Skocz do zawartości
Maty15

FIFA 14

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli dają grę na parkiecie, to można liczyć na wysyp filmików wieczorem i potwierdzenia platformy, choć pokazali już, że dużej różnicy między Ignite, a PS3 nie będzie...

PS. Zwłaszcza, że się chwalili, że nie mogą uwierzyć jak daleko udało im się dojść w procesie tworzenia z grą nowej generacji...

Edytowane przez SmaleC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno jest to wersja na PS3, nie ma opcji aby dali wersję z PS4. Patrząc na ten filmik to nie wygląda to zbyt dobrze, gracze ogólnie zachowują się nadpobudliwie, i mam mega wrażenie, że patrzę na FIFE13 a nie 14... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gowniany filmik na tyle, ze az sie nie chce marnowac 16 minut na niego... Ani tu zmian nie odnajdziesz ani gameplaya nie zobaczysz na dobra sprawe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bełkot marketingowy. Niektorzy poleca na wariata kupic PS4 by zagrać w Fifa 14 bo to przeciez next gen O_o. Wiesz o kim mowie Matinx :)

Edytowane przez lons

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie widzieli, bo tę grę robią kanadyjczycy, którzy z piłką niewiele wspólnego mają :)

Co fakt to fakt  :)  Mnie najbardziej rozbrajają powtórki. Jakby robione przez kogoś dla kogo jedyna piłka to ta do metalu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filmik niestety nie wnoszą nic nowego. Oglądałem filmiki z PES 2014 i szczerze mówiąc, rozgrywka zaczęła przypominać tą z FIFY :) PES w końcu zapowiada się dobrze, mam nadzieję, że tak się stanie i zmotywuje to jeszcze bardziej EA Sports do robienia dobrej kopanki. Nie ma to jak zdrowa konkurencja. Coś czuję, że dopiero Fifa 15 na next geny będzie znacząco różniła się od reszty. W 14 pewnie podrasują kilka rzeczy, poprawią animacje, ale wątpię by była to przełomowa Fifa:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oryginał filmiku z całym komentarzem można znaleźć na Gamespot.

Niby wszystko pięknie opisane, ale nie ma w tym żadnego znacznego postępu. Spoko czterech graczy skacze do piłki, dobra fajnie, ale Impact engine może rozgonić towarzystwo... Niby zawodnicy mają mieć środek ciężkości, ale raczej wyjdzie to na zasadzie jest kilka animacji i gra wybiera jedną, fizyczna atrybuty nie będą grały roli. Ręce przenikają przez zawodników, noga przez piłkę. Odcinanie zawodnika od piłki spoko, bo w F13 jedyny odbiór to zawsze było wywalenie piłki przed siebie. Xavi strzela gola ręką... Główki finezyjne to brzmi jak "hey teraz jeszcze łatwiej strzelisz gola z główki". Przejścia animacji z jednej w drugą na poziomie ps3. Ślizganie się nadal obecne. Strzały to nie wiem co koleś opowiadał za bzdury, nawet nie chciało mi się w to wnikać. Przynajmniej na końcu filmiku przyznał, że gra ma błędy i wymaga dopracowania. Z całego filmiku największe wrażenie zrobiły na mnie trybuny, atmosfera powinna być dobra, zwłaszcza z własnymi przyśpiewkami. A tak ogólnie to średnio to wypada. Na chwilę obecną tytuł ratuje dla mnie tylko tryb Wirtualnych Klubów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1:10

Obronca Atletico gra ze skręconą kostka

6:15

..zachowanie obroncy zbyt statyczne

Poza tym brakuje mi lepszego zachowania innych zawodnikow z druzyny po strzeleniu gola. Tak jak w ostatnim golu Messiego, Xavi odwrocony jest do bramki pozostajac niewzruszonym. Nawet nie spojrzal w strone bramki. Zawsze mnie to denerwowalo w fifie. Powinien odrazu uniesc rece do góry, albo zacisnac pięść, albo podleciec do niego z gratulacjami, a to wygladalo jakby grali sparing z okregowka przy wyniku 8-0. Takie wlasnie drobnostki maja ogromny wplyw na rozgrywke.

Narazie z filmikow ktore widzialem to PES jesli chodzi o oprawe graficzna, poruszanie sie zawodnikow(o dziwo) i oprawe meczow wyglada jak narazie dużo lepiej. Mam nadzieje ze Fifa sie ogarniebo jednak bede ja chyba i tak kupowal ze wzgledu na UT, ale jednak czuje ze w tym roku PES gorszy nie bedzie, a moze nawet okazac sie lepsza grą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej irytuje zachowanie graczy sterowanych przez konsole podczas wyprowadzania kontr, ataku pozycyjnego itp. O ile w defensywie w 13 jest jakaś poprawa to w ofensywie gracze którymi akurat nie sterujemy zachowują się czasami  jak dzieci we mgle. To no i oczywiście powtórki, o których już pisałem wcześniej :)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero czerwiec mają jeszcze chwilę na dopracowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bedzie tak jak do tej pory to dopraciwywac beda jeszcze 8 miesiecy po premierze. I nie dopracuja.

Ja tam pierwszy raz od paru lat nie mam napinki na nowa fife, na zadne super hiper pro passy i inne wynalazki. Licze na to, ze gra wreszcie bedzie dopracowana, bo ilosc bugow w 13 jest naprawde zniechecajaca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale słabizna... Wygląda sztucznie i jest strasznie niedopracowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fifa 14 także na PS2. Nadal żyje PS2? ;)

 

FIFA 14, developed at EA Canada, will release worldwide within the next 12 months on Xbox One and the PlayStation 4, and is available for pre-order** now athttp://www.origin.com and other retailers. A version of FIFA 14 will also release on the Xbox 360® games and entertainment system with Kinect™ from Microsoft, PlayStation®3 computer entertainment system with PlayStation Move support, Windows® PC, Nintendo Wii™, Nintendo 3DS™, PlayStation®Vita handheld entertainment system, PlayStation®2 computer entertainment system, and PSP® (PlayStation®Portable) system in North America on September 24 and worldwide on September 27. FIFA 14 on mobile will be available on iPhone®, iPad®, and iPod® touch as well as Android devices this fall. Other mobile platforms will be revealed later.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fifa 14 na PS2 będzie chyba przed ostatnią grą wydaną na tą platformę, ostatnia grą będzie któreś Final Fantasy wydane tylko w Japoni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten gameplay utwierdził mnie tylko w przekonaniu że nie ma co liczyć na prawdziwie nextgenową Fifę na PS4 i XBO. Identycznie było w przypadku fify 06. Trzeba poczekać jeszcze koło 3 lat zanim wyjdzie fifa którą będzie się różniła znacząco od tej z PS3. Jak zawsze dają wszystkie nowe technologie i opcje stopniowo żeby nie było sytuacji że ktoś kto ma Fifę 14 nie chciał kupić np. Fify 18 z powodu paru nowych opcji. Wiadomo, wszystko opiera się o pieniądze. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Odcinanie zawodnika od piłki spoko, bo w F13 jedyny odbiór to zawsze było wywalenie piłki przed siebie.

 

Chyba w inne gry gramy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chyba tak, bo większość odbiorów w fifie to było wybicie piłki (ze względu na głupie animacje), a ta najczęściej wracała do drużyny przeciwnej. I nie gramy, bo wyłożyłem lachę na fife 13 po tygodniu od premiery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Ty za bzdury piszesz? 

Moze tym razem lepiej odpusc fife przed premiera... wyjdzie wszystkim na zdrowie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×