, do tego notorycznie zrywane połączenia w trakcie meczu i wywalanie z serwerów podczas gry. Najlepsze że łatka która to naprawiła wyszła w marcu czyli prawie 6 miesięcy po premierze. Nie dość że wydali uszkodzoną grę, to jeszcze nie raczyli tego naprawić przez kilka miesięcy. Faktycznie zero niedoróbek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie wlaczylem sobie ostatnio fife 13 i musze powiedziec ze mnie wciagnela maksymalnie , ale .... nadal wylogowywuje z serwerow , zawiesza sie itp ... jest troche to irytujace :) koneic offa , a licencje sa dosyc wazna kwestia w grze , kazdy chcialby sie wcielic w messiego , rooneya , czy buffona  :) wiec trzymam kciuki zeby byla licencja na Polska Ekstraklase :)

Edytowane przez michaliskox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie wlaczylem sobie ostatnio fife 13 i musze powiedziec ze mnie wciagnela maksymalnie , ale .... nadal wylogowywuje z serwerow , zawiesza sie itp ... jest troche to irytujace :) koneic offa , a licencje sa dosyc wazna kwestia w grze , kazdy chcialby sie wcielic w messiego , rooneya , czy buffona  :) wiec trzymam kciuki zeby byla licencja na Polska Ekstraklase :)

 

Ja np. bym nie chciał. Zawsze wcielałem się w Chales'a Bronsona postrach na boiskach Wirtualnych Gwiazd ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie jakos tak fajnie sie gra jak grasz np prawdziwa Legia ze strojami , nazwiskami przeciwko Bracelonie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Licencja, obok FUT, to największa zaleta Fify. I nie rozumiem zarzutów wobec osób którym na niej zależy. Licencja w grach piłkarskich to była ważna rzecz nawet 20 lat temu kiedy marketing jeszcze raczkował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja tęskno wypatruje licencji Ekstraklasy, żeby swojskimi ogórasami bić Reale i Barcy. :P

chyba w karierze z komputerem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×